Sobotko, nebuď srab! Zachovej se jako chlap a připoj se k Ficovi.


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-09-23 21:25

Bohouš Sralbotka je bezpáteřní vychcánek, ten plešatý potrat Ficovi nebo Orbánovi nesahá ani po kotníky.


Anonymous

#2

2015-09-23 22:04

Jen jedno nechci se dočkat toho až mě budou (jak říkají tam nahoře ti chudáci co nic nemaj až na pohlavní nemoci)chtít znásilnit a nedej bůh v kterého nevěřím jinak by toto nedopustil se jen okem podívali na mou sedmiletou dceru .Nejde mi o mě jen o ní a to nejvíc na světě .Tak se ptám jak se pak mužem bránit v naší zemi proti uprchlíkům, kteří jsou nepřizpůsobili a vše co se jim řekne je hned diskriminace ,ale pozor jen od nás protože po všem co jsem četla a měla bych pochopit podle těch nahoře oni můžou vše .Z UPRCHLICKÝCH TÁBORŮ UDĚLAJÍ BORDELY,OBCHODUJÍ SE ZBRANĚMI A DROGAMA A MEZITIM SE JICH PAR NEKDE ODPALI.Ale jak již bylo řečeno oni můžou takže česko začněme se jim zhluboka klanět.díky

Nepřihlášený uživatel

#3

2015-09-24 08:43

Kéž bych se mohl za svého premiéra nestydět, ale to v případě té naší tragické prodejné figurky jaksi nejde.


Nepřihlášený uživatel

#4 Re:

2015-09-24 14:03

#3: -  

 taky se za něj stydím..:(

Jan Brašna

#5 Bezmoc

2015-09-24 20:14

Když jsem viděl, jak se premiér této země zachoval, musel jsem si otřít slzy. Opravdu... Ale pan premiér, patrně i bez výčitek vůči tomu, jak mužně jednal, dále rozdává úsměvy pro novináře. :'( Aby byl jeho čin mediálně efektnější, mohl ještě po příletu mávát nějakou patolízalskou dohodou jako pan Chamberlain a básnit, jak zachránil situaci v Evropě a jak svým způsobem opět utišil panovačný německý element - když už jsme tedy u toho (byť ne zcela adekvátního) historického příměru... No nic, k této petici bych rád připojil svůj podpis, ale vzhledem k tomu, že se nemohu ztotožnit s první větou textu petice, podepsat se nemohu. Můj postoj vůči hnutí ANO a konkrétně i vůči osobě pana Babiše je sice antipatický, ale výraznou spojitost s chováním páně Sobotky a jemu podobných v případě kvót bych tu nehledal. Osobně bych si sice rád přisadil, ale tato argumentace ohledně pana Babiše a Agrofertu mi přijde přinejmenším zatím neprokazatelná (ač nezpochybňuji, že by i tento fakt mohl hypoteticky hrát svoji roli). Pan Sobotka a jeho nohsledi a rádci se zachovali nanejvýš bezpáteřně, resp. asi už i za hranicí bezpáteřnosti, bez ohledu na cokoliv dalšího. Zradili, porušili slovo, "statečně" nechali Slovensko ve svém postoji samotné a jakožto "vrcholní zástupci národa" opět představili Čechy světu jako povolný neškodný ustrašený degenerovaný póvl bez odvahy k zaujetí vlastního stanoviska. Nevěřím, že Češi jsou v jádru takoví, ale koho to zajímá, že? V zahraničí nikoho a u nás? Nevím, když k vítězství v dalších volbách má našlápnuto ANO následované ČSSD... :(

Pokud by autor petice vypustil zmínku o Agrofertu, rád svůj podpis připojím, takto se omlouvám, ale nemohu. Přesto ale děkuji, že někdo vyvíjí ohledně daných událostí nějakou aktivitu... ;)

Pavel Franta
Autor této petice

#6 Re: Bezmoc

2015-09-24 22:05

#5: Jan Brašna - Bezmoc 

 Upraveno. Sobotka se hned vymlouval, že bychom to dostali vráceno na dotacích a Babiš se hned přidal. A čí firma dostane nejvíce dotací pro zemědělský sektor? Ale budiž, upravil jsem petici, aby byla v tomto ohledu více neutrální.


Nepřihlášený uživatel

#7 Re: Bezmoc

2015-09-24 22:43

#5: Jan Brašna - Bezmoc 

 A co na to Kiki a Maki?

hejhou

#8 Sobotka?

2015-09-26 17:42

to je ten, co přihrál majetky hlavnímu sponzorovi TOP09 Bakalovi?


Nepřihlášený uživatel

#9

2015-10-02 20:10

Bohušu, upaluj z tama než naděláš ještě víc škod ty jaryne!


Nepřihlášený uživatel

#10

2015-11-17 20:05

Dluhouš je chuj,bojí se Merkelové víc jak svých občanů,je z ní celý podělaný