Petice Za zrušení soukromých exekutorů

tonda
Nepřihlášený uživatel

/ #514

2012-02-24 03:30

Je to jedna z mnohých součastných tragédií tohoto národa. Jak je vůbec možné, že toto vše tam nahoře schvalují a lidé drží zobáky. Všichni téměř rezignovali,včetně mě. Nevím, ale předpokládám, že v této zemi dělá minimálně 1 milion lidí za plat do 10000,- Kč. A páni doktoři si tuto částku vydělaji max. za 5 minut. (A hlavně ,,těžká práce,, právníků na všech stupních.)Bylo by zajímavé zveřejnit jejich majetky, včetně kont, samozřejmě z celou slavnou politickou garniturou od roku 1989 a srovnat to s tím co měli před sametem. Myslím, že země EU nám pomohou s kapacitou věznic. Řešení se našlo zkrouhnou jim to jenom na polovičku - místo aby tuto nestoudnost okamžitě zastavili tak si dokážou z nás dělat větší srandu než pan Menšík na Silvestra. To je neuvěřitelné a téměř všichni opět drží hubu a krok. Bohužel je to úplně ve všem, ve všech oborech. Co s tím hrdinové uděláme? Přijdete 3.3 a 15.3 (Holešovská výzva) ? A když by se to náhodou povedlo, za jak dlouho Vás to nadšení opustí. Pochopili jste za 23 roků, že nelze svěřit vládu prakticky žádné straně (tím neříkám, že nejni ve všech stranách spoustu opravdu dobrých, poctivých a odborně zdatných pracovníků). Do toho musí jít hlavně celá podnikatelská sféra, hlavně od malých, středních i velkých. Nic nového nevymýšlet, obnovit Baránkovu Stranu podnikatelů a živnostníků. A ne jako posledně jí nechat bez podpory. Samozřejmě je mnohem snažší se přiklonit k již zaběhlým stranám, tam mám kamarády, ti už maji kontakty, a hlavně to téměř nic nestojí. Pani podnikatelé, živnostníci i zemědělci nikdo za Vás tu práci navíc - politickou neudělá, je třeba do toho jít a nebo to alespoň podpořit, jinak je tady navždy konec. Omlouvám, se , že jsem odběhl od tématu.