Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Hanka

#426 Co na to Pospíšil?

2012-02-04 16:59

Má někdo pocit, že ministr Pospíšil vůbec nějakou aktivitu občanů zaregistroval?

Nepřihlášený uživatel

#427

2012-02-04 19:41

Výborně- musíme na ně zdola- shora jsou moc hájení

Nepřihlášený uživatel

#428 Re: Co na to Pospíšil?

2012-02-04 19:42

#426: Hanka - Co na to Pospíšil?

Ne- je zapojený do celého systému


Nepřihlášený uživatel

#429

2012-02-05 00:16

Není co dodat, všichni to kolem sebe vidí, co již lidem v nouzi provedli !!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#430

2012-02-05 09:28

Suhlasím s peticí

Nepřihlášený uživatel

#431

2012-02-05 09:31

jj

Nepřihlášený uživatel

#432

2012-02-05 10:19

Škoda, že odeslání není perfektní a opakuje se. Já podnikám a exekuci jsem zažila. Hrůza- věci cizí, kolem mě, kde jsem právě pracovala exekutor polepil s odkazem, musíte všechno u soudu obhájit. A to nepřišli lidi a nestěhovali označené věci, které byly minmem potřebných k výkonu práce.

Nepřihlášený uživatel

#433 Re:

2012-02-06 20:56

#2: -

Jen ať nějakej exekutor mi vleze do bytu, tak ho odnesou nohama napřed !

Bernard

#434 Ulov si svého poslance nebo senátora !!!!!!!!!!!!!!!!

2012-02-07 06:47

To je opravdu středověk,ČERNÁ AFRIKA.
Ti posranci,senátoři a vláda, kteří to způsobili svým hlasováním, budou prodáni do otroctví svých občanů.
DRAŽBA SE KONÁ 3.BŘEZNA 2012 V 9,00 HOD. U KONĚ, PRAHA
Dražební jistina ve výši 10,- Kč se podává na místě samém v den dražby od 6,00 hod.

ULOV SI SVÉHO POSLANCE NEBO SENÁTORA


Nepřihlášený uživatel

#435

2012-02-08 06:52

Stát musí najít jinou formu vymáhání pohledavek.Loupežnícké nájezdy jaké podnikají dnešní exekutoři patří do středověku. Nejhorší na tom je, že nechávají léta "zrát" drobnou čásku v astronomickou a pak znenadání přepadnou dlužníka, který o ní neměl ani ponětí. Je to zkrátka lumpárna nehodná demokracie 21. století

Nepřihlášený uživatel

#436

2012-02-08 14:21

Protestuju proti státem posvěcené zlodějině a vadí mi absolutní nezájem státu o řešení jeho průšvuhu
Velič t. č. Nezadlužený

#437 Rozum do hrsti

2012-02-08 14:23

Můj velezadlužený známý (mimochodem inženýr dopravák; inteligentní člověk) mi přeposlal tuto petici. Užuž jsem ji chtěl podepsat, protože nesmí obecně platit homo homini lupus. Ale neudělám to, protože na stejné stránce je paradoxně několik odkazů na různé "půjčovatele" peněz. Ve svém okolí vnímám lidi, kteří kliknou na podpis petice a za vteřinu na poskytnutí další půjčky. Sami jsme si exekutory uplácali z hlíny a teď bychom jim rádi vzali šém. Svoboda je neoddělitelná od odpovědnosti. To však ještě neznamená, že někdo vystuduje práva a stane se "vlkem" pro jakéhokoliv "vymahače". Právo a spravedlnost jsou vznešené pojmy, i když od bezpráví je někdy odděluje jen tenká papírová stěna. Ačkoli si dám skoro vždycky na čumák, zůstávám idealistou a věřím ministru spravedlnosti, že konečně krucinálhimlhergotfagot udělá pořádek.
Chybí nám smysl pro rovnováhu. Jestliže mám např. příjem 15000,-, nemohu mít výdaje 20000,-. A to ani přes to, že státy (některé) se chovají stejně. Nejsem makroekonom, tak mi prosím tento laický názor odpusťte. Tak neskutečně spotřební společnost tu myslím ještě nebyla. Obchodníci a poradci všeho druhu se nám snaží vnutit myšlenku, že bez toho či onoho se neobejdeme. Klidně jim ukážu nos Rostandova Cyrana.
Mám nápad - roční příspěvek do knihovny je pár korun. O co míň stojí, o to víc moudrosti se tam dá nalézt. Svět se točí pořád dokola, jen herci a kulisy se mění (kurnik, to zní tak duchaplně, že už to v minulosti někdo určitě řekl, jen nevím kdo ( : - ))) )A internet, to zázračné informační médium, je taky k nezaplacení. Ale bez přemýšlivého mozku v dutině lebeční jsme hrozně ovlivnitelní.
Před lety jsem viděl polský film Život jako smrtelná choroba přenášená pohlavní cestou. V tom názvu je ukryto tajemství lidkého bytí; koneckonců je vědecko-technicky dokázáno, že zemřeme. A je úplně fuck, jestli před tím budeme vlastnit domácí kino či nikoliv. Jako ateista (věčně hledající) musím podotknout: s Boží pomocí jakékoli nástrahy našeho bytí šťastně překonáme. :-) Život je totiž to nejhezčí, co mě zatím potkalo. :-)))
Mějte se krásně.
celer

#438 Re:

2012-02-08 14:36

#78: Petr -

Až vam domu přijde exekutor ze vam zabavi majetek a vse kolem a vy nevite proč až po sleze co vam vše odvezou vam zdeli ze tam ma trvaly pobyt človek ktery uz 5 let nebydli a dluzi 350000 kč tak je to vubec nezajimalo a nebavili se semnou a až po dlouhych 4 mesicich jsem vše dostalo zpět a ne vše bylo v puvodnim stavu jakem to odvezli a je těžko se ted domahat nahrady škody je to jen banda vydřiduchu kteří se neřidi žadnym usudkem ani zakony


Nepřihlášený uživatel

#439

2012-02-08 17:28

Vymáhat dluhy a za tím účelem vstupovat do domácností lidí a sahání na soukromý majetek patří pouze státu, jinak můžete legalizovat i zloděje !

Nepřihlášený uživatel

#440

2012-02-08 19:26

Zlodejí zákonem chraněný.Novodoby pirati,luppiči,které podporujé zlodejska vlada!!!!Níči obyčejné poctivé lidi co nemají na pravniky.národe vzpametaj se!!!nenech na sobě vozid hnůj!!!!

Nepřihlášený uživatel

#441

2012-02-08 22:50

Zlikvidovat je

Nepřihlášený uživatel

#442

2012-02-09 15:52

Pokud někdo něco dluží, je správné ho na to upozornit, aby dotyčný měl šanci, k dluhu se vyjádřit a dluh splatit.To co se děje nyní je obyčejné parazitování a obohacování se na úkor druhých.Udělalali si z toho slušná koryta a nemá to co dočinění s morálkou.K obohacování na úkor druhých mohou i nedokonalé zákony, které nejsou i v tuto chvíli dané do pořádku.Jeden, aby žil v neustálém strachu a napětí, zda někde nedluží korunu.A to není jen tohle..

Nepřihlášený uživatel

#443

2012-02-09 20:24

Nelíbí se mi, jak jsou lidi kvůli minimálním dluhům úmyslně a záměrně ožebračováni, jak dokonce někteří končí na ulici a to jen proto, že si exekutoři z minimálních dluhů udělali živnost s obřími zisky.

Nepřihlášený uživatel

#444

2012-02-09 21:06

Souhlasím s touto peticí, neboť co si soukromí exekutoři dovolují je hyenismus.

Nepřihlášený uživatel

#445

2012-02-09 22:53

Jsem samozřejmě pro, že dluhy se mají platit! Většině exekutorům však nejde o vymožení dluhu ale o vlastní bezpracné obohacení. A jdou "přes mrtvoly".
A jeden vtip, možná to není vtip ale fakt, k lepší náladě:
DOTAZ: Může se otěhotnět ze soulože do konečníku?
ODPOVĚĎ: Samozřejmě! Jak jinak by se rodili exekutoři?

Nepřihlášený uživatel

#446 Re: Rozum do hrsti

2012-02-09 23:10

Sám vemte rozum do hrsti!

Nikdo tady nepíše že se dluhy nemají vracet! Cožpak ale nevidíte okolo sebe tu spoustu případů jak se ex. chovají?

Jak zabavují věci i lidem kteří s dluhem nemají nic společného. Nepřeji Vám nic zlého, ale nemyslete si,

přestože jste Velič t. č. Nezadlužený, že jednoho dne nemůžou u Vás zaklepat. A taky o tom to je!!!

 


Nepřihlášený uživatel

#447

2012-02-09 23:28

Zrušit tyto vydřiduchy.

Nepřihlášený uživatel

#448

2012-02-09 23:31

souhlas s peticí, bezvýhradný !

Nepřihlášený uživatel

#449

2012-02-10 00:12

Od naší vlády byl zločin ,,vypustit´´do ulic exekutory,aniž by nejdříve stanovila rozumné zákony a mantinely,aby exekutoři věděli co si můžou dovolit a co ne a nechovali se jako hyeny!!Exekutoři by také měli vědět,že pokud někomu zabaví neoprávněně peníze či majetek,je to prachsprostá krádež a za to by měli být náležitě potrestáni!!Všechny,kteří byli exekutory okradeni,by měla vláda odškodnit!!!

Nepřihlášený uživatel

#450

2012-02-10 01:36

Dluhy se platit musí, ale ekonomická likvidace celých rodin pro bagatelní,zapomenutou částku je hnusné. Nikoliv však v naší republice zde je to státem posvěcený byznys. Takové sviňstvo dopustili naši volení zástupci napříč politickým spektrem a nic s tím nedělají hanba jim.