PETICE proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY"

Denisa

/ #7 Nesouhlas

2018-03-16 21:00

Dobrý večer. Nemohu nechat tento příspěvek bez ohlasu. Je pro mne naprosto nepochopitelné, co dokáží lidé vypouštět z vlastních úst a přitom klidně spát. Zasloužila bych každému homofóbnímu jedinci poznat aspoň jednoho homosexuálního člověka, protože mám dojem, že 99% lidí s námi nepřišlo nikdy do styku. Hlavně ti zeshora. Většina lidí nás dává do jednoho pytle s názvem PRIDE. Mě samotné vadí, jak se tito lidé chovají. Proč ze sebe dělat My little pony sektu, když se tak v reálném životě nechováme. Těchto akcí se nezúčastňuji a ani nikdy zúčastňovat nebudu. Jsem normální dospělá žena, která má práci jako každý jiný člověk, byt, mazlíčky a milující partnerku. Nevidím důvod, proč by jsme nemohli vychovávat dítě. Jsem si jistá, že by jsme dokázali vytvořit stejně funkční a milujícící rodinu, jako dokážou vytvořit heterosexuální páry, dovolím si říct, že většina by to zvládla i lépe než kterákoliv tradiční rodina. Jsme si rovni. Jsme pořád stejně vychovávaní lidé jako ostatní. Studovali jsme stejné školy a pracujeme stejně jako vy pro náš stát.

Myslím, že není potřeba pokračovat. Věřím, že  se stejně do budoucna nic nezmění, dokud nás budou řídit lidé zmínění v příspěvku.

Hezký večer.