Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #10013 Re: Re: Re: Názorná ukázka propagandy v ČT

2016-06-21 12:38

#9998: - Re: Re: Názorná ukázka propagandy v ČT 

 Známkou demokracie je "možnost volby". Ta bohužel v ČT neexistuje. Neexistuje ani u mýho zubaře, kterej prostě řekne, že obě osmičky jsou zralý na vytažení, ale už ho nezajímá, co na to říkám já, nebo jestli s tím budu souhlasit. Až za hodně dlouhou dobu, co jsem toho zmrda nechal vycukat a on tudíž neustále plácal o vytažení, ho nakonec napadla myšlenka, aby mě do toho nenutil a jestli s tím budu souhlasit? Je to vyloženě možnost volby a bez ohledu na to, že prevence je prostě důležitá a samozřejmá je taky zajímavý tohleto chování sledovat. Všichni mají plnou hubu demokracie, a přitom je to stejný jako za bolševika. Akorát jen bejvalý bolševici změnili barvu z rudý na modrou nebo oranžovou. A jejich myšlení zůstalo nezměněno. Vem si, že Juncker co vede unii každýho zkouší líbat, nebo jen líbání naznačuje, tak jako to dělali starý sovětský vůdci. NIC SE NEZMĚNILO! A dokud se s těmito zmrdy nezatočí a nebudou potrestáni podle zásluh, tak se nic ani nezmění!

Bejt na místě Haška, tak toho zmrda prostě sejmu tím, že neakceptuje možnost volby a když použiju slova žida Stropnického, tak jeho "neustálá negace Ruska je doslova obsedantní". Z toho tedy plyne, že neuznává možnost volby jakožto základní kámen demokracie. Hotovo šmytec. Víc bych se s tím zmrdem nebavil. Proč by se měl kurva Hašek tomuto debilovi ještě zpovídat, proč uctil památku padlých Sovětů? Humus! Buďto seš proamericky smýšlející a památku Sovětů neuctíváš a ignoruješ historii takovou, jaká je / nebo seš prorusky smýšlející a jejich památku uctíš. V tom spočívá možnost volby, která tomu moderátorovi opravdu nic neříká. Jeho chování není demokratické, ale totalitní. Je to doslova kádrování Michala Haška.