Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice Za zrušení soukromých exekutorů


Nepřihlášený uživatel

#626

2012-04-24 12:30

nemám práci něco se mohlo zapom. nebo se i stane taky jsme s dětma využ. nabídky na pev linku při koupi dvou ks oplatku 1 ks zdarma a k tomu na každé opl. 2 hod. v urč . čas. rozm. zadarmo no tak jo , akorát to tehdy bylo s předv. 1020 apak najedn. po letech v práci a jak se kouk. asi jsem něco provedla ale co , no jo soc. žádost na byt tak zase sledovačka mi napadlo , a o no toto chtěly 128kč ale mě nikdy nic nedošlo a nic jsem nevěděla , tak aut. při zam. 128kč plus příslušenství a to jsem ani nedoč. kolik celkem jen zam. mi řekl že při mém výdělku a dětech to bude na 5 let po 300 kč , no na hlavu , všichno se ptaly proč jsem to nezapl. ale ani jedn .mě nikdo nekont. nemám zapotř. něco tak bych věděla ale takhle nakonec jsem se doz. že někdo i za necelou 100 a to stejný tak jak je možný že tohle jim prošlo , nakonec jsem i dala výpověd , protože mezitím jsem to jednorázově splatila a zase musela přijít zpráva zam. nevím ale na tohle jsou učtárny a né drbárny na prac. spletla jsem se k tomu popl. nehledě na to že tel. pevná se prav. dál platil ale opavdu nikdo nic neposlal že se využ. 1020 tak vím své ato jsem ukonč. abylo mi tel řečeno že kdyby něco bylo tak u norm. tel. by se poukázalo a za asi 2 roky nic a ejhle ze 128  , nakonec 125000 je to normální- mě se zdá že né !   nehledě že se to vezlo s českými opl. a já další roky děti odrazovala od jejich koupě právě kvuly tomuto  , nevím komu to za to stálo ale  já se zklamala a dodnes co mi nabízí nechci a nevemu si  , at si to narvou do špic

luk

#627

2012-04-24 14:38

Souhlasím se všemi připomínkami na adresu exekutoru-zloděju za podpory statu...mafie je slabe slovo,nic jiného lidem nezbude než se sjednotit proti této verbeži která žije z lidí v nouzy díky nim protože odměny pro ně jsou nepředstavitelnou lichvou.Mnozí by možná rádi spláceli ale když uvidí na ex.příkazu odměnu za exekuci,přejde je chut platit a ani se nedivím

Nepřihlášený uživatel

#628

2012-04-25 18:15

Stop prolux!!!

Nepřihlášený uživatel

#629

2012-04-26 09:19

Je nemožné, aby živnostníci "exekutoři" měli taková
práva a žádnou odpovědnost za svoji činnost. Zarážející je, že tuto zločinnost mohl někdo v parlamentu
odhlasovat.

Nepřihlášený uživatel

#630

2012-04-27 19:28

Je to velke zlo a velice nedustojne slusneho cloveka. A proto pryc s touto nehoraznosti, ktera v teto podobe existuje pouze v Cechach. M.S.

Nepřihlášený uživatel

#631 Vydělávejte 2% denně

2012-04-30 15:32

Vydělávejte 2% denně ze své investice...vice info na http://zkracene.cz/oChc
Spolecnost investuje do forexu a poskytujete ji svym vkladem kapital. Pokud nechcete investovat sve penize, lze investovat provize, ktere dostanete za to, ze privedete nove investory.(nedoporucuju, je to zdlouhave) Jinak neni nutne nekoho shanet. Vydelava se i tak. Je to jen takovy bonus. Navic spolecnost poskytuje 10USD na vyzkouseni.

Nepřihlášený uživatel

#632

2012-05-04 01:25

Jsou to hyeny,ktere se obohacuji nestestim druhych.Na bezbrannych duchodcich atd....,,GRAZLOVE vypraskat je bicem z bytu a vil, na kterych se obohatili a sebrali tem nestastnym lidem. Exekutor smi vstoupit do nemovitosti bez majitele nebo policie.Lide kde to zijeme...Hnus....

Nepřihlášený uživatel

#633

2012-05-05 14:55

....myslím,že pravda už neexistuje!

Nepřihlášený uživatel

#634

2012-05-09 22:16

Absurdistán!

Nepřihlášený uživatel

#635

2012-05-14 12:07

Není co dodat-je to lumpárna,provozovaná pod ochranou státu.

Nepřihlášený uživatel

#636

2012-05-15 13:14

Po řidiči vozidla s platem cca 8 000,-Kč požadoval zaměstnavatel údajnou škodu 106 000,- s příslušenstvím. O rohodnutí soudu se dozvěděl až mu soudní exekutor zazvonil u domu, s tím že má majetek pod exekucí. V době kdy se začal bránit u soudu bylo již pozdě. Nyní jako důchodce splácí celkem 176 000,-. Jak jednoduché soud ustanovil opatrovníka i když dotyčný bydlí na uvedené adrese. To je bordel. a není možno se domoci spravedlnosti. I přes to že policie zjistila, že není za škodu odpovědný, tak musí platit.

Nepřihlášený uživatel

#637

2012-05-18 15:14

Komentovat teď? To nemá cenu až zruší tyto soukromé instituce tak pak se vyjádřím. Všichni víme co jsou zač. :)
rebelka

#638

2012-05-19 08:54

viz:"38 - Je absurdní, aby výkon soudního rozhodnutí byl předmětem podnikání "
Exekutoři jsou vykonavatelé, ale tím, že jsou soukromí a mohou si napočítat větší poplatky za vyřizování- to je špatně.Jestli-že i za malou částku se napočítá desetinásobek, je to přece zlodějina na lidech a ta by měla být ne přehlížena a podporována státem, ale zakázána.Proč se vybírá od chudých lidí, ale nevymáhají se miliony od "zmizelých" akciovek? Proč se nevyšetřuje rozkradení republiky od r.1989? Jaký je rozdíd mezi hospodařením rodiny a hospodařením státu? Jestliže mají doplácet jednotliví lidi na své špatné hospodaření, pak taky i ti co špatně hospodařili ve stát.správě mají být odsouzeni.Proto jsem podepsala tuto petici- věřím ve spravedlnost a odpovědnost.Slušní lidi dejme se dohromady a ty co z nás a nešich dětí dělají žebráky vyžeňme !!!!!

Nepřihlášený uživatel

#639 Re:

2012-05-23 11:53

#21: -

kDYBY SOUDY SLUČOVALY ŘÍZENÍ, MĚLY BY DALEKO MÍŇ PRÁCE E DOSTALY BY MENŠÍ POPLATKY, PAK BYCH JIM O NĚCO VĚTŠÍ ODMĚNU PŘIZNALA, JINAK HRABOU NA NESLUČOVÁNÍ STEJNĚ JAKO EXEKUTOŘI


Nepřihlášený uživatel

#640

2012-05-23 12:57

..k tomu neni komentaře třeba.Ja shromažduji inicialy exekutorů a všechny podklady.dam je v pravý čas na net.Aby lidi věděli kam si zajet....Jelikož se něco dít bude tak aby bylo vše připraveno.Kdo je pustil ze řetězu?Je mi z nich špatne z Ráthů,Kalousků,Sobotků,Paroubků...atd.atp.
tommy

#641 Re: journey3@seznam.cz

2012-05-23 13:00

#626: -  ......co to je za blábol?Je zde admin?

 


Nepřihlášený uživatel

#642

2012-05-23 19:12

Jak může v tomto státě ,někdo vědomě napsat podvodnou smlouvu a čekat beztrestně na toho kdo ji podepíše a nebo ne. Chudáka ovčana čeká exekutor. Nemá nikde zastání. Podvodníci mají státní ochranu a všem nám se smějí. J.vainlich

Nepřihlášený uživatel

#643

2012-05-27 01:07

Stop zlodějům!

Nepřihlášený uživatel

#644

2012-06-01 11:45

Protestuji proti postupům exekutorů kanceláře soudního vykonavatele Judr.Vrány z Přerova.Neomalené chování vymahačů,neochota v telefonickém hovoru a naprosto nevysvětlitelné postupy při korespondenci a zasílání dokumentů způsobuje pouze zmatení a žene nás znovu do náručí právníků,kteří tak mají další možnost výdělků.A toto pořád dokola,i když původní finanční problém se pohyboval v několika tisících,výsledná suma je několik desítek tisíc a možná i statisíc.

Nepřihlášený uživatel

#645 Re:

2012-06-02 01:40

#361: -  

 Souhlasím s Vámi,naší rodinu těžce poškodil,zablokoval účty v bance,dal ekxekuci na barák,a sám si řekl o tučnou odměnu pro sebe, Jednalo se o spor s firmou Finpomoc,nebral námitky a doklady o tom,že tato půjčka je již jednou zaplacená. 


Nepřihlášený uživatel

#646

2012-06-02 08:52

Je dobře,že se lidi o toto začínají zajímat,zlodějští exekutoři připravili již tisíce lidí o střechu nad hlavou a uvrhly je do bídy, kvůli nim se stávají lidé bezdomovci,páchají existenční sebevraždy a ze zoufalství třeba vykrádají banky.Je to tím,že tento zkorumpovaný stát má zákony,které chrání bohaté a asociální zákony pro chudé a střední vrstvu.Nemohu pochopit,že třeba nezaplacená jízdenka v Metru za 25 Kč výjde ve finále na 25.000 Kč a více.Ať si říké kdo co chce za komunistů bylo lépe.

PA

#647

2012-06-02 09:42

Ano je to přesně tak, bohužel jsem toho co se děje naprostým důkazem. Podnikal jsem jako OSVČ jelikož jsem nemohl sehnat práci, nevedlo se mi zle, zabezpečilo mi to nějaké živobytí a skoro průměrný měsíční příjem, po dvou letech i dát brigádně práci jiným lidem bez zaměstnání. Přišlo však období kdy tři velké společnosti nezaplatily faktury a pro mne to znamelo druhotnou platební neschopnost dodavatelům. Po roce slibů, že zaplatí, následné roční uzávěrce která vykázala značnou strátu, poslechl jsem zákon jenž nařizuje v tomto případě podnikání ukončit a živnostenský list zrušil a spravil o tomto své věřitele se závazky s tím, že si najdu práci a své závazky pravidelně a postupně splatím. Co následovalo je naprosto přesné co se zde píše. Běžně dochází k případům, kdy je pro pohledávky zastaven majetek v hodnotě až několik tisíckrát vyšší (!), přičemž neexistuje účinná obrana. Pro člověka s průměrnými příjmy jsou extrémně vysoké poplatky a náklady soukromých exekutorů likvidační. Následné existenční problémy působí další exekuce a naprosto končím v doživotní dluhové pasti. Ze stavu mých závazků řádově 320 tis. se díky exekutorům vyšplhalo na 2 mil. Soukromí exekutoři zneužívají téměř neomezenou pravomoc. Dochází i k porušovánídomovní svobody třetích osob, je to tak a nestačí jim předložit notářský zápis kde je jasně stanoveno, že majetek třetích osob se nevztahuje na jejich nároky. Byl zabaven a po soudech se muselo vyběhat navrácení majetku třetí osobě. Takže nejlépe se odstěhovat a nahlásit se na magistrát. I tím se z lidí stanou bezdomovci jelikož nechtějí ohrožovat exekutory své blízské. Již nemám nic, ani staré auto, které jsem potřeboval na pravidelný převoz těžce nemocného rodinného příslušníka k lékaři a taktéž mne s neviléčitelnou srdeční chorobou. Exekutoři toto akceptovali až jeden, když zjistil, že fakt není načem by si nahrabal, auto zabavil. Ani nereagoval na písemné a doručené napadení jeho kroků, podjatosti atd. Ani soud nepomohl. Situace se může vyhrotit tak, že mám práci už dva roky, zaměstnáni na dobu neurčitou, každý měsíc se strhávají exekuce, každý měsíc mi zůstane leda tak životní minimum, ze kterého si numůžete zaplatit ani léky ani návštevu lékaře, nebo ten den a další prostě nebudete jíst, hospitalizace ve zdravotním zařízení se musíte z finančních důvodů bát jako čert kříže. Nemáte rodinu, nemůžete bydlet u přátel jelikož exekutoři tam okamžitě vletí zabavovat cizí majetek. Ale i přesto se snažím žít slušně, pracuji, platím, a abych se nezbláznil pomáhám lidem se zdravotním hendikepem, jelikož jsem aktivní sportovec a trenér dvacet let, trénuji děti a dospělé a to vše zcela v tomto státě bez finančního ohodnocení. Navíc dělám pokud seženu brigádu, abych mohl svým svěřencům zlepšit trénink, závody, soutěže. To píši zde aby spoluobčané se dostali do obrazu co se v tomto státě opravdu děje. A pokud vláda nezakročí, nic se nezmění, nic, jen jim napomáhá a lidi co rádoby chtěli spltatit své závazky, zlikviduje a styví na okraj společnosti.

Nepřihlášený uživatel

#648 Re: Re:

2012-06-03 20:58

#23: - Re:

Dodala bych, že jejich cílem je především naplnit svoji kapsu a tlusté pupky.


Nepřihlášený uživatel

#649

2012-06-04 08:20

Soukromí exekutoři-zlodějny a lichvářské obohacování
těchto zločinných hord s posvěcením zákona, mafiánské justice a bezcharakterních advokátů. Toto, jak je zcela zřejmé, nebylo takto nehorázné z období fašismu, a nejhorších let za vlády komunistů. Zrůdné obohacování nemá období ve vyspělém světě. Pryč s exekutory a jejich potetovaných tlup vymahačů, často jen se základním vzděláním. Vytvořit přísný zákon o lichvě a systém vrátit soudům.

Nepřihlášený uživatel

#650

2012-06-04 16:10

Chování soukromých exekutorů nelze ani definovat,je to banda... -nevím jak je nazvat, abych neurážela ani zvířata, organizace proti lidem podporovaná státem.Proč?? Proč si je firmy objednávají.Dostanou stejně to co chtějí, víc ani korunu a lidi ženou na pokraj života a smrti. Přemýšlel už někdo nad tím kde je chyba? Myslíte, že si lidé nedovedou spočítat jestli na to mají? Př. Dnes je zaměstnán, bere dost na to aby si to mohl dovolit, zítra - je bez práce, nedostane výplatu a co? Lidé na podpoře nedostanou nic využívají lichváře, ale Ti jediní mají příjem jistý.Ať si to uvědomí banky a všichni co pak z lidí vymáhají dluhy pomocí tohoto gangu. Bohatí půjčky, leasingy apod nepotřebují. Co tedy se dělá pro obyčejné lidi ? Soukromí exekutoři.....to jediné náš stát umí.