Petice proti zavedení kvót na přerozdělování imigrantů a azylantů

Marek

/ #153 Re: Re:

2015-06-11 11:28

#152: - Re:  

 S Vami musi zivot krute smykat, ze mate tak divoke predstavy. Podivejte, ja se samozrejme bojim fanatiku. islamskych jak neislamskych. Ale islamskeho jsem zatim (nastesti) videl jenom v televizi. Opravdu se obavam, ze Vase neoduvodnena nenavist k nekomu vyjadrujicimu kultivovany, vyargumentovany, ale bohuzel odlisny nazor je velmi podobnym projevem fanatizmu. A prave stretu techto fanatizmu se bojim vic, nez jednoho nebo druheho. Proto se snazim chladit Vase vasne.

Nevadi mi tisice utecencu. Obzvlaste proto, ze tito utecenci utikaji presne pred temi fanatiky se kterymi potrebujeme bojovat. Vadi mi fanatici mezi temi utecenci ale verim, ze je dokazeme drzet pod kontrolou, akorat to nebude zadarmo. Prijde mi, ze rizena imigrace aktivne zachycenych migrantu je lepsi, nez nerizena imigrace sice s vyssi umrtnosti, ale treba bombou na palube.

Jediny rozpor ktery mezi sebou mame je ten, ze ja verim, ze fanatiku je mezi imigranty par a nemuzeme kvuli nim vsechny pozabijet, vy rikate ze jich je vetsina a proto bychom meli. Ovsem ani jeden z nas je nevidel, nepotkal a nemluvil s nimi. Proto bych nechal na lidech, kteri s temi uprchliky pracuji, aby rozhodli, ktera s mnou popsanych variant je pravdiva a jakou strategii zvolit. No a z toho, jak se tito lide rozhodli usuzuji, ze pravdu v pomeru fanatiku k imigrantum mam ja. Ale je to muj zaver. Nenutim Vam ho. Samozrejme zustava moznost, ze pravdu mate vy a tisice lidi, kteri s temi imigranty pracuji jsou debilove a prasata a kolaboranti a konvertite a svet ve kterem zijete si Vas nezaslouzi.