Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Bolo Young

/ #2481

2015-09-24 14:21

 

jsem pro okamžité vystoupení z EU a také z NATO včera bylo již pozdě,jak jsem nemusel a nemusím Narcise Klause měl pravdu nelezme tam a byl proti i Lisabonskou smlouvu nechtěl podepsat ale na nátlak naších mocipánu musel ale alespoň si vymínil nějaké dodatky,byl vždy proti EU a Euru jako platidlo v tom měl pravdu,také víme jak se k EU stavěl a jak ji měl v oblibě.To jediné bylo co myslel dobře a my jsme neposlouchali a jen na to doplácíme.Okamžitě vysoupit z tohoto organizovaného bordelu a vrátit se k drátům aby sem nelezl kde kdo,nechat si dělat ze země průchodící barák NIKDY už více,stejně volný pohyb není když jedeu do německa vždy mě staví za hranicemi a ponižují kontrolami tak se dříve chovali k nám na hranicích a nyní to praktikují cca 30 km od hranic tak je stálá kontrola a není nic volného jen blábol.EU je asi jen Gertrůda Merkelová ta rozhoduje v EU němci si nás chtěli podmanit a nevyšlo to válkou tak tedy ekonomicky.Naši politici jsou z EU podělaní nebijí se za naše práva jsou to dobře upíchnutí podvodníci a podrazáci,chválím Zemana jako jediného který se zastává lidí v zemi a říká pravdu nahlas tu co si lidé zatím šeptají a uznávám pana Okamuru že se snaží věci napravit,konečně je třeba těm panákům z Bruselu a našim neomezeným (ale jinak omezeným) ukázat že jsou tu pro lidi a ne lidi pro ně a že se to vše může den ze dne obrátit proti nim a bude zůčtování,ta doba není daleko dočkají se zrádci vlasti

 

slováci jsou jiní vlastenci za svá práva se jdou soudit s EU