Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Hádej kdo jsem

/ #1398 Re: Re: Re: Nové články

2012-12-22 10:00

#1382: demo - Re: Re: Nové články

Že politika do škol nepatří můžeš jít vykládat soudružce Baborové. Ta založila doslova svou existenci na tom, že POLITIKA DO ŠKOLY PATŘÍ ! Od mateřské školky (místo pohádek vyprávění o hodném strýčkovi Leninovi - a kdysi i "Sosovi" Stalinovi), přes základní školy (oslava všech možných i nemožných stranických výročí nového komunistického náboženství, závazky ke každému sjezdu "naší" Strany i jistě nepolitické "aktualizované" početní příklady, které dávala zrovna soudružka Baborová podle stranické direktivy, že stranická politika musí být všudypřítomná ....) až po university, kde byl ten jedině správný "vědecký" světový názor nejdůležitější předmět celého studia. Teď nám chceš, hlupáku, namlouvat, že soudružka Baborová najednou otočila na čtveráku a popřela svou celoživotní dosavadní činnost? To jí jako mám věřit? Hlupák jako ty snad, já tedy rozhodně ne! Starou fenu novým kouskům sotva naučíš. Aneb, jak učil soudruh Lenin: "některé úmysly musíme soudruzi takticky skrývat, než přijde náš čas".




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...