Chceme, aby Nikas a Marek Stromský zůstali vítězi VP


Nepřihlášený uživatel

/ #188

2016-09-27 21:43

Marek Stromský je možná dodrý žokej, ale už mi jeho neustálé nářky vadí. Viděla jsem jeho 13. komnatu a utvrdila jsem se v tom, že Stromský jenom skuhrá a lituje se, jakou měl smůlu. To, že se mu kdysi ve VP dva koně zlomili nohu, určitě pro něj byl hrozný zážitek, za to ale asi nemohl, to se v překážkových dostizích prostě občas stává. Nemohl ani za to, že vloni diskvalifikovali Nikase. Ale jednoznačně mohl za to, že s Amant Grisem neobjel točný bod ( proč tvrdí, že o tom nevěděl, že by prý dál v dostihu nepokračoval?). Muselo mu to být jasné hned, možná čekal, jak to dopadne. Ale byl to takový průšvih, že by majitel udělal asi nejlíp, kdyby si našel jiného jezdce. Další rok se to potvrdilo. Stromský nebyl schopný VP vyhrát, i když Amant Gris na to možná měl. Ale žákovská chyba Stromského, když v cílové rovině začal kličkovat, ho možná stála vítězství. Pak mě rozčílil protest, kde se tvrdilo, že Váňa Stromského křížoval. Viděla jsem všechny záběry, Váňa vyhrál zaslouženě ( potvrdila to i komise ). Prostě vadí mi Stromského povaha. Tehdy, když byl s Amantem diskvalifikovaný , to řekl Pepa Bartoš jasně: je mi Marka líto, ale prostě jsme byli dnes lepší, on nedodržel dráhu. Je to tak, nešlo o pár metrů, neobjetím točného bodu si dráhu zkrátil klidně i o 50 metrů. Toť vše.Prostě  Marek Stromský pro mě není rovinový člověk. Určitě mu přeji vše dobré, ale já kdybych mělq překážkového koně, asi bych si našla jjiného jezdce.