Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

/ #11235 FAKTA O UKRAJINĚ fašistické

2016-09-30 08:29

FAKTA O UKRAJINĚ fašistické
Slíbil jsem, aby vás informoval, když jsme vyzvednout zajímavé položky zapojení ruských na Ukrajině. Přiložené jsou tři položky:

- SU-24 přestříkána  Nové Rusko barvách pravděpodobně se separatistickým výcvik pilotů nebo maskovaných ruských pilotů v kokpitu;

- SU-25  přestříkána  Nové Rusko barvách;

- T-90 tanky ze 134. brigády Motor-pušky uvnitř Ukrajiny v blízkosti Luhansk. Pozoruhodný, protože UKE nemají T-90s.

Tyto fotografie byly předávány ze Carlo Kopp, jeden z nejlepších analytiků Austrálie ruských a ČLR vývojem zbraní, a je přesvědčen, že fotky jsou skutečné (nakupoval ne foto).  Vše, co děláme, je Open Source - takže léčbě tohoto materiálu (od sociálních médií) jako pracovní hypotéza. 

Ale, jak jsem vám řekl, když jsme se setkali, jsem byl svědkem T-90s východně od Mariupol, když jsem tam byl v září .; a při návštěvě Namontovat závod Mig-29 ve Lvově pár týdny, řekli Rusové řekl UKE, že se nevracejí všechny M-29s od Krymu, protože půl tuctu nebo tak byly převedeny do separatistickým Letectvo.Takže ... fotky mají kruh věrohodnosti, pokud jde o jiný vstup.

Phill  SU-24 Fencer D 

FOTO: Air Force Ruska již překreslení na Air Force Nové Rusko, jeden Suchoj již připraven k letu # Ukrop " VICE-UNIK2

vice-Zajatec z Azova:Je tam většina nacionalistů, na Ukrajinu už nechci a budu pracovat pro Donbas

vice-Ukraine- Prapor AZOV Nacistické symboly,svastika