Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Občan ČR

/ #4261

2015-10-06 22:35

Jsem člověk tolerantní, humanisticky založený a soucítím s životy všech uprchlíků (před válkou, bídou a hladomorem, nikoliv ekonomických vyžírek, aby bylo jasno), ještě nedávno jsem hájil uprchlíky, jak jen to šlo, neb mi byla proti srsti masová vlna zvednuvší se xenofobie napříč naším národem, styděl jsem se za náš netolerantní a nesolidární přístup k uprchlické otázce, ale pak jsem se začal o věc zajímat hlouběji, číst články, které neplní zpravodajský mainstream, konfrontovat se s názory lidí imigrací přímo dotčených, zajímat se o situaci v západní, zpola islamizované společnosti, zajímat se o multikulturalismus jako takový a všechna rizika s ním nedílně spojená, to vše způsobilo, že jsem se pod tíhou těchto neblahých skutečností pomalu, ale jistě začal přiklánět k opatrnosti většiny Čechů v této problematice. Nyní vidím, že se musí celá tahle imigrační vlna jednoznačně zastavit! Není ku prospěchu této společnosti, aby se islám šířil dále. Merkel, Hollande, Juncker, Schulz, nikdo nám nezaručí, že se k nám současně s vlnami uprchlíků nedostanou i bojovníci Islámského státu a jiných teroristických odnoží či jeho sympatizanté, ani to, že se tito umírnění muslimové nezačnou v dalších generacích přiklánět k radikálnímu islámu, jak je tomu v západní Evropě, odkud odjely tisíce muslimů bojovat za IS. Ve všech zemích světa se ukázalo (a je to nepopiratelný fakt), že silná muslimská komunita s sebou nese totiž vždy problémy. Dříve nebo později, ale určitě jednou ano, se všichni kvůli tomu ještě hodně zapotíme. Proto je potřeba v ČR postavit veřejné projevy islámu mimo zákon. Opět podotýkám, jsem humanisticky a pacifisticky založený člověk, nechci nikomu odepírat jeho základní liská práva, žijme v demokratické společnosti, a právě proto lpím na tom, že je třeba s těmito netolerantními ideologiemi rázně bojovat. Na jedné straně bojovat s netolerancí a na druhé vítat s otevřenou náručí islám, který je touto netolerancí skrznaskrz prostoupen, mi přijde jako velmi schizofrenní přístup, který zde představuje panoptikum hate free neziskovek. Když je na základě neblahých historických zkušeností zcela oprávněně postavený mimo zákon fašismus, resp. nacismus (a ani zde se nejedná o potírání lidských práv jeho vyznavačů), tak nevidím důvod, proč by neměla být na základě neblahých zkušeností (trvalý útlak náboženských menšin, genocidy, terorismus, neskuztečné kulturní barbarství – ničení historických památek) postavena mimo zákon obludná ideologie islámu v své současné agresivní netolerantní formě.