Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

agnostik

/ #8366 Re: Re: Re: Re: Re: BRZY TO NASTANE A BRZY PŘIJDE SOUŽENI VŠEHO NA ZEMI

2016-04-06 19:21

#8361: KAZATEL-MT24-Z.J,12,13 - Re: Re: Re: Re: BRZY TO NASTANE A BRZY PŘIJDE SOUŽENI VŠEHO NA ZEMI  

 a ja jsem řekl že nebudu otrok proč bych měl klekat o te soše jsem take slišel ten ktery si nepoklekne bude zabit s proroctvi četl jsem pasaž z bible zjeveni 13 drave šelmy vladnou na zemi  ale ja si nikdy nekleknu řekl jsem že radši umřu než byt otrok nový světový řád je totiž konec rodin konec svobody a pokud bude uplatněn tak se klidně obětuju řekl jsem že smrti se nebojim v novém světovem řádu žit nikdy nebudu to radši umřu to že nejsu křestan neznamena že přijmu nový světový řád pokud si mam vybrat i když nevim jestly existuje buh tak si vyberu křestanstvi aspon tam je nějaka pravda ale jsem pořad člověk ktery nevi jestly buh existuje ale věřim že lidska duše je věčna jinak pokud mam věřit v boha tak potřebuju nějaky dukaz ale co je vlastně svevolnik jestly člověk ktery je nespravedlivej k jinim tak ja jsem spravedlivy člověk nikomu nic zleho nepřeju a nejsem žadnej šmejd ale přeju si aby existoval buh zajma mě pravda a přeju si znat pravdu a doufam že se ji dozvim ja jsem spravedlivy člověk