Podporujeme plzeňský festival Dny Jeruzaléma!

Miroslav

/ #60

2015-06-18 17:11

Jsem zděšen některými antisemitskými názory tady na této diskuzi. Izrael je stát, který se projevil jako silný a rozhodný. A kdo z vás by si za souseda vybral Žida a kdo Palestince??? Já si vyberu vždy pracovitého Izraelce než povalujícího se Palestince. A že nejednají s Palestinci zrovna v rukavičkách? Kdo by tak nečinil, kdyby nás některý ze sousedů po x desítek let neustále odstřeloval raketami? Nejvíc mě dostává ta hysterie kolem blokády pásma Gazy. Pokud jde opravdu o čistě humanitární dodávky, proč je nepošlou přes Izrael, ten to nerozkrade, spíš bych se obával toho, jak by to dopadlo v Gaze. Asi to až tak čisté nebude. Tady antisemité skučí, jaká je tam humanitární krize, jak palestinské děti umírají hlady, ale na zbraně, munici a výbušniny mají pořád. A Švédsko se zbláznilo, uznat Palestinu jako stát - to je stejné jako Kosovo - paskvil na paskvil. Myslel jsem si, že Švédi jsou chytřejší, ale už ta lobby multikulti leze úplně všude. Pořád se všech zastávat i když třeba nejsou v právu. To dopadne špatně - hlavně to posílí nacionalistické nálady - ne vlastenecké, ale nacionalistické!