Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice Za zrušení soukromých exekutorů


Nepřihlášený uživatel

#501

2012-02-20 11:31

Dluhy se musí vymáhat ale civilizovaným způsobem. To co se děje v České republice je odrazem stavu české společnosti a to je důsledek "příkladného chování" našich politiků/primitivů, kteří se neumí jinak uživit, než v politice. Je to začarovaný kruh. Slušný člověk se do politiky mezi současné primitivy nezapojí. Jedinou výjimkou, která potvrzuje pravidlo je (snad - dnes už se nedá ničemu věřit) primátor Prahy MUDr. Svoboda. Držím mu palce ať to přežije ve zdraví.

Nepřihlášený uživatel

#502

2012-02-20 11:45

Ta zrůdnost, kvůli které se chudáci, kteří dluží pár korun, stávají dokonce bezdomovcemi, musí ihned zkončit.

Nepřihlášený uživatel

#503

2012-02-20 13:44

současný legální systém nahrává lumpům všeho druhu, je to hyenismus, který nelze ničím omluvit:(((((((((((((((((((((((

Nepřihlášený uživatel

#504

2012-02-20 16:28

Plně souhlasím s textem petice.

Nepřihlášený uživatel

#505

2012-02-20 19:16

jen do nich, vydělávají na neštěstí druhých.

Nepřihlášený uživatel

#506

2012-02-20 20:35

Je to normální podvod podpořený státem! Stát nemá peníze na soc dávky a neuvědomuje si,že připravuje lidi za pár korun o střechu nad hlavou.Je to normální? Kolik lidí je bez domova a stát nic nedělá jen to podporuje!Ten kdo dluží miliony je naprosto v pohodě!

Nepřihlášený uživatel

#507

2012-02-20 20:47

Za komunistů,každý pracoval a nikdo se do exekuce nedostal! Pokud lidi nepůjdou znovu do ulic tak nevěřím,že to bude někdo řešit!Dál si budou mastit na nás kapsu a chrochtat blahem jak nám mají ještě co sebrat!

Nepřihlášený uživatel

#508

2012-02-20 22:04

Kéž by toto nepokračovalo zažitým systémem „Psi štěkají a karavana jede dál“. Vzhledem k penetraci nekalých praktik proti kterým jest sepsána tato petice, a dokonce i informacím v našich zkorumpovaných a dle potřeby manipulovaných médiích, je už namístě se bát i kvůli pouhému nedoručení složenky či upozornění na doporučené psaní, z důvodu nedbalosti poštovního doručovatele (tj. zaměstnance č.pošty).

Nepřihlášený uživatel

#509

2012-02-22 18:38

exekutoři jsou víc jak stát ve státě.jsou to pijavice a hyeny,které člověka doženou až ke smrti.

Nepřihlášený uživatel

#510

2012-02-22 19:33

Dluhy se platit musí, stát ale nemůže zákoným systémem někomu garantovat téměř bezpracný 10x100% výnos.

Nepřihlášený uživatel

#511 Re:

2012-02-22 20:19

#510: -

to je přsně ono..bezpracný ...ale více než stoprocentní zis..když vám z dluhu 5800 udělají 100 000,-cový dluh..to není sto procent ale nejmíň 1000%...a to už je teda pěkná prasárna....


Nepřihlášený uživatel

#512

2012-02-23 20:30

fandim teto věci,snad to vyjde a něco se s tim bude dělat!!!email jsem rozeslala všem co znam,tak doufam,že podpisu ještě přibude.držim pěsti.k tomu co se v česku děje se nebudu raději vyjadřovat!!!hlavně,at ta stara pani vyhraje!!!

Nepřihlášený uživatel

#513

2012-02-24 01:49

Je to horší jak za středověku.
tonda
Nepřihlášený uživatel

#514

2012-02-24 03:30

Je to jedna z mnohých součastných tragédií tohoto národa. Jak je vůbec možné, že toto vše tam nahoře schvalují a lidé drží zobáky. Všichni téměř rezignovali,včetně mě. Nevím, ale předpokládám, že v této zemi dělá minimálně 1 milion lidí za plat do 10000,- Kč. A páni doktoři si tuto částku vydělaji max. za 5 minut. (A hlavně ,,těžká práce,, právníků na všech stupních.)Bylo by zajímavé zveřejnit jejich majetky, včetně kont, samozřejmě z celou slavnou politickou garniturou od roku 1989 a srovnat to s tím co měli před sametem. Myslím, že země EU nám pomohou s kapacitou věznic. Řešení se našlo zkrouhnou jim to jenom na polovičku - místo aby tuto nestoudnost okamžitě zastavili tak si dokážou z nás dělat větší srandu než pan Menšík na Silvestra. To je neuvěřitelné a téměř všichni opět drží hubu a krok. Bohužel je to úplně ve všem, ve všech oborech. Co s tím hrdinové uděláme? Přijdete 3.3 a 15.3 (Holešovská výzva) ? A když by se to náhodou povedlo, za jak dlouho Vás to nadšení opustí. Pochopili jste za 23 roků, že nelze svěřit vládu prakticky žádné straně (tím neříkám, že nejni ve všech stranách spoustu opravdu dobrých, poctivých a odborně zdatných pracovníků). Do toho musí jít hlavně celá podnikatelská sféra, hlavně od malých, středních i velkých. Nic nového nevymýšlet, obnovit Baránkovu Stranu podnikatelů a živnostníků. A ne jako posledně jí nechat bez podpory. Samozřejmě je mnohem snažší se přiklonit k již zaběhlým stranám, tam mám kamarády, ti už maji kontakty, a hlavně to téměř nic nestojí. Pani podnikatelé, živnostníci i zemědělci nikdo za Vás tu práci navíc - politickou neudělá, je třeba do toho jít a nebo to alespoň podpořit, jinak je tady navždy konec. Omlouvám, se , že jsem odběhl od tématu.


Nepřihlášený uživatel

#515

2012-02-24 16:40

dluhy se platit musí ale do problémů s penězi se může dostat i slušný člověk řádně platící a má mu být umožněno svůj dluh důstojně splatit dle možností. když se ale z vymáhání stane podnikání pak je jasné že to takto dopadne cílem podnikání je zisk a ne dohoda a urovnání situace. soukromý ěxekutoři jsou morálně neobhajitelní. tuto funkcni má zastávat nezaujatá úřední osoba která nemá zisk z každé exekuce, ale člověk který prošel proverkou způsobilosti jakožto veřejný činitel, má morální a psychologické předpoklady a pobírá fixní plat.

Nepřihlášený uživatel

#516

2012-02-25 00:00

existence soukromých exekutorů je účelový krok pro pár "vyvolených", není žádnou novinkou, že pohledávky některých subjektů (VZP a pod.) mají pouze vyvolení soukromí exekutoři protlačeno politickou cestou

Nepřihlášený uživatel

#517

2012-02-25 01:02

V našem státě se schvaluji jen blbosti.Ale kdo je schvaluje?Zase jen blbci.Copak je normální,aby tenhle subjekt byl soukromý?Takže,zase to někomu z hora pěkně přijde vhod.

Nepřihlášený uživatel

#518

2012-02-25 01:16

Jak dlouho chtějí naši zákonodárci dělat z lidí blbce?Copak je normální, aby takový subjekt byl soukromý?Prosím Vás,vy tam na hoře, už se konečně zbuďte!!!

Nepřihlášený uživatel

#519 Re:

2012-02-25 11:13

#5: -  

 Revoluce, nastavit spravedlnou společnost přímé demokracie a znárodnit natulenované a neopodstatněné majetky.  To je jediná cesta


Nepřihlášený uživatel

#520

2012-02-25 14:59

Ano, vážení,
souhlasím s Peticí za zrušení soukromých exekutorů! Zdá se nám to potřebné a spravedlivé!
Proto stejně tak souhlasím s navrácením majetku církvím! Jistě souhlasíte i vy všichni. Nebo se budete starat o ten všechen zanedbaný majetek, kostely, kapličky, ale i slušné vychování, lásku k lidem, bohabojnost snad Vy??!! Nebo se řadíte k těm konkrétním rozkradačům a majitelům? b.há
jemnicak719

#521 Re: Souhlasím také.

2012-02-25 16:11

Vladimír Kolář

#522

2012-02-26 11:51

doporučuji pořad ČT - Politické spektrum, téma exekucí od ca 18 minuty

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10116287760-politicke-spektrum/212411058200008/

Nepřihlášený uživatel

#523

2012-02-26 20:11

nekomunikativní, direktivně fungující pokrytci !!!
ex

#524 moje exekuce

2012-02-27 06:35

Když jsem přišel v 50ti letech o slušné zaměstnání, vzal jsem si na překlenutí situace půjčku 200 tisíc od soukromého investora, protože banky lidem bez práce nepůjčují.
Manželka se bohužel bála, že nebude mít peníze na obživu, tak poslala jen polovinu měsíční splátky. Pak už nic nezastavilo kolotoč podporovaný soudem. Přišel jsem komplet o 2 rodinné domy, auto a dostal exekuci na plat (mezitím jsem získal práci).
Podle mého názoru ani soudci nesoudí adekvátně, neb jsem přišel o majetek v odhadní výši cca 5 mil.. Jsou tedy přisluhovači lichvy, kterou dále zvyšují exekutoři.
Jsem silná osobnost, takže ze mě bezdomovce neudělali , ale adresu už nikomu nedám!!! Bohužel hodně lidí se kvůli stejné - nezaviněné události - dostane na okraj společnosti....

Nepřihlášený uživatel

#525

2012-02-27 11:00

Soukromí exekutoři si dělají co chtějí a to beztrestně!Jde jim jen o kšeft!