Zajištění základních podmínek pro výuku dětí ZŠ Černošice

maminka Ema

/ #17

2014-11-24 22:23

Mám dvě děti - jedno je již bohudíky ve škole v Praze. Když jsme před léty přicházeli do Černošic, co se mi velmi líbilo, byly veskrze dobré reference na zdejší školu. Škola fungovala dle mého soudu velmi dobře, starší dcera byla skvěle připravená na přijímací zkoušky a na gymnáziu je již čtvrtým rokem a jako jedna z mála dětí neměla žádné potíže s tím, že by něco neměla probráno, že by nějaké učivo neznala.

Chápu, že se vedení města snažilo najít novou alternativu (ať už důvodem bylo cokoli), ale s politováním musím konstatovat, že se to tedy oipravdu nepovedlo. Škola ztrácí jak na pověsti, tak na kvalitě a je to veliká škoda, protože jednou ztracená či snížená pověst se zpět získává nesnadno. Ať se již vedení nyní bude snažit jakkoli. Doposud provedené změny mne jako rodiče opravdu netěší. Dá se říct, že teď už snad ani není podstatné, kdo na tom všem nese jaký podíl, ale je důležité, aby došlo k nalezení nějaké schůdné cesty z tohoto chaosu, na který nejvíc doplácí naše děti. Jenže v současné situaci - nevím nevím. Takže jen doufám, že i mé druhé dítě bude co nejdříve z této školy pryč. A to je mi opravdu líto.