Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Je čas ! ... VYTRVAT V DOBRÉM AŽ DO KONCE !!!

/ #4860 Re: Re: Re: Graffiti v Göteborgu hlásají založení chalífátu - už je to tady!

2015-10-21 15:49

#4857: - Re: Re: Graffiti v Göteborgu hlásají založení chalífátu - už je to tady! 

 to je pravda, bible varuje, já sám jsem věřící, ale:

NESTAČÍ KONSTATOVAT, ŽE SE TAK DĚJE, a říkat: ... "já Vám to říkal !" ale co teď ? ... Jaké je východisko ?

NEVZDAT TO !!! ...

Ale taky bych řekl jako věřící křesťan: ... k tomu všemu se i modlit ! Pán Ježíš řekl: "NEBOJTE SE, JÁ JSEM S VÁMI AŽ DO KONCE SVĚTA ! ... JÁ JSEM PŘEMOHL SVĚT ! ... KDO VYTRVÁ AŽ DO KONCE, BUDE SPASEN !"

Je tenhle bordel, který se teď děje také jako příležitost: ... tříbení charakterů ! ... Na které straně budeš stát Ty, já, on, my, vy ? ... Ukáže se, kdo je opravdový přítel a kdo falešný ! ... A pak přijde Ježíš, a pozná Ho každý člověk ! ... každý pozná i své jednání, motivaci, pochybení, hříchy, ... nastává doba sebereflexe a pokání, a jestli ji promarníme, bude to doba začátku konce ! ... Je čas se probudit ! ... Nikdo nebude moci zůstat stát jen tak stranou, aniž by se ho to nedotklo ! ... Nikdo nebude mít ten luxus, že je mimo dění ! ... Zatím se to některých lidí až tak moc netýká, ale tato doba končí ! ... Nastává důležitý čas zkoušky !

Obstojíme !??? 

Obstojme !!!

Vytrváme !???

Vytrvejme !!! ... až do konce v dobrém ! (tady se nemyslí dobré, jak si představují multikulti šílenci a sluníčkáři, ale ve skutečně dobrém !)

OBSTOJÍME A VYTRVÁME !!!