Petice PRO pořádání koncertu skupiny Ortel v Počátkách

DS

/ #64 Opravdu je pravda xenofobie či extremismus?

2015-08-21 22:29

Ortel poslouchám už asi osm let a jejich písničky se mi líbili od začátku.Dokud nebyli známí,tak byl relativní klid.Největší hysterie se rozjela vloni kvůli Českému slavíkovi a víceméně trvá dodnes.Ale co je rasistického na pravdivých textech?Není snad pravda,že v kriminále je už Čech menšinou?Nebo co je nepravdivého na Mešitě?Zajímavé je,že ač je to (dle pseudohumanistů) xenofobně rasistická píseň,tak tato písnička mi přišla na mailu z různých koutů republiky s dovětkem,že je to píseň tak pravdivá,až z toho mrazí..Kromě pana Černoše(kterého nehodlám komentovat,protože tak mimózní názory jsem už dlouho nečetl)proti Ortelu vystoupil i senátor Štěch,který doporučil,aby v Počátkách Ortel nebyl,protože nepovažuje tvorbu Ortelu za kvalitní kulturu-no tak to už je síla.Pane senátore,věřte že mě mrzí,že jsem Vám dal v minulosti hlas,už se tak nestane,protože zase z mého hlediska nejste kvalitní politik,ale jen stejný přicmrndávač jako pan premiér.Kryla se taky pokoušeli umlčet a je smutný,že dnes se jím nejvíc ohánějí ti,kteří jeho památku akorát pošlapali.Doufám,že Ortel tu nějaký čas ještě bude a moc se na něj teď do Počátek těším.Pojede nás několik a ani jeden z nás není xenofobní rasista,naopak -máme otevřené oči a vidíme jak se věci mají.Byl jsem na jejich koncertě několikrát,nikdy tam nedošlo k výtržnostem a vše bylo v poho,stejně jako kapela,neboť kluci si na nic nehrají,rádi se s fanoušky vyfotí či pohovoří.A tak to má být..