Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

J.B.

/ #2483

2015-09-24 14:25

Dostal jsem velkou spoustu zpráv ze svého okolí, které jsou obsahem téměř totožné – pohrdání a odpor k této "zrádné" vládě, parlamentu i senátu ve vztahu k postoupení o rozhodování naší země do Bruselu, a dokonce i v tak zásadní otázce, jaká se právě řeší. Všichni se shodneme na pomoci v nouzi, ale to co se děje kolem imigrace a eu vytočilo nejen mně!

Chtělo by se mi skoro závidět zemím jako je Maďarsko nebo Slovensko, protože nebyly prodány a jejich lídři Orbán a Fico se postavili za svoje lidi, podobně jako náš prezident Zeman – bohužel ten má moc velmi omezenou a pro Brusel není autoritou žádnou... sranda že…

Shodneme se asi všichni, že pohrdavé NELEGÁLNÍ PŘÍCHOZÍ NEBEROU NIKDE NA SVĚTĚ A NAPŘ. AUSTRÁLIE JE VYSYPE OBRATEM ZPĚT, A TO JE JEDINÉ SPRÁVNÉ ŘEŠENÍ, JAK SE DOMNÍVÁM.

Je myslím třeba udělat konečnou přítrž tomu vládnímu řiťolezectví a přizdisráčství k eu a ssa i nato. A je potřeba začít, protože bychom se – nejen díky džihádu a šariji, ale i rozdílné fertilitě dobyvatel – mohli dočkat i ve velmi krátkém čase nepředstavitelných změn v Česku, Evropě i na Zemi, ve kterých nebude pro naše historické hodnoty a hrdost místo jinde, než v rezervacích a to kdoví jestli… není to poplach, to je popis neislámských komunit, které v oblastech kontrolovaných isil či is mohou za „výpalné“ živořit již nyní na hranici mezi bytím a nebytím o šíři ostří nože – bohužel téměř doslova…

Co k tomu říct???  
A co udělat???

OSOBNĚ MYSLÍM, ŽE CO NENÍ VIDĚT V ULICÍCH, TO VRCHNOST JAKOUKOLI VŮBEC "NESERE"...  A TAK JE TO UŽ FAKT KAŽDÝHO VĚC!!!

A nestačí, myslim, jen čučet na !debilizátor nebo  do jakéhokoli pc a něco si myslet. Pokrytectví to nevyřeší a jen nahrává všem šmejdum – všem bez rozdílu!
A je do nebe volající ostuda, že ČESKOU národní svrchovanost, hrdost a hodnoty tu skoro nejviditelněji umí propagovat „Japonec“…   Viva takovým jako je i Tomio Okamura. …