Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #581

2015-09-23 05:40

Již delší dobu mám silné pochybnosti o funkčnosti aparátu EU, která svou neschopnost schovává za různá nařízení. Včerejší hlasování ministrů byla poslední kapka. Vlastně ne, petici jsem podepsala po přečtení článku o rozhovoru paní Merkelové  a pana Obamy, že Evropa musí pomoci uprchlíkům a přijmout svou odpovědnost. Nechci odpovědnost za něco, co jsem nezpůsobila. V rétorice se nám nějak množí slůvko musí. že? Musíme imigranty pustit na kontinent, vždyť přeci žádají o azyl. Ale oni nežádají. Hrnou  se Evropou jako horda nájezdníků,přejdou desítky státních hranic bez dokladů, bourají zátarasy, strkají do policie, hází kameny ( až budou mít v ruce něco ostřejšího budou házet také), musíme je nakrmit, musíme je ubytovat, dát dávky samozřejmě. Musíme se podřídit většině a přijmout další nařízení. Až nám řeknou, že musíme dovolit postavit mešitu v našem městě, tak se budeme muset podřídit, musíme umožnit svobodu vyznání. Je to přeci demokratické. Přestávám vidět rozdíl mezi okupací Ruskem  v r.1968 a Metrixem ( rozuměj manipulaci ze strany nejsilnějších států EU), do kterého jsme se tak hnali. Tak a dost.