ZA nedůvěru vládě ČR, poslancům ČR a parlamentním stranám ČR

hans

/ #24 Re: *****

2016-01-02 20:34

#3: -  

 lidi popřemýšlejte, já nikdy nebyl v žádný politický straně, ale rozhodl jsem se samozřejmě chci změny tohohle zkorumpovanýho systému kde 26 let politici jen lžou rozkradají naší zem žádnou demokracii nemáme tu jsme ještě nevybojovali vidíte teď zase cenzura i když jí Ústava zakazuje politici i mědia porušují zákony z nás většiny obyvatel ČR co s nimi nesouhlasíme nazývaj xenofoby extremisty atd. chci změny a chci k tomu pomoc jsem obyčejnej ale nasranej chlap, každý můžete ke společným cílům přispět www.spd.cz na stránkách je vše podstatné, musíme k volbám v co největším počtu, a volit proti zkorumpované vlastizrádné kolaborantské koalici která jde proti národu proti zájmům ČR i regionálním a pomoc změnám, naše hnutí cenzurují přesto že jsme stále na začátku máme cca 10 tisíc lidí každá pomáhá jak může oni se nás bojí proto nepouští Tomia do médií očerňují nás atd. prostě se jim nehodí že se lidi proti politikům spojují a tlak na ně narůstá oni chtěj podvádět a okrádat nás všechny samozřejmě dál a to jim už tolerovat už nesmíme