Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Hrdý Evropan

/ #4637 Re:

2015-10-16 19:54

#4634: -  

 Moje řeč. Já chci Německo, kde posedím s jódlujícím Günterem u tupláku, ne aby tam halekali turečtí kastráti z mešity, chci Francii, kde posedím se siňorem v zahradě provoněné levandulemi u vínka, k tomu zakousnu trochu camembertu, ne špinavé ghetto plné Maročanů a Alžířanů, chci Itálii, kde posedím v pizzerii, popluji na gondole, ne abych prchal před rabujícími Afričany, chci ve Španělsku posedět při siestě ve stínu pod fíky a poslouchat rytmy flamenca, ne aby mně pod ucho řval nějakej Maurskej troglodyt "alahu akbar", chci posedět u Balatonu, zakusovat čabajku a vychutnávat si okolní krajinu, ne sledovat tlupy imigrantů valících se přes pole, chci za výkladu distingovaného Angličana prohlížet krásy Londýna, ne se schovávat před xenofobníma Pákistáncema demonstrujícíma za šariíu, chci se opalovat v řeckém letovisku, kochat se malebnými plážemi a poslouchat sirtaki, ne se krčit zalezlý v hotelu před houfy vyloďujících se poloopic. Naše evropská kultura je velmi pestrá, rozmanitá, krásná, nechápu, proč jsme zavrhli vlastní tradice a s obdivem vzhlížíme k těmhle středověkým národům a necháváma zde zavádět jejich barbarské zvyky.