Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM


Nepřihlášený uživatel

/ #1097

2012-12-16 09:34

Souhlasím s touto výzvou a tím podporuji, aby pouze členství v politické straně, nebylo důvodem toho, že by měl být někdo odvolán.
Dovolte mi, abych zde napsal ještě pár řádků.
Je mi 55 let. Zažil jsem ve svém životě chvíle, bylo jich několik, kdy jsem vyloženě trpěl.
Abych to upřesnil, trpěl jsem v době totalitní KSČ, tedy v době do 1989.
Vzhledem k tomu, že jsem byl dítětem rodičů, kteří, coby členové KSČ, tehdy nesouhlasili s politikou, kterou KSČ tehdy vedla a nesouhlasili s tím, že nás obsadila vojska cizích států, projevilo se to na mém životě a bylo mi to dáváno znát po celou další dobu, až do 1989.Rodiče vyhodily z práce a mohli dělat pouze to, co muselo být nejdříve schváleno tehdejšími politruky.
Když jsem dospěl do věku, kdy jsem se měl dále vzdělávat, nebylo mi umožněno jít dál, jak do učení na SOU.
Toto jsem zdárně ukončil, ale to, abych si mohl udělat plněhodnotnou maturitu, už mě umožněno nebylo.
Dělal jsem si SOU, na kterém vyučovali profesoři, kteří byli na této škole také z trestu.
Po dokončení tohoto vzdělání, jsem nastoupil na pracoviště, kde mě práce bavila.
Protože plat nebyl na takové výši, abych si mohl ledacos dopřát a mohl jsem se zaopatřit a mohl přemýšlet o dalších krocích, jako se třeba oženit a vychovávat děti, musel jsem si najít další práci, při které bych si potřebné už dovolit mohl.
Což se také stalo.
Abych neunavoval všechny, co si můj příspěvek budou číst, postoupím dějem až do roku 1989 a to přímo k 17.11.1989.
Byl jsem jeden z těch, co vytáhl klíče a zvonil.
Mé ideály byly ale jiné, než ty, ke kterým se to dopracovalo.
Změny nutné byly, stejně by k ním časem dojít muselo a nakonec byly předem naplánovány.
Jsou chvíle, kdy lituji, že jsem vůbec ty klíče vytáhl z kapsy.
Za totáče, bylo školství, zdravotnictví, sociální jistoty, zaměstnání a ostatní, včetně zabezpečení mladých manželství, samozřejmostí.
Dalo se i ušetřit.
Jen tu hubu jsme museli všichni držet na uzdě.
Co je teď?
Všechno je v devastaci a tu hubu musíme stejně držet také na uzdě.
Stát neprosperuje, politici, kteří to vše ovládají, si dělají, co chtějí.
Svými voliči si vytírají své zadky, jak s kanáry.
Teď dělám tlustou čáru:
*****************************
Jsem člověk, který je apolitický a který se dívá na svět reálně.
Dávno je doba, kdy byl z KSČ strach.
Dávno je doba, kdy se všichni komunisti házeli do jednoho pytle.
Dávno je doba, kdy právo a zákon bylo právem a zákonem, bylo vše srozumitelné a jednoduché.
Je ale pravda i ta, že i v současné KSČM, jsou stále ještě tací, kteří ji to kazí a jsou přitom na vysokých postech (viz pražská zastupitelka).
Je to dnes ale jen pár jedinců.
KSČM se vůbec nedá srovnávat s tehdejší KSČ.
Věřím v to, že pokud by KSČM dostala možnost ovládat rezorty školství, zdravotnictví, práce atd. a byla jí v tom nápomocná další strana se sociálním smýšlením, aby nebyly neschopni vše prosadit.
ODS (arogantní a neomylní), TOP 09 (političtí turisti, kteří to s křesťanstvím asi nemyslí tak vážně), Lidem (vlezřiťkové a političtí turisti, které nikdo nevolil)- vše stádo rozkradačů a korupčníků.
Závěr:
nesmí se brát ohled na to, jakou kdo má politickou příslušnost, ale musí se sledovat výsledky jednotlivce.
Pokud to nešlo "zlepšit" za 23 let, musí to vzít konečně do rukou někdo,kdo bude konečně odborník.
Chemik ať jde na chemii, tam možná vynikne (jestli byl opravdu chemikem znalým).
Je nutno vytvořit vládu z odborníků a ne z šlendriánů



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...