vojaci USA v CR- souhlasime. !!!

Stery

/ #27

2015-03-08 09:54

Vy jste všichni chudáci.. Tady se řeší vojska USSA a vy sem do toho zase serete nějaký Rusáky.. Tohle je skvělá názorná ukázka všech amerických řiťolezců, jakou mají mentalitu, do všeho automaticky zatahovat Rusko :D Jednou je tohle petice týkající se US army, tak sem vy ubožáci netahejte nic jinýho.. Já jsem proti, nechci tady žádný zku**ený Amíky (a ani Rusáky, aby se některým ulevilo..).. Vy všichni Amerikánofilové si uvědomte, že politika této země od poválečné éry nic dobrého nepřinesla. To, co za Studené Války prováděly obě velmoci, byl prostě hnus.. Jenže Rusko s tím vším od rozpadu SSSR alespoň skončilo a narozdíl od USA vedlo jen jednu válku a NA SVÉM ÚZEMÍ proti čečenským teroristům.. USA to rozdělalo, kde mohlo, hlavně že mají ropu. Fakt bych chtěl vidět, jak byste sepisovali takovéhle petice, kdyby vám US bombardér zničil barák a roztrhal by na kousky vaše děti a vaší matku.

Jinak nemám rád Rusko a nenávidím USA, s Ruskem (respektive SSSR) máme my Češi špatné zkušenosti, to je pravda, ale vy si jako myslíte, že s americkou armádou na našem území bychom žili šťastně a v míru?? To jste se jako ještě za těch 20 let okupace nepoučili? Tak to je mi líto, že se mezi námi najdou tací hloupí lidé. Jen se zkuste zeptat nějakého Afgánce, jaké zkušenosti s tou mírovou armádou z USA má :D