Nemůžeme mlčet!


Nepřihlášený uživatel

/ #615 Re: Re:

2016-11-03 17:00

#611: Dan Mach - Re:  

 Vážený pane, demokraticky se mohou lidé vyjádřit u voleb a to raděj odjedou na chalupy a na volby kašlou. To čemu vy říkáte, že to není úzká skupina lidí a dáváte za příklad ony 2 petice je poněkud mimo. Uvědomte si, že jakoukoli petici tady mohu tzv.podepsat třeba 100x, stačí si na místě, kde je po mně žádán souhlas a onen podpis s peticí vymyslet jméno, jakoukoli nesmyslnou mailovou adresu a odeslat. Kolikrát to udělám, je jen na mně a tolikrát přiskočí tzv.podpisy. Můžete si to vyzkoušet, žádnou registraci k tomu nepotřebujete. Kolik tedy takových tzv podpisů a opravdových souhlasů je vlastně skutečných? Jeden jediný člověk tady může klidně přidat 1000 podpisů, když ho to bude bavit sedět u PC a posílat a posílat. Když se domluvíme 3 lidi a během odpoledne budeme posílat a posílat, tak u kterékoli petice tady tak zmanipulujeme souhlas, že se budou všichni divit a ještě se u toho pobavíme a popijeme něco dobrého. A statistika bude dál klidně tvrdit, že souhlasy byly posílány z různých IP adres. Jak je tedy vypovídající ono číslo tzv.podpisů?? Je to podvod, nic jiného a manipulace s lidmi..... Je mi fuk, jaké tu jsou petice a kolik je u nich souhlasů, jsou na nic a k ničemu, nemají žádnou hodnotu a už vůbec ne jakoukoli platnost na cokoli. Žádná z petic na tomto webu. Není to tu nic jiného, než chat, kde si lidi nadávají.....