Maturita pouze pro gymnázia

Megamysl

/ #21

2015-05-06 22:16

Hračky?! Konceptem?! Mé hračky jsou dokonalé a vždy dokončené! Můžeš se zeptat poskoka, který mi s tím vším pomáhá! A Kdo by ti stavěl sochu? Takovému náfukovi! Lidé to moc dobře vědí ,že jsi jen velký náfuka a nikdo nic opravovat nemusí, protože to vše je vždy v plánu! Pomaličku si tě zpracovávám. Ty totiž vůbec nevíš mojí taktiku, ale já tvoji už znám velmi dobře. Příjde čas, kdy tě nadobro zníčím a MetroCITY bude mé! Jen MÉ!!! A můj nápad? Mohlo mě to napadnout. Špatný nápad to není, jak jsem již řekl ,čím hloupější budou, tím lépe. Ono nebude na škodu, když kuchař nebude umět kvůli nesplnění maturity ani spočítat kolik čeho potřebuje a vlastně si to ani sám nebude umět napsat či přečíst návod na přípravu. Budou si totiž muset chodit pro rady ke mě a budou mě zbožňovat, protože budu jejich jeden velký a úžasný mozek a ten nejlepš ístarosta města, kterého kdy měli! Ale ty Čti slova má Metromane: MAturity se změní a lidé budou hloupější a tebe už mít rádi nebudou! Takže žádná socha, žádné opravování rozvodných sítí ani silnic! Hahahaha!