Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Krok

#1326

2012-12-20 07:47

Je pobuřující, když chtějí nás občany školit o demokracii lidé, kterým jsou dobré i polototalitní metody k tomu, aby s politické soutěže vyloužili jednu z legálních parlamentních stran. Země, kde platí demokracie jen pro někoho není demokratickou zemí!
Standa

#1327

2012-12-20 08:11

Vládní koalice už opravdu neví jak odvrátit pozornost od vlastního totálního selhání a od toho, že ji celá zem odmítá.
Středoškoláci jsou skupina obyvatel, která se o politiku nazajímá, proto jsou poslední snadno manipulovatelné stádečko.
Volby daly jednoznačný signál, co si lidi o současné vládní koalici myslí.Strašit komunismem je možné už opravdu jen totální neználky toho, co se tu za 20 let událo.
Pamětník

#1328 Re:

2012-12-20 08:19

#6: Jiri Valter -

Zdá se, že se  po  schválení církevních restitucí  dočkáte  nácků  i pedofilů  v různých funkcích.

Pamětnice

#1329 Re: Re:

2012-12-20 08:55

#1328: Pamětník - Re:  

 

: á pamětník si vzpomněl, že před 50ti lety na něj kdosi vilně pohlédl, byl to asi pedofil a udělal z něj homouše. A teď to má vliv na jeho funkci. A taky ta funkce ovlivňuje církevní restituce, to máš ale smůlu, pamětníku.
Kristýna

#1330 Re: Re: Magoriáda

2012-12-20 10:11

#1324: Alena - Re: Magoriáda

Alenko, nemá to cenu, podle toho, co píše je z třeboňského gymplu, protože tam se takto mluví. Včera jsem nakupovala v marketu a vyslechla debatu matky se synem. Probíhala asi takto:

Syn : Mami, hele, ono je na ne tu  vidět,kdo už podepsal , a kdo ješte ně.

Matka: Co jsme ti nepodepsali?

Syn : No, tamto, proti tej ženskej.

Matka : Proti jakej ženskej?

Syn : Tu petici, kluci se mi smějou, že jste komouši, že jste ještě nepodepsali.

Matka: A ani nepodepíšeme, už jsme se o tom přece bavili.

Syn: Mami, ale vona je kráva, pan učitel to říkal..

Následovalo něco, co jsem nečekala, matka z otočky synáčkovi takovou ubalila, že mi málem spadl na nákupního vozíku.

Pár lidí,co debatu slyšelo, se usmívalo.

Jeden pán pak prohlázil : A teď ještě proplesknout pana učitele :-)))).

 

Navrhuju slečnu Moniku z třeboňského gymplu bojkotovat.

 

Monika

#1331 Re: Re: Re: Magoriáda

2012-12-20 10:54

#1330: Kristýna - Re: Re: Magoriáda Kokokodák Kristýnko, představ si, že nejsem ani z gymplu ani z Třeboně. To je rána viď pipino. Jen mě bojkotujte, hlavně že podporujete komanče. Nejsi ty z městského úřadu Třeboň? Tam to podepsali i ledovci

 

Míla S

#1332 probuďte se!

2012-12-20 11:20

Paní Baborová je členka strany, která je kontinuální pokračovatelkou totalitní a po lidských právech šlapající KSČ, strany, která nebyla zakázána jen díky bůhvíjakým lobby, které v tomhle prohnilém systému bohužel hrají často prim. Jinými slovy, paní Baborová je bolševická Kunda, která nemá co dělat v jakémkoliv společensky významném postavení a už vůbec ne ve funkci radní pro kultutu s školství. To i přesto, že tam byla dosazena na základě výsledků "demokratických" voleb (např.Hitler se v německu dostal v 1933 k moci také legálně). Plně tedy podporuji veškerou iniciativu studentů a občanů obecně, kteří vyjadřují se situácí svůj oprávněný nesouhlas a adekvátními prostředky se snaží tento naprosto zoufaký stav zvrátit.
Alena

#1333 Re: Re: Re: Magoriáda

2012-12-20 11:40

#1325: Monika - Re: Re: Magoriáda 

 Chytrá Moniko, divím se, že se zahazuješ s lidma, kteří hájí demokracii a spravedlnost. Ty jsi fakt modrá hvězda a měla bys být vystavena na Hradě. Určitě přemýšlej o politice,  s těma argumentama jsi přímo zralá se projevit a dávat lidem své výklady historie, současnosti a Ty dokonce i budoucnosti.  Promiň, na Tebe nemám, fakt jsem ještě nedosáhla výše Tvé debility a ani bych ji dosáhnout nechtěla. Něco jsem už v životě dokázala a nemám se za to stydět, nikdy jsem neměla žádný problém ani v zaměstnání a ani ve svém okolí, ale ještě že Tě neznám osobně, protože bych Tě musela do Tvé vymatlané palice mlátit od rána do večera, možná by Ti svitlo. Měla by jsi hlavně pobývat na petici pana Rosochy, tam vychvaluj a děkuj. To je moje poslední odpověď pro Tebe, protože, škoda slov. Jo ještě, myslím, že kdybychom porovnaly výši našeho vzdělání, asi bys na mne nestačila. Čauky brouku.


Nepřihlášený uživatel

#1334

2012-12-20 12:32

Petice na podporu náměstka hejtmana JUDr. Sloupa:

http://www.petice24.com/petice_za_podporu_namstka_hejtmana_judrsloupa
Ivana Rašková

#1335 Re: Podporuji Baborovou ve funkci radní

2012-12-20 12:32

#10: MiM - Podporuji Baborovou ve funkci radní 

 Předně je vidět, že to jsou typy, kterým někdo vymyl mozky. Sami nic nepoznaly, nemohou soudit minulost,

a již vubec ne zkušenou a chytrou osobu, kterou vubec neznají. A i kdyby znali, tito nejsou schopni vlastního

úsudku, jinak by se k něčemu takovému nepropůjčili.

Pozorovatel

#1336

2012-12-20 12:39

Studenti nám ukazují cestu,jak si ušetřit běhání na volby a složením skupiny z hospody si vynutit změnu na radnici,když nejsme s výsledkem spokojeni.Demokracie je na nic,když se nám výsledek voleb nelíbí,že? Jenom s tou hladovkou to bude kapánek horší,když nám narostly pivní mozoly!To by mohl někdo zneužít k tomu,že by ta hladovka pro nás mohla být i delší než den. Možná hlavně naše manželky. Ty jsou na to dost rafinovaný!

Nepřihlášený uživatel

#1337 Re: Re: Re: Re: Magoriáda

2012-12-20 12:48

#1333: Alena - Re: Re: Re: Magoriáda

Ale soudržko, ty jsi se po bolševicku rozjela. To věřím a rád, že bys zase (asi jako Lidová milicionářka) chtěla někoho mlátit. No, ty doby jsou soudružko pryč, obušky k rozhánění demonstrací vám vzali. Buď ráda za samet. A kdože jsou to ti tví "lidé, kteří hájí demokracii"? A jakou "demokracii"? Tu hitlerovsko-stalinskou? Kterou zde hájí kdekterý zločinec z KSČ(M) nebo NSDAP?

Kristýna

#1338 Re: Re: Re: Re: Magoriáda

2012-12-20 12:52

#1331: Monika - Re: Re: Re: Magoriáda

Ano, my podporujeme komunisty a víte co, milá slečno? A vůbec se za to nestydíme :-))

Zase ty hrubice a nemysly. Ledovci neumí psát, takže nechápu, že mohly něco podepsat. Kdybyste trvala na svém trvzení, že ledovci podepsaly, musí tam být Y. Ledovec je rodu mužského neživotného. Ale Vy jste si patrně spletla ledovce a lidovce, to je úplně něco jiného.

Ale Vy si patrně myslíte, že to je jedno, hodinky nebo holínky, obojí se natahuje.

Tímto končím diskuzi s Vámi, s něčím takovým,co má IQ třeboňského kapra ( ten má IQ 6) nemá opravdu cenu si vyměňovat názory. Vy navíc žádný názor nemáte.


Nepřihlášený uživatel

#1339 Re:

2012-12-20 12:53

#1336: Pozorovatel -

Copak blbe říkáš, když proti výsledku voleb huláká na náměstí gauner Zavadil a podobní "odboráři". A těm nejde jen o nějakou ničemnou učitelku, radní, ti chtějí hned svrhnout vládu a celý reřim! Nepamatuji se, že by obhájce demokracie a výsledků voleb jako ty se ozval. Tak drž hubu dál!


Nepřihlášený uživatel

#1340 Re:

2012-12-20 12:55

#1334: -

Tak s tou si můžeš také vytřít!


Nepřihlášený uživatel

#1341 Re:

2012-12-20 12:56

#1305: Pryč z hrůzným kapitalismem -

Pryč s tebou rudej ZMRDE!!!!

Monika

#1342 Re: Re: Re: Re: Magoriáda

2012-12-20 13:07

#1333: Alena - Re: Re: Re: Magoriáda : Alenko nestačila bych na tebe. To víš já jsem do školy praktické nechodila. Brouku. Tvoje odpověď je hodna komunistická retoriky, hlavně že byste hned někoho mlátili, co. Jako p. Toufara, nebo Jana Bulu, nebo p. Drbolu a další mučedníky z 50. let. A aby toho nebylo málo tak třeba Vonku..Máš hezkou společnost. Brouku.Radši modrý hvězdy než rudý.

 

 

Monika

#1343 Re: Re: Re: Re: Re: Magoriáda

2012-12-20 13:10

#1338: Kristýna - Re: Re: Re: Re: Magoriáda : No Kristýnko, je vidět, že jsi úplně ale úplně blbá, že nepoznáš fór s ledovcema, správně jsi vydedukovala, že se jedná o národní frontu, ale že se jim tak ftipně říká, to nevíš. Ono to hovno k tobě ještě nedokoloběhovalo.No bodejť, máš tam v tý šišce přecpáno slámou. Kapr nemá IQ krasavice. Navíc mě to baví si s podobnýma debilkama pokecat.

 


Nepřihlášený uživatel

#1344

2012-12-20 13:11


Nepřihlášený uživatel

#1345

2012-12-20 13:12

Petice na podporu náměstka hejtmana JUDr. Sloupa:

http://www.petice24.com/petice_za_podporu_namstka_hejtmana_judrsloupa

Nepřihlášený uživatel

#1346 Re:

2012-12-20 13:42

#1345: - Taky si s ní vytři...

 

Anna

#1347 Re: Jsou opravdu tak blbí nebo podplacení ?

2012-12-20 13:43

Anna

#1348 Re: Podporuji Baborovou ve funkci radní

2012-12-20 13:45

#10: MiM - Podporuji Baborovou ve funkci radní

Studuji JČU a pomalu se za to začínám stydět. Moji protestující vrstevníci jsou ostuda univerzity.


Autor této petice

#1349

2012-12-20 13:49

Zlata

#1350 Re:

2012-12-20 14:38

#3: dolfik -  

 Můžete mně vysvětlit, jak radní na krajském úřadě může vychovávat studenty ????




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...