Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice Za zrušení soukromých exekutorů


Nepřihlášený uživatel

#526

2012-02-27 16:24

S peticí souhlasím, ale nelíbí se mi, že na stejné stránce je odkaz na Provident, kde se lidé do finančních potíží jen důkladněji zasukují. Dovoluji si to tvrdit z pozice finančního poradce, který se s postiženými setkává profesně.
otroci

#527

2012-02-27 17:27

nekteri exekutori jsou dobry,ale jsou i taci kteri tam nemaji co delat

Nepřihlášený uživatel

#528

2012-02-27 21:12

Doufejme,že to výjde.
VLK

#529 Re:

2012-02-28 00:21

#526: -

bohužel to je věcí provozovatelů tohoto webu, zkuste jim napsat, že by mohli financovat provoz/vydělávat jinak než reklamou lichvářů


Nepřihlášený uživatel

#530

2012-02-28 16:38

Jen si přeji, aby opravdu tato petice pomohla všem lidem, kteří nejsou zloději, nic nikdy nezpronevěřili, jen se pouze opomenutím dostali do problémů, které lze řešit jednodušeji a efektivněji - vždy s ohledem na člověka. Přeji hezký den.

Nepřihlášený uživatel

#531

2012-02-28 22:36

beze slov...

Nepřihlášený uživatel

#532

2012-02-29 04:32

Co napsat? Soukromí exekutoři jsou gauneři. O drzosti a bezohlednosti soukromých exekutorů vypovídá jejich loňský požadavek k Parlamentu ČR, aby byly uzákoněny exekuce i bez soudního rozhodnutí. Potom by totiž stačilo, aby si někdo vyhlédnul třeba váš barák nebo firmu a podal by na základě fingovaných dokladů návrh na exekuci. Exekutor by vám majetek zabavil a vy byste se potom mohli desítky let soudit s navrhovatelem exekuce. Pokud by ovšem bylo vůbec možné se soudit s někým, kdo má sídlo na Seychelách, na Kajmanech nebo v nějakém P.O.Boxu.
Nechápu, proč se takovým zásadním problémem, kterým je zásah do majetkových práv občanů, nezabývá státní exekutivní administrativa, kterou si platíme ze svých daní.
Když se exekuce vyplatí exekutorům, tak proč by se neměly vyplatit státu? Stát se tímto dobrovolně vzdává slepice, která snáší zlatá vejce. A navíc tím své občany vystavuje zvůli soukromých osob.

Nepřihlášený uživatel

#533

2012-02-29 09:02

zloději ,vydřiduši,zakázat!!!

Nepřihlášený uživatel

#534

2012-02-29 10:42

Jsem rozhodně pro zrušení soukromých exekutorů. Jejich hulvátské jednání nezná hranic a nevinní lidé tím trpí. Musí pak žádat o vyjmutí z exekuce svých věcí, které jim exekutoři seberou, aniž by si zjistili, komu daná věc vlastně patří! Navíc jsem byla osobně svědkem případu, že exekutor vymáhal promlčenou záležitost - 8 let již zrušenou pojistku - (jednalo se o cca 200Kč za výpovědní dobu) pojišťovna se 8 let neozvala a exekutor si naúčtoval náklady, které byly vyšší než samotná částka. Jeho vyděračské schopnosti zapříčinily, že jsem zaplatila, i když vím, že u soudu by neuspěl. Navíc exekutor ani sám nevěděl, za co vlastně peníze ode mně vlastně požaduje,když jsem se ho na to ptala. Zajímalo ho jen to, kdy zaplatím..

Nepřihlášený uživatel

#535

2012-02-29 10:51

Proti zlodějně ae musí něco dělat!

Nepřihlášený uživatel

#536

2012-02-29 13:41

exekutoři , to je sprostý svinstvo , nelidské jednání , potrestat strašným způsobem všechny , kdo se propůjčil páchat svinstva na lidech za účelem vydělat peníze "neoprávněný zisk" . nebýt této SK....NÉ tak by lidé nebyli zadluženi . kdo pracuje má se mít dobře a ne dělat jenom na vlky

Nepřihlášený uživatel

#537

2012-02-29 15:15

zrušit,zrušit,zrušit!!!

Nepřihlášený uživatel

#538

2012-02-29 17:36

Snažím se poctivě pracovat 30 dní v měsíci každou noc za ubohých 12tis.měsíčně a deně se strachuji kdy a odkud na mě vyskočí nějaká exekuce.Bedlivě střežím veškeré pladby,ale člověk v tomto ukrutně hyenistickým bordelu nikdy neví!!! Dobří lidi vzbuďte se!!!

Nepřihlášený uživatel

#539

2012-03-01 17:07

Podle mého je institut "soukromého exekutora" podlá zlodějina požehnaná státem. Exekuce ano ale ne za takových podmínek!

Nepřihlášený uživatel

#540

2012-03-01 23:08

soukromí exekutoři si stěžují, že jsou často napadáni,není se čemu divit když se chovají jako hyeny

Nepřihlášený uživatel

#541

2012-03-02 13:41

je to nehorázné ,je to hoší než lichva občan se proti nim nemůže branit

Nepřihlášený uživatel

#542

2012-03-03 01:44

Bohužel exekutoři dost často spolupracují přímo s vymáhacími agenturami vydělávajícími majlant na malých dluzích, o nichž kolikrát ani lidi nevědí, viz v tomto článku:
http://www.novinky.cz/finance/259889-exekutori-se-distancuji-od-vymahacu-dluhu-a-lichvaru.html?ref=boxD

Nepřihlášený uživatel

#543

2012-03-03 13:20

sou to jako supy je jim jedno jestli lidi maj kde bydlet nebo co jist

Nepřihlášený uživatel

#544 Re:

2012-03-03 14:15

#21: -

Dluhy se vracet mají. O tom není diskuse, ale Bohužel věřitel nenese žádnou zodpovědnost za své jednánání. Pokud napíši inzerát , že půjčím kždému i zadkuženým, znamená to, že je to lichva jak vyšitá Takový darebák by měl o své peníze přijít. Zoufalí lidé totiž dělají zoufalé činy a upíší se třeba čertu.


Nepřihlášený uživatel

#545

2012-03-03 14:23

Proč by seměl živit na dluzích státu někdo jiný...než stát sám ..
Taquitinus

#546 ne

2012-03-03 14:39

Nepřeji si zrušit soukromé exekutory. Chci soukromého právníka,notáře,lékaře a jiné,a to proto,že si chci vybrat! Nechci stanoveného soudního. Nevíte jaký je v justici binec? Takže si chci vybrat toho nejlepšího a nejúspěšnějšího. Díváte se na věc jen s pohledu dlužníka,ale exekutor pracuje pro věřitele. A že exekutor pracuje jak pracuje je jen a pouze nastavené zákonem. No,a lidskou chybu může udělat každý. Nebo jste všichni bezchybní? Nešlápli jste v práci nikdy ani jednou vedle?
VLK

#547 Re: ne

2012-03-03 21:45

#546: Taquitinus - ne

Měl by takto citelný zásah do soukromí osob (v případě vstupu do obydlí osob bez jakéhokoliv dozoru kohokoliv nahraně s ústavou podle mého názoru) provozován na principu maximalizace zisku? A o to přece v soukromé firmě jde. Samozřejmě, že je to nastaveno zákony, u nás špatnými, ale nedomnívám se, že zrovna tato oblast by měla sloužit byznysu.


Nepřihlášený uživatel

#548

2012-03-04 14:40

Tato věc nemůže nesmí být v soukromých rukou,stává se z toho byznys,s velmi negativními důsledky pro celou společnost,urychleně je třeba soukromé exekutory zrušit.

Nepřihlášený uživatel

#549

2012-03-04 15:30

Dnesni zpusob ztraci puvodni myslenku!

Nepřihlášený uživatel

#550

2012-03-04 21:47

Dobrý den, připojuji se k petici proti PROLUX consulting Int.s.r.o., sepsali smlouvu na odprodej rodinného domu, kterého jsem majitelkou s mým otcem, který v domě bydlí a inzerují dům k prodeji bez mého svolení - bez mojí Plné moci.Několikrát jsem firmu v zastoupení p. Valentové oslovila a žádala o zrušení nabídky, kterou inzerují bez mého svolení, cenu nemovitosti ponižují - není mi známo z jakých důvodů, praktiky se mi nelíbí a ráda bych se připojila k veřejné žalobě této společnosti.Mlčochová