Žádáme okamžité uzavření hranic s Německem.

Nico

/ #70 Tohle může podepsat jenom nějaký nemyslící blbec!!!

2019-12-14 11:03

Já jsem byl v Berlíně naposledy v srpnu 2019 a žádné uprchlíky jsem tam neviděl. A to ani v Kreuzbergu, kde je těch cizinců už docela dost (výsledek: kebab a arabské/afghánské/ruské/polské atd. restaurace na každém kroku, to je snad to jediné, co tam ti "imigranti" způsobili, o nějaké islamizaci, veřejném kamenování nebo znásilňování německých žen nemůže být ani řeč) ale na uprchlíka jsem tam nenarazil. To, co čtete v novinách a na českém internetu je proruská propaganda, která nahrává nové totalitě Zemana a Babiše a která má Česko vrátit zpátky pod vládu Moskvy. Já jsem už dávno přestal sledovat české zprávy, využívám je jenom maximálně na nějaké novinky z regionu. Ale pro všechno ostatní už využívám zahraniční stránky.

A k tomu uzavření hranic: uprchlíci jsou jen záminka, skutečný účel je zabránit Čechům cestovat nebo emigrovat do Německa, Rakouska, případně dále na západ, možná se uzavřou i hranice se Slovenskem, takže otevřené hranice by už byly jenom s Polskem, které se taky nepozorovaně posunuje směrem k Sovětskému svazu, pardon Ruské federaci. Budou ostnaté dráty jako za komunistů. A kdo bude v budoucnu chtít utéct z téhle totality (vlády jedné strany-ANO), ten už to bude mít sakra těžké a bude litovat toho, že se k útěku neodhodlal dřív! Lidi probuďte se a nevěřte tomu, co čtete na iBabiš a vůbec všech českých propagandistických médiích