Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice Za zrušení soukromých exekutorů


Nepřihlášený uživatel

#476 Re:

2012-02-13 01:03

Třeba že každý kdo pracuje jako exekutor bude zveřejněn na internetu#nebo na vývěsce u soudu nebo obecního či městského úřadu472: -

 


Nepřihlášený uživatel

#477

2012-02-13 10:18

Je to mafie s požehnáním státu!

Nepřihlášený uživatel

#478

2012-02-13 10:23

Tento způsob vymáhání je svinstvo.

Nepřihlášený uživatel

#479

2012-02-13 18:25

Do finanční tísně se může dostat každý z nás. Nevím, proč by o osudu druhých měl rozhodovat kdejaký blbeček a udělat si z nešťastných lidí pěkný byznys.

Nepřihlášený uživatel

#480

2012-02-14 16:52

To je bez komentáře,jak si mastí kapsy,oni přímo kradou beztrestně.
mac

#481 dejte nám šanci dluhy splatit

2012-02-14 21:26

Jak máme splatit dluhy, když ne vlastní vinou přijdete o práci??? to exekutora nezajímá. ať stát v této situaci dá dlužníkům po dobu splácení dluhu možnost si vydělat např. 50-100tis. měsíčně po dobu určitou....pak by se to splácelo, ale ne z platu 15.000,- platit měsíčně 20tis....jak navrhuje pan ex. Vrána a dělej co umíš...proto tak bují kriminalita. lidé jsou v zoufalé situaci a zoufalí dělají zoufalé věci. Jsem pro institut nucených prací pro dlužníky....klidně půjdu dělat i mimo bydliště třeba do dolů, ale s platem se kterým si budu moct dovolit dluhy splácet.

Nepřihlášený uživatel

#482

2012-02-14 22:41

Je to do nebe volající svinstvo i s těmi, kteří dopustili, aby to vůbec vzniklo!!!!

Nepřihlášený uživatel

#483

2012-02-15 13:16

vymáhat oprávněné pohledávky je správné, ovšem nikoliv tímto způsobem. to, co se děje, nemá se spravedlností nic společného, to je státem oficiálně podporovaný hyenismus a zlodějina...

Nepřihlášený uživatel

#484

2012-02-15 15:19

chceme být většina národa na konci cesty?Jak to,že je možné takhle špinit člověka,nechat jej padnout na dno a poté se dozvědět z TV,že u nás stoupá počet sebevražd,lidé nemají za co jíst,ani na léky a kde je důstojnost ..Nemají se ani kde bránit-co je to za krvežíznivé nadlidi...kteří schlamstnou vše,jen aby oni měli plné teřichy...

Nepřihlášený uživatel

#485 Re: dejte nám šanci dluhy splatit

2012-02-15 16:21

#481: mac - dejte nám šanci dluhy splatit

Souhlasím, a také jsem to jedné instituci nabízela, že jim budu uklízet prostory bez vyplácení než se můj dluh vyrovná. Vysmáli se mi. Ale jiné řešení mi nedali. Tíží mě dluhy a situace od doby, kdy společnost ve které jsem pracovala zanikla. Kamkoli jsem se šla nechat zaměstnat už ani na stejnou pozici mi nikdy nenabídli výdělek adekvátní k dané pozici. Všichni šetří. Kdyby byl vypracován systém, který by umožnil dlužníkům pracovat třeba formou brigády, aby tak odčinili své dluhy.. plat by se jim nevyplácel, ale posílal se rovnou na splátky hned by se ulevilo. Je přece tolik nezaměstnaných kteří místo, aby seděli doma mohli touto formou mít alespoň příležitost za podpory úřadu práce mít možnost vydělat na své dluhy.  Tak jim raději dají pouze půlroční podporu a po půlroce nic. Žij jak chceš!! A ti kteří by nevyužili možnosti pak ať je tedy řeší jinou vymahací cestou. Asi by se tak vyselektovalo, kdo své dluhy chce a kdo nechce splácet. Jenom že, to už by nebyl businees, jaký dnes z vymáhání pohledávej je.


Nepřihlášený uživatel

#486

2012-02-16 00:40

Je to banda veřejných zlodějů jako ta naše vládnoucí garnitura,která jim to okrádání posvětila. Jirka

Nepřihlášený uživatel

#487

2012-02-16 07:51

poslal sem souhlas k podepsani petice proti zruseni exekutoru,ale nebylo by na miste obeslat za nejaky poplatek nebo dat nejake formulare na mejly a spolecne zazalovat stat?Myslim ze by to melo asi vetsi ucinek nez nejaka petice vzdyt ty prasata ve vlade na to serou.je nejaka takova moznost podat hromadnou zalobu na stat za porusovani zakladnich lidskych prav a svobod vzdyt oni to vi jenze v tom ma spousta z nich prsty a velke zisky.je nejvyzsi cas jim vsem dat nejevo ze tu sou oni pro nas a nebo spis mely mely bysme je vsecky nahazet do vltavy.opravdu lidi podme se vzbudit vzdyt to neni zivot.Nemame cas na vlastni rodiny deti lopotime se v praci za nehoraznych podminek.Nechci umrit jako otrok klause a jim podobnych ty hovada tam na svych postech nemaji co delat.JE TO NAS STAT NEBO NE?Zdenek zdenik olomouc

Nepřihlášený uživatel

#488

2012-02-16 16:05

gauneři

Nepřihlášený uživatel

#489

2012-02-17 06:54

Vsechny exekutory postavit pred soud, vsechno jim zabavit a nadozivotne zavrit do lomu . JS

Nepřihlášený uživatel

#490

2012-02-17 11:54

Je to jedna parta, která si dělá zákony sama pro sebe, není dne aby něco neukradli, ani to jim nestačí, nyní své zlodějské praktiky přenášejí na spoluobčany, kteří si například omylem zapomněli koupit lístek na tramvaj, nebo neměli drobné na parkování.

Nepřihlášený uživatel

#491

2012-02-17 15:23

Soukromí exekutoři jsou podle mého největší lidské svině a hovada,lidi kteří se sami odsoudili žít jako psy,patolízalové a hyeny !!!!Tím že kradou majetek a prodávají ho jiným,se dopouštějí trestných činnů přenášení nakažlivých chorob !!!!!!!Jsou to zakomplaxovaní idioti,kteří nikdy nedokázali používat mozku ke kontrole svého jednání a chování,proto se jako psy snížili k tomu že se podřídili nějaké vůdčí osobě která ovládá jejich jednání !!!!!!!Skáčí jak pán píská a za odměnu dostane almužnu !!!!!!Tímto svým jednáním dostávají svoje rodiny do izlace od lidí a sami se vyvrhli na dno spolwčnosti,něco jako kati !!!!!!!Budou muset být hlídáni a žít na periferiích aby společnost nemusela koukat na lidské hyeny a svině !!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#492

2012-02-17 15:31

Jsem pro hromadné podání trestního oznámení za porušování lidských práv vládou a exekutory:GENOCIDA páchaná na českém lidu!!!!

Nepřihlášený uživatel

#493

2012-02-17 17:25

Je to zločinecká soukromá organizace, která nemá ve světě obdoby. Spolu s bezcharakterními advokáty zastupující odkupovače drobných pohledávek ždímají dlužníky víc než je záhodno.Jelikož dost pamatuji, tak se nechovala ani komunistická verbež z 50-tých let minulého století.

Nepřihlášený uživatel

#494

2012-02-18 09:23

Vím, že jisté tlaky na Ministerstvo spravedlnosti nyní v tomto ohledu vyvíjí strana VV, respektive paní Mgr.Karolina Peake a pan poslanec Viktor Paggio. Podpisem této petice, tedy zároveň podporuji i tyto jejich aktivity.

Nepřihlášený uživatel

#495

2012-02-18 21:12

...no comment...

Nepřihlášený uživatel

#496

2012-02-18 23:32

Rapidně narůstající počet sebevražd,zničený život,krutý trest za to,že se kolikrát i ne svoji vlastní vinou dostanou lidé do tzv.dluhové pasti a to i kvůli pár korunám.
Že se "nahoře" prošustrovávají miliardy,to nikomu nevadí.Tak mě napadá,že je možná lepší být zvířetem,ta mají dnes lepší ochranu v zákoně,než člověk.

Nepřihlášený uživatel

#497

2012-02-19 12:06

Tzv. soukromí exekutoři jsou pouze novodobí lupiči a bandité posvěcení státem. Je to dokonale organizovaný mafiánský gang "bílých límečků" vztahy a zájmy (tj. finančními maxizisky) provázaný s justicí, exekutory, státními zástupci, policií a s nejrůznějšími "vymahači" a inkasními společnostmi vymáhajícími na mnohdy nic netušících i údajných dlužnících "výpalné"!! Vymahačské a inkasní společnosti se spolu s tzv. soukromými exekutory chovají jako pasáci prodejných holek a obchodníci s lidským masem. Za nesmyslné částky kšeftují, vexlují, spekulují a prodávají si údajné, i byť jen nepatrné dluhy obyčejných lidí, které potom násilně vymáhají jako nějaké výpalné!! To vše s posvěcením státu!!

Nepřihlášený uživatel

#498

2012-02-19 12:26

Vstupovat do obydlí lídí, domů a bytů i firem a podniků nesmí bez soudního příkazu policie ČR ani žádná jiná státní instituce. Takže nevidím jeden jedinný důvod k tomu, proč by taková práva měli mít právě tito "soukromníci", tzv. exekutoři.

Nepřihlášený uživatel

#499

2012-02-19 20:32

jsou to zlodeji
Hana

#500 Co dál???

2012-02-20 00:04

Petici jsem podepsala, naprosto souhlasím. Co se však s touto peticí stane dál? Má to vůbec nějaký význam?