Sobotko, nebuď srab! Zachovej se jako chlap a připoj se k Ficovi.

Jan Brašna

/ #5 Bezmoc

2015-09-24 20:14

Když jsem viděl, jak se premiér této země zachoval, musel jsem si otřít slzy. Opravdu... Ale pan premiér, patrně i bez výčitek vůči tomu, jak mužně jednal, dále rozdává úsměvy pro novináře. :'( Aby byl jeho čin mediálně efektnější, mohl ještě po příletu mávát nějakou patolízalskou dohodou jako pan Chamberlain a básnit, jak zachránil situaci v Evropě a jak svým způsobem opět utišil panovačný německý element - když už jsme tedy u toho (byť ne zcela adekvátního) historického příměru... No nic, k této petici bych rád připojil svůj podpis, ale vzhledem k tomu, že se nemohu ztotožnit s první větou textu petice, podepsat se nemohu. Můj postoj vůči hnutí ANO a konkrétně i vůči osobě pana Babiše je sice antipatický, ale výraznou spojitost s chováním páně Sobotky a jemu podobných v případě kvót bych tu nehledal. Osobně bych si sice rád přisadil, ale tato argumentace ohledně pana Babiše a Agrofertu mi přijde přinejmenším zatím neprokazatelná (ač nezpochybňuji, že by i tento fakt mohl hypoteticky hrát svoji roli). Pan Sobotka a jeho nohsledi a rádci se zachovali nanejvýš bezpáteřně, resp. asi už i za hranicí bezpáteřnosti, bez ohledu na cokoliv dalšího. Zradili, porušili slovo, "statečně" nechali Slovensko ve svém postoji samotné a jakožto "vrcholní zástupci národa" opět představili Čechy světu jako povolný neškodný ustrašený degenerovaný póvl bez odvahy k zaujetí vlastního stanoviska. Nevěřím, že Češi jsou v jádru takoví, ale koho to zajímá, že? V zahraničí nikoho a u nás? Nevím, když k vítězství v dalších volbách má našlápnuto ANO následované ČSSD... :(

Pokud by autor petice vypustil zmínku o Agrofertu, rád svůj podpis připojím, takto se omlouvám, ale nemohu. Přesto ale děkuji, že někdo vyvíjí ohledně daných událostí nějakou aktivitu... ;)