Maturita pouze pro gymnázia

Megamysl

/ #25

2015-05-06 22:49

Poskoku! Právě jsi vyzradil všechny naše tajné plány! Kolikrát ti mám říkat, aby sis dával pozor na to, co vlastně říkáš?! TeĎ všichni vědí, že v tom mám své dlouhé, tenké prsty a že to vše bylo z mé úžasné hlavy!

 

Vše je plánované Metromane. Nechávám tě vyhrát, aby jsi mě v rozhodující bitvě podcenil a já mohl zvítězit! A ať už je ten impuls slabý či silný. Postačí to k základní nespokojenosti studentů jak těch nyní maturujících, tak i těch budoucích a každým rokem to budou zkoušet další a další a jednou... jedno use to povede a nikdo ti nebude mít jak postavit sochu a ba dokonce ani co uvařit! A i kdyby mohli, tak jim to nedovolím, protože jim budu vládnout já a jen já! Lidé jsou jen slepí a určitě jim nějákým způsobem ovládáš jejich mysl a já příjdu na to jak. Roxanne, jak můžeš být proti mě. Vždyť to sama musíš vidět, že je MEtroman ten špatný. Mučí ty nebohé studenty, nutí je se učit, nutí je biflovat a neužívat si někde venku na párty s kamarády! Copak tohle by dělal někdo s dobrýmiu úmysly? Ne! Tohle dělají jen špatní lidé! Metroman jim chce odebrat svobodu, já jim ji chci dát.. tím ,že jim budu vládnout samozřejmě.. ale budou svobodní a budou si moct zvolit co jen budou chtít.