Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Varák

#1376 Re:

2012-12-21 10:46

#1359: Antikomunista -

Posluš si, ubožáku. Je ti líp? Tvá argumentace je v poměru k velikosti mentální kapacity. tykám ti, protože s dětmi a duševně nemocnými je třeba mít trpělivost)

Rudi smrdi

#1377

2012-12-21 12:38

Tupe komunisticke prasata je treba hladit, hladit a hladit az je vsechny vyhladime. stylem vrstva vapna, vrstva komunistu. kominsiti zerou listi. meli vas davno zakazta ste stejna svoloc jako fasisti!!!!!!!!!!!!!
Jiří Weiss
Autor této petice

#1378 Nové články k „baboriádě“ – novodobé hilsneriádě

2012-12-21 13:25

Přeji hezký den. Do rubriky „informace, analýzy, komentáře“ v sekci „Oznámení“ jsem aktuálně přidal odkazy na nové články, jejichž přečtení každému vřele doporučuji:

Prohlášení Spojenectví práce a solidarity (SPaS): Za nás nemluví!

Miroslav Daněk: Plíživá bolševizace zprava

Luděk Prokop: Komu zvoní hrana? Nám snad ne, to jenom jakési demokracii

Jiří Baťa: Jedna vlaštovička jaro nedělá

 
 

à propos - možná jste si povšimli, že zde v diskusi zásadně nemažu nesouhlasné, začasté vulgární (odpůrcům paní Baborové bytostně vlastní) komentáře? Narozdíl od pana Rosochy totiž ctím Voltairovu zásadu: „Nesouhlasím s tebou, ale budu se bít za tvé právo říci svůj názor“. Obrázek o tom, kdo je v „kauze Baborová“ na straně demokracie, svobody a obyčejné lidské slušnosti, nechť si každý vyvodí sám...

Lukáš S.

#1379 Petice na podporu náměstka hejtmana JUDr. Sloupa

2012-12-21 13:55

Kdo můžeš, podepiš petici na podporu náměstka hejtmana JUDr. Sloupa:

http://www.petice24.com/petice_za_podporu_namstka_hejtmana_judrsloupa

Nepřihlášený uživatel

#1380 Re: Petice na podporu náměstka hejtmana JUDr. Sloupa

2012-12-21 15:29

#1379: Lukáš S. - Petice na podporu náměstka hejtmana JUDr. Sloupa

Já bych chtěl, ale nemohu. Když slyším Sloup,  tak bliju. Mohl bych vám petici poblít.

Hádej kdo jsem

#1381 Re: Nové články

2012-12-21 15:42

#1378: Jiří Weiss - Nové články

Ty jsi nějaký demokrad, Weissi. Příspěvky nemažeš, ale zjistit si, kdo je psal, to by bylo něco! Co bys za to asi dal! Moc hezké je také to spojení soudružka Baborová, předsametová i posametová členka strany, druhdy poskok rusáckých okupantů, dnes kovaná demokratka a vlastenka a "obyčejná lidská slučnost".To pasuje asi jako zadnice na hrnec!

A jak je to s tou dlouhodobou nemocí soudružky a tím, jak přes své psychické problémy čile poslala na "pana Rosochu" inspekci? (Asi podle, tentokrát nikoliv zásad Voltaira, ale jiného velikána, Gottwalda: "Prověřuj, prověřené zavírej, zavřené popravuj!" Nebo také "Řekni, co si myslíš a pak se nediv, co s tebou bude!").

Weiss příspěvky nemaže, Baborová se nemaže s Rosochou! Pěkně po bolševicku na něj a jemu podobné! O tom bys tu mohl poinformovat, Weiss.

demo

#1382 Re: Re: Nové články

2012-12-21 17:50

#1381: Hádej kdo jsem - Re: Nové články

Ač se mně to příčí, musím napsat, že jste hlupák. Politika do škol nepatří (viz Školský zákon). Stížnost na porušování zákona a Ústavy na  jihočeských školách byla poslána na Krajský úřad Jihočeského kraje. Kraj jako zřizovatel středních škol se  tím musí tedy zabývat, i kdyby nechtěl a musí to nechat prošetřit. Od toho je Česká školní inspekce.  Vynechte z toho prosím paní Baborovou, ta je dlouhodobě nemocná. Jsou tam i jiní, kteří se záležitostí zabývají.

Vojtěch Straka

#1383 Re: Re: Nové články

2012-12-21 19:34

#1381: Hádej kdo jsem - Re: Nové články

Děkujeme za potvrzení slov pana Weisse. Lépe jste to asi udělat nemohl.

Andrea

#1384 Že by zase ta Lucie?

2012-12-21 19:48

Anebo spíš Monika? Podle hrubic a překlepů to na ní pasuje, jak... :-))))
Hádej kdo jsem

#1385 Re: Re: Re: Nové články

2012-12-21 21:49

#1382: demo - Re: Re: Nové články

Inu, jsem asi hlupák, podle bolševických "chytráků" jistě. Proto mi pořád nejde do hlavy souvislost mezi tím, že někdo (pan profesor Rosocha) sepíše jako občan, ve svém volném čase a mimo zaměstnání petici (viz petiční právo) a peticí potrefená pošle na jeho pracoviště kontrolu. Na to bych musel mít alespoň VUML, abych toto správně (= třídně správně) chápal. Takhle "chytrý" být zase netoužím.

Podle mne je to trochu jinak: hlupák jste určitě Vy (a mně se to NEpříčí napsat). Soudružka jen zkouší to, co se naučila ve Straně a praktikovala zřejmě celá léta. To víte, Vy hlupáku, že za Husákovské normalizace nebyl nikdo stíhán za politický názor. Vždy za nějakou "trestnou" činnost. Nebo byl alespoň hospitalizován na psychiatrii. Tohle svinstvo by chtěla soudružka vrátit zpět. Toto je první pokus.

A  to, že "politika do škol nepatří" jste hlasitě vykřikoval už před Listopadem 89, nebo to blábolíte až teď, když se Vám to hodí?


Nepřihlášený uživatel

#1386 Re: Nové články k "baboriádě" - novodobé hilsneriádě

2012-12-21 22:07

#1378: Jiří Weiss - Nové články k "baboriádě" - novodobé hilsneriádě

Tak jsem se chtěl, Weiss, dovzdělat, a kliknul hned na první odkaz, co uvádíš. A chtěl si přečíst, kdo cítí potřebu napsat, že studenti za něj nemluví (jako by studenti, co petici podepsali někdy tvrdili, že mluví. To jen mezi komouši jsou drzí kreténi, kteří zde klidně napíší, že vyjadřjí názor 90% občanů a podobné zhovadilosti). A koho neviddím podepsaného jako prvního: Švihlíkovou. Ano, tu, která se, se svou visáží, nestyděla ukázat celému světu na "demonstraci" protirežimnních zjevů na Václavském náměstí 17.listopadu a zde se se svým blábolem, věru vhodným na estrádu, zcela znemožnila (výkřiky typu "Konec vlády jedné strany" a další). Na takový zjev se opravdu nezapomíná, dlouho jsem se tak nepobavil. Nedivím se, že pokud "odbory" nemají nikoho lepšího, že nemají ani členy.... Co mne ovšem nejvíce zaráží, je sprostota, debilita a drzost této proletářky: sepisuje nějaký blábol o tom, že je třeba uznat výsledek voleb a sama hystericky kvičí na demostraci proti výsledku voleb. Takhle si komouši představují, že jsme si rovni.....

Díky, študáci, že nejste blbí, že ač mladí, máte na rozdíl od Švihlíkových mozky a že je používáte! Držím palce, podepisuji vaše petice a ač dávno už nejsem student, přidu vás vždy podpořit. Protože kdyby tu vládly Baborové a Švihlíkové, nebylo by to k životu.


Nepřihlášený uživatel

#1387 Re: Re: Re: Re: Nové články

2012-12-21 22:12

#1385: Hádej kdo jsem - Re: Re: Re: Nové články

Ano, hlupák je ve Vašem případě to správné slovo. Sebekritika je skvělá věc.  Jen taková poznámka: na gymplu se bojí inspekce? To snad ne, však se Kohoutová nechala slyšet, že inspekci vítají, že nemají co skrývat. Tak, jak to je? Každý říká něco jiného :-))). Není to krapet divné? Pokud je třeboňský gympl,tak super škola,jak se prezentuje na veřejnosti,tak jí kladná popularita jen prospěje,ne?

Myslím, že pan občan Rosocha pěkně na.... do vlastních řad a větev si pod sebou podřízne sám.

MANITÚ

#1388 MUHEEEEEEEE

2012-12-22 00:47

KOMANČI TÁHNĚTEEEE DO VĚČNÝCH LOVIŠŤ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mašín

#1389

2012-12-22 00:54

Co set ady roztahujete bolševici! ? to jako myslíte vážně? Si jako myslíte že ste kde?! Si vás najdu a s bratrem si vás všechny podáme vy rudá chátro, je mi z vás blivno, fuj, co komanč to chuj bleee

Nepřihlášený uživatel

#1390 Rudej smrad

2012-12-22 01:07

Bolševik nemá právo na existenci!!!!!!!!!!!!!!! to je jako fašista!!!!!!!!!!!!!!! Je vuidět, že bysme potřebovali nějakého pinocheta, co by tady udělal pořádek. Si přečtěte web Dekomunizace, tam je to napsané popravdě bolševici sto milionů obětí a ještě mají tu drzost tady smrdět, asi na hlavu torchu ne asi? Nazdar rudý mrdky ještě budem mít spolu tu čest a těšte se na mě žádnej druhej samet už nebude takoví chcípáky starý dědky a babky a mladý komsomolce zabíjímna potkání!!!!!!!!!!
Jiří Komárek

#1391 Nechci soudruhy- fandím studentům

2012-12-22 01:34

Pravda je pravdou a i když je vás hodně, soudruzi, neznamená to, že tu pravdu máte ...vaše strana má mnoho obětí ....no a já , protože se vás nebojím, podepisuji se svým jménem....
Generál Ugarte

#1392

2012-12-22 01:54

Nazdar soudruzi. Vaše petice je důkazem, že na vás bolšány platí jenom jeden zcela ultimátní argument - 7,65 mm Browning... Čest práci bastardi.
Hurta Lhota

#1393

2012-12-22 01:59

kdyz sem uvidel tuhle petici vzpomel sem si na basen: komunista prdel chysta kopnu ho tam dozajista. LOL O)))))))))))
Eddard Stark

#1394 Re:

2012-12-22 05:57

#1392: Generál Ugarte -

Taky tě zdravím Rosocho

demo

#1395 Re: Re: Re: Re: Nové články

2012-12-22 07:23

#1385: Hádej kdo jsem - Re: Re: Re: Nové články

Ano, to jsem propagoval před Listopadem i po Listopadu. Inteligentní člověk a skutečný demokrat to pochopí. Volby jsou soutěží politických stran. Komunisty jsem nikdy nevolil, avšak respektuji výsledky voleb i následná povolební vyjednávání. Obávám se, že Vy a Vám podobní chcete budovat další totalitu.


Nepřihlášený uživatel

#1396 Re: Re: Re: Re: Re: Nové články

2012-12-22 09:42

#1395: demo - Re: Re: Re: Re: Nové články

Taky to vykládáš té Švihlíkové a podobným, které zde bojují za respektování výsledků voleb u Baborové a současně demostrují za neuznání výsledků voleb v případě vlády?


Nepřihlášený uživatel

#1397 Re: Re: Re: Re: Re: Nové články

2012-12-22 09:46

#1387: - Re: Re: Re: Re: Nové články

To jako myslíš, že "občan" Rosocha si podřízl tu větev protože soudružka Baborová ho existenčně, jako nepohodlného, zlikviduje? Jistě to v případě této zasloužilé předlistopadové soudružky nebude první zlikvidovaný.

Hádej kdo jsem

#1398 Re: Re: Re: Nové články

2012-12-22 10:00

#1382: demo - Re: Re: Nové články

Že politika do škol nepatří můžeš jít vykládat soudružce Baborové. Ta založila doslova svou existenci na tom, že POLITIKA DO ŠKOLY PATŘÍ ! Od mateřské školky (místo pohádek vyprávění o hodném strýčkovi Leninovi - a kdysi i "Sosovi" Stalinovi), přes základní školy (oslava všech možných i nemožných stranických výročí nového komunistického náboženství, závazky ke každému sjezdu "naší" Strany i jistě nepolitické "aktualizované" početní příklady, které dávala zrovna soudružka Baborová podle stranické direktivy, že stranická politika musí být všudypřítomná ....) až po university, kde byl ten jedině správný "vědecký" světový názor nejdůležitější předmět celého studia. Teď nám chceš, hlupáku, namlouvat, že soudružka Baborová najednou otočila na čtveráku a popřela svou celoživotní dosavadní činnost? To jí jako mám věřit? Hlupák jako ty snad, já tedy rozhodně ne! Starou fenu novým kouskům sotva naučíš. Aneb, jak učil soudruh Lenin: "některé úmysly musíme soudruzi takticky skrývat, než přijde náš čas".

Monika

#1399 Hádej kdo jsem - My víme kdo jsi a jenom smrad po tobě zůstává.

2012-12-22 11:22

Takové velké, veliké - velikánské :
http://hovineczko.blog.cz/1202/hovno
Martin Rosocha - děkuji za podporu

#1400 Hurta Lhota #1393 - gymnázium

2012-12-22 11:34

kdyz sem uvidel tuhle petici vzpomel sem si na basen: komunista prdel chysta kopnu ho tam dozajista. LOL O))))))))))



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...