Maturita pouze pro gymnázia

Megamysl

/ #17

2015-05-06 21:33

Nevím zda je to vtip na ty předešlé petice a tak, ale lidi, přece nejste tak retardovaní? Gymnazia a něco víc? :-D Nenechte se vysmát. Znám tolik lidí z gymplu co umí úplný kuloví. Uměji se našprtat to jo, ale pokud mají říci něco vlastními slovy či dokonce přemýšlet, tak to nezvládnout :-D A co si pamatuju já, když jsem maturoval(3 roky zpět) tak si všichni kuchaři atd.. nestěžovali a ještě se chlubili, že měli nad 90 % z matiky a češtiny a to neměli ani někteří lidi co se zabívali matikou 4 rokyn a střední :-D Což mě tak stále napadá ,že asi jim někdo musel pomáhat těm kuchařům, ale to je jedno. Pokud jste tak tupí, že se nedokážete naučit na matiku pár vzorečků(na tu středoškolskou jich je fakt málo) a nebo dát nagličtinu z fleku(chápu pro neangličtináře, ale v dnešn ídobě, kd oenumí naglicky že?) popřípadě češtinu, tak jste promiňte, ale vážně retardovaní a k maturitě radši ani nechoďte. Žádat o tohle je jen potupa pro vás a vaši rodinu. Já osobně jsem na matiku levej, ale dal jsem si ji na maturitu, protože mám rád, když mám věci těžší a můžu dokázat, že na to mám... ale tohle fňukání... běžte cucat mámě mlíko z kozy. Já na střední celé 4 roky prospal a na češtinu jsem se ani nepodíval a měl jsem 87 % či tak nějak.. 8 tam byla :-D na začátku. A překlepy omluvte.. píšu tak rychle, že občas jeden prst předběhne jiný :-D