Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice Za zrušení soukromých exekutorů


Nepřihlášený uživatel

#651 Re:

2012-06-04 16:17

#644: -

Hlavně že je na seznamu stíhaných.Když kdokoli bude stíhán v souvislosti s jeho zaměstnáním je propuštěn. Pan Vrána a ostatní ne, ty ne, ty můžou dál a houšť (jak říkala moje babička) Kdo už je konečně zastaví. Také by mě zajímalo, jestli jejich vyúčtování je v souladu s účetnictvím a co ůna to Finanční úřad? Pokud vystavuji fakturu, musí mít patřičné náležitost - tady stačí  napsat "spojené s vymáhání/ a co  tam je zaúčtováno - do toho tě nic ty šmejde dlužnická nic není.Tak TO NEE


Nepřihlášený uživatel

#652

2012-06-04 18:26

nežijeme, ale bojujeme o přežití sebe i našich dětí!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#653

2012-06-07 18:32

Nic víc než ZLODĚJI !!!!!

Nepřihlášený uživatel

#654

2012-06-10 13:48

Je to běh na dlouhou trat, ale doufám, že to pomůže nám všem.
alca

#655 inkvizice 21 stoleti

2012-06-12 14:55

mela jsem dluh 27000 ale kvuli svemu zdravotnimu stavu jsem nemohla splacet tak me dali na exekuci vzala jsem si pujcku zaplatila 40 000 ale pan exekutor mi rekl ze mam stejne jeste 112000 kc to jsou mi ale pocty takze je kaslu a uz nezaplatim ani korunu a jen cekam az mi vyberou byt pak si vemu batoh a pojedu hoooooooooooodne daleko pryc od toho svistva cose tu deje protoze pokud budou ve vlade sedet prasata se s toho hnoje nas stat nevyhrabe
nastvanej

#656

2012-06-14 18:28

Lidi chce to podat žalobu do Štrazburku na stát za to že zřídil exekutory a dal jim moc že mužou se souhlasem státu porušovat listinu lidských práv a svobod u lidí o nedotknutelnosti obydlí třetim osobám který nic nedlužej!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#657 zločiny proti lidskosti !!!

2012-06-18 20:33

Exekutorské firmy jako Vrána Přerov , Smékal Praha atd... páchají trestné činy které musí být tvrdě potrestány když ne u nás ( minist. spravedlnosti neexistuje ) tak u mezinárodního soudu pro lidská práva ! Exekuce po česku to je porušování základních lidských práv článek 12 , zák.209/1992sb. čl. 17 charty základ. práv EU tzv. Lisabonská smlouva , právo vlastnit čl.11/ods.1 , obč. zák. 40/1964 sb. par. 1,4-6 atd... toto všechno absolutně nedodržují naši (ale ne ůplně všichni) exekutoři ...zatím !! Mohl bych pokračovat dále protože není možné být na jedné straně veřejná osoba a na druhé podnikatel , kterému jde jen o osobní obohacení na ůkor bezbranných lidí ! Jak je možné že pan Vrána má ještě svoji realitní kancelář , inkasní agenturu a "placenou porad. linku" ? To nemluvě o sponzorství fotbal. klubu Olomouce , kde každý rok neofic. dává 20 mil. kč ! Kdo v době krize finanční a morální tak zházračně a velmi rychle bohatne ??? LICHVA - největší svinstvo které ještě stát toleruje !!!! Jak je možné chtít o 1000% více než je původní nějaký dluh ?? Někdy to je i více než jedentisíc % co po Vás "legálně" chtějí vymoci !!!! To co se děje momentálně u nás nemá obdoby ani v nějakém rozvojovém státě! A my musíme se ozvat a nemůžeme se přece nechat zničit těma bezcharakterníma zlodějama !!! Lichva je velmi závažný trestný čin ALE nikdo u nás ještě za to nebyl potrestaný !!!!! HNUS !!!

Nepřihlášený uživatel

#658

2012-06-23 17:30

TAKÉ MÁM NEBLAHOU ZKUŠENOST S TĚMA SVINĚMA,JEDNÉ MANŽELCE TOHOHLE KRYPLA SE LÍBIL DŮM , KTERÝ JSEM KUPOVALI, UŽ SE O NĚJ DVA ROKY SOUDÍME,MÍSTO JEDNÉ DOMÁCNOSTI PLATÍME 4,ZA DŮM UŽ JSME DALI 3 MEGA, TEĎ TĚCH ZTRÁT ZA TY DVA ROKY, TOHO DOJÍŽDĚNÍ,TĚCH PENĚZ PRÁVNÍKŮM ATD...EXEKUTOŘI JSOU MIZERNÝ SVINĚ, VŽDY KAŽDÝ DESÁTÝ BYL SOUZENÝ KRIMINÁLNÍK, TAK CO CHTÍT
Jiří Stanislav
Nepřihlášený uživatel

#659

2012-06-23 17:50

Žil jsem a pracoval v mnoha zemích, ale nikde jinde snad neexistuje takový nelidský a nemorální systém vymáhání peněz. To vše se děje se souhlasem našich politiků a soudců. Je to mezinárodní ostuda.


Nepřihlášený uživatel

#660

2012-06-24 07:59

Okamžitě zrušit exekutory!!!!
Je to lichva podporována státem!!!
Ti, kdo to schválili, podporovali a měli na tom podíl, by měli být zavřeni a za způsobenou škodu jim odebrat veškerý majetek!!!!

Nepřihlášený uživatel

#661

2012-06-24 11:37

Zavedení instituce soukromých exekutorů bylo a je stejně tak zcestné, jako snahy zavést v některých městech a lokalitách soukromou strážní službu veřejných prostor suplující činnost policie (viz projekt "Domobrana" v Chomutově a dalších), nebo snahy některých měst a především nebezpečně ambiciozních poslanců PSP ČR předat formou změny zákona část pravomocí z oblasti trestního práva (soudní i výkonné) do kompetence místních úředníků a jejich libovůle či zlovůle. Soukromá činnost může být úspěšná jen za předpokladu vysokých morálních a etických vlastností vykonavatelů. Poněvadž však naše zákonné normy morálku a etiku vytěsnili na okraj zákona, je nutno vytěsnit soukromníky z výkonu výše uvedených činností, zvláště když někteří mají nebo měli potíže se zákonem.
anna

#662

2012-06-26 15:31

Ne jen zrušit exekutory,ale nebankovní pujčky i pujčky některých bank uroky, mají lichvářské a co s tím ,vždyt lidé jsou až do smrti zadlužení.

Nepřihlášený uživatel

#663 Re:

2012-06-26 15:35

#656: nastvanej - Jsem pro ,je to český hnuj-fuj nad tím zustává rozum stát a lidem se nechce tady ,žít.Vím to mám syna ,který se dostal do takové situace a nebýt mě skončil by pod mostem .

 


Nepřihlášený uživatel

#664 Re:

2012-06-26 15:38

#626: -

pište konkrétně a ne ve zkratkách


Nepřihlášený uživatel

#665 Re:

2012-06-26 15:53

#129: -

zapoměl jste na stat ten sebere daně 20 procent z částky.


Nepřihlášený uživatel

#666

2012-06-27 22:54

je to rozumny aby se soukromy exekutori vystipaly staci snad statni sprava aspon ma clovek vic casu se z toho vyhrabat a s veritelelema se opravdu domluvit neda prisel jsem o praci a......

Nepřihlášený uživatel

#667

2012-06-28 14:40

Sukromý exekutor = zloděj s požehnáním mocných, této rozkradené zemičky.

Nepřihlášený uživatel

#668

2012-07-09 09:37

A já bych zakázal i ty ostatní exekutory do doby, než se změní ta skutečnost, že exekuci lze nařídit i jen na základě podnětu, který je sice oprávněný, ale vymáhaná suma je smyšlená. A tato tvrzení jsem kdykoliv schopen prokázat.
RaD


Nepřihlášený uživatel

#669

2012-07-15 05:39

Syn těžce onemocněl.Chtěli jsme za něj platit hypotéku.Spořitelna nám nechtěla dát č.účtu pro platby a tak přišli exekutoři.Syn přišel o byt,díky tomu,že jsme měli peníze tak my o 400 tis a ještě dodnes-je to 3 roky stále syn splácí i když nemá byt..Politikové a banky to je zlo.Exekutoři mu slouží.

Nepřihlášený uživatel

#670

2012-07-15 16:29

Nikdy jsem nikam nepsala,ale toto podepsat musim.Syn mel 15000kc dluh a jelikoz prisel o praci a ma doma deti ktere chteli jist,tak to nemohl zaplatit.Nyni mu prisla exekuce na 230000kc.Nehorazna hanba tech nenazranych exekutoru

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-07-16 01:22



Nepřihlášený uživatel

#672

2012-07-19 05:13

vůbec nechápu schválení takového zákona..proč soukromí exekutoři?Vláda dostává lidi do krize a ještě je systematicky likviduje a přitom sama za nic nenese zodpovědnost..Počínaje Promopro..přes Gripeny a další paskvily..pokud exekuce,pak především vládě...čekáme konečně na vládu lidu a pro lidi..zatím,kde nic,tu nic..

Nepřihlášený uživatel

#673

2012-07-19 12:57

Exekutor? to je stát ve státě!Oškubat oholit a pošlapat jakoukoliv lidskou důstojnost.Jen parazití na šikovně udělaném zákonu co vymyslela ta naše slavná vláda.jen jsu zvědav jestli tak dopadne i David Rath!Zrušit ty parazity!

Nepřihlášený uživatel

#674

2012-07-19 18:28

Napsat komentář...Ja mam obavy se vdat aby nas exekutori neokradli o vse.

Nepřihlášený uživatel

#675

2012-07-21 16:12

BEZOHLEDNÁ PRASATA !!!