Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM


Nepřihlášený uživatel

/ #1386 Re: Nové články k "baboriádě" - novodobé hilsneriádě

2012-12-21 22:07

#1378: Jiří Weiss - Nové články k "baboriádě" - novodobé hilsneriádě

Tak jsem se chtěl, Weiss, dovzdělat, a kliknul hned na první odkaz, co uvádíš. A chtěl si přečíst, kdo cítí potřebu napsat, že studenti za něj nemluví (jako by studenti, co petici podepsali někdy tvrdili, že mluví. To jen mezi komouši jsou drzí kreténi, kteří zde klidně napíší, že vyjadřjí názor 90% občanů a podobné zhovadilosti). A koho neviddím podepsaného jako prvního: Švihlíkovou. Ano, tu, která se, se svou visáží, nestyděla ukázat celému světu na "demonstraci" protirežimnních zjevů na Václavském náměstí 17.listopadu a zde se se svým blábolem, věru vhodným na estrádu, zcela znemožnila (výkřiky typu "Konec vlády jedné strany" a další). Na takový zjev se opravdu nezapomíná, dlouho jsem se tak nepobavil. Nedivím se, že pokud "odbory" nemají nikoho lepšího, že nemají ani členy.... Co mne ovšem nejvíce zaráží, je sprostota, debilita a drzost této proletářky: sepisuje nějaký blábol o tom, že je třeba uznat výsledek voleb a sama hystericky kvičí na demostraci proti výsledku voleb. Takhle si komouši představují, že jsme si rovni.....

Díky, študáci, že nejste blbí, že ač mladí, máte na rozdíl od Švihlíkových mozky a že je používáte! Držím palce, podepisuji vaše petice a ač dávno už nejsem student, přidu vás vždy podpořit. Protože kdyby tu vládly Baborové a Švihlíkové, nebylo by to k životu.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...