Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

My tě taky nechcem " bzuku "

#1401 Jiří Komárek #1391 Nechci soudruhy- fandím studentům 2012-12-22 01:34

2012-12-22 11:39

http://vladimirstastny.blog.idnes.cz/c/311420/a-budu-drzet-hladovkudokud-nedostanu-hlad.html

A je to zase tady. Někdo bude držet hladovku. V tomto konkrétním případě jsou to jihočeští studenti pod vedením Šimona Hellera, kteří protestují proti obsazování krajské radnice komunisty. Hladovka má začít 17.12. v 18:00h a skončit 18.12. 2012 ve stejnou hodinu. A tím chcete někoho vyděsit?

Mám dojem, že se dnešním moderním hladovkářům trochu vytratil smysl, pro který byl institut hladovky vymyšlen a používán. Jedním z neznámějších hladovkářů minulého století byl Mahátmá Ghándí, který takto bojoval za osobní svobody obyvatelů Indie. Ghándí měl ale to, co nynější hladovkoví trumpetové nejspíš nikdy mít nebudou a sice osobní charisma, obecnou známost své osoby díky které byly jeho činy vždy sledovány širokými masami ať už jeho příznivců nebo odpůrců a...především vůli a odhodlání dotáhnout svůj hladovkový pokus až do konce, tedy umřít hlady.

Poslední opravdoví hladovkáři, pokud mě má brožovaná paměť neklame, byli Irští příslušníci IRA v Britské věznici Long Kesh, kteří si takto chtěli vyvzdorovat statut politických vězňů a ač jich několik skutečně hlady zemřelo, svého cíle, díky neoblomnému postoji tehdejší ministerské předsedkyně Tchatcherové, nedosáhli. Nicméně před jejich pokusem je nutno s uznáním smeknout, byl myšlen smrtelně, a to doslova, vážně a jako takový byl asi poslední, který moderní dějiny protestních hladovek zaznamenaly.

Rádoby hladovkové pokusy dnešních šašků jsou skutečně k smíchu. Například tzv. řetězová hladovka, už nevím kvůli čemu. Dala příležitost všem možným exhibicionistům ale také politikům, kteří si začínali uvědomovat upadající zájem o své osoby, aby si zalezli do vystavené klece a tam několik minut trýznivě, veřejně pohladověli. Mimo své sebeprezentace a těch několika minut domělé slávy to ale neznamenalo samozřemě nic.

Nepřihlášený uživatel

#1402

2012-12-22 11:39

Petice na podporu náměstka hejtmana JUDr. Sloupa:

http://www.petice24.com/petice_za_podporu_namstka_hejtmana_judrsloupa
Řepa

#1403 Re:

2012-12-22 11:56

#1402: -

HOVNO Z NUTRIE! To by ani úpná piča nepodepsala vy RUDÝ TLAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Richard

#1404 Nesouhlasím s těmito protesty !!!

2012-12-22 12:00

Nikdy jsem nebyl v KSČ, ale s těmito protesty nesouhlasím. Protestují na špatném místě. Měli by protestovat proti někomu jinému v Praze před Strakovo akademií.

demo

#1405 Re: Nesouhlasím s těmito protesty !!!

2012-12-22 12:12

#1404: Richard - Nesouhlasím s těmito protesty !!!

Máte úplnou pravdu, jsou to pomatenci. Jak se říká, "pláčou na špatném hrobě". Co se týče novodobé historie, mají to všechno pomotané - padesátá léta, Mašíny,  Havla,.... A koruna všeho - při stávce zpívali písně Karla Kryla. Ten aby se v hrobě obracel!

komunizmus=hnus !!!!!!!!!!

#1406

2012-12-22 12:36

komanci vy dobytci vyserte se s podoby. jo a panu roschovi nesahate ani po kotniky. borec co nauci ale o tom vy vite uplny hovno to vase rudy palice nikdy nepochopi,jo? ROSOCHA RULEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZ !!!

ŘEPA -TO JSEM JÁ - HOVNO Z NUTRIE!

#1407 Řepa #1403 Re

2012-12-22 12:49

Řepo nic si z toho nedělel, my víme kdo jsi a jenom smrad po tobě zůstává.
Když tak pošli svou skutečnou fotku.
Víme že se nebude lišit od toho originálu VIZ: adresa dole

Takové velké, veliké - velikánské :
http://hovineczko.blog.cz/1202/hovno
Komárku, Komárku smrdíš už na dálku.

#1408 Jiří Komárek #1391 Nechci soudruhy- fandím studentům

2012-12-22 12:58

http://hovineczko.blog.cz/1202/hovno
Na fotce to tvýmu mozku sluší :*
Jde vidět, že v tý hlavě máš fakt nasráno .
Jiříku jestli jsi vylezl odtamtud ta " potěš pánbů"
http://vtipy.netroof.eu/item/6160/knize-pan-spici/

Nepřihlášený uživatel

#1409

2012-12-22 13:14

Podporovat tu rudou blblku je zbytečný. Stejně brzo zaklepe bačkorama, ostatně jako 90% všech komoušů.
Martin Rosocha - děkuji za podporu

#1410 Zase se ten ŘEPA z gymnázia objevil

2012-12-22 13:18

ŘEpa napsal """ a zmyzí jak pára nad hrncem "ůůů


Nás TY ŘEPO NEOBLBNEŠ JELIKOŽ JSI VELMI VZDĚLANÝ A TO TVOJE FOTO !!!!

Takové velké, veliké - velikánské :
http://hovineczko.blog.cz/1202/hovno
GymTřeb

#1411 A.R.A.B.

2012-12-22 14:05

To by se vám líbilo, zse určovat co se smí ve škole učita co ne, že? A magistra Rosochu si vůbec neberte do vaší nevymáchaný rudý tlamy mmch sqělej učitel, jeho hodiny dost hustej nářez prostě GO! A.R.A.B. = All Reds are Bastards!!!!!
Kojot

#1412

2012-12-22 14:23

Už se tu zas roztahuje rudej póvl?!? To jako máte Alchajmra nebo co?!? Jak si to vlastně představujete - máme demokracii a přitom bolševici se smí cpát do funkcí? Kdo to kdy viděl?!!! Vám vy rudí šmejdi přát v Vánocům nebudu - možná tak brzo zhebnout, rudej dobytek patří do kytek !


Nepřihlášený uživatel

#1413 Re: Re:

2012-12-22 16:11

#1403: Řepa - Re:

co je ty zmde?


Nepřihlášený uživatel

#1414

2012-12-22 18:18

Chtěl jsem ještě přidat pár věcných příspěvků pro normální lidi, ať oientovaný levicově či doprava.
Ale když vidím tady ty křiklouny a už jsem to zde psal, škoda mluvit a psát.
Jenom žádám ty normální, aby o petici stále říkali těm, kteří nevědí, dělají, že nevědí, nebo strkaj hlavu do písku.
Děkuji.

Nepřihlášený uživatel

#1415

2012-12-22 18:20

Petice na podporu náměstka hejtmana JUDr. Sloupa:

http://www.petice24.com/petice_za_podporu_namstka_hejtmana_judrsloupa
Jiří Komárek

#1416 Re: Jiří Komárek #1391 Nechci soudruhy- fandím studentům

2012-12-22 18:28

Jiří Komárek

#1417 Re: Jiří Komárek #1391 Nechci soudruhy- fandím studentům

2012-12-22 18:42

#1408: Komárku, Komárku smrdíš už na dálku. - Jiří Komárek #1391 Nechci soudruhy- fandím studentům

Argument hodný svému autorovi, mj. jeden z nejlepších komunistických.


Nepřihlášený uživatel

#1418 Re:

2012-12-22 18:42

#1415: -

Už jsem si s ní vytřel.

Bzuk

#1419 Re: Jiří Komárek #1391 Nechci soudruhy- fandím studentům 2012-12-22 01:34

2012-12-22 18:50

#1401: My tě taky nechcem " bzuku " - Jiří Komárek #1391 Nechci soudruhy- fandím studentům 2012-12-22 01:34

Mrzí mě , že mě nechcete. Jenom doufám,že mě nepopravíte jako stovky jiných, které jste nechtěli.

Kamča

#1420 Re: Re: Re: Re: Podporuji paní Baborovou

2012-12-22 18:55

#22: - Re: Re: Re: Podporuji paní Baborovou 

 Takhle hloupou "filosoficky" se tvářící otázku jsem dlouho neviděl. ČSSD a KSČM byly kandidující a volebním programem blízké strany. Takže tato koalice se dala očekávat, nedala se volit. To bych mohl stejně pitomě, ale narozdíl od Vaší otázky zcela legitimně, se zeptat: A koalici ODS - TOP09 - LIDEM zvolili voliči?  

Jiří Komárek

#1421 Jirka Komárek zas vylezl.

2012-12-22 19:46

Kamča

#1422

2012-12-22 19:47

Komunisty jsem nikdy nevolil a volit nebudu -alespoň doufám, že nebudu (muset)volit. Zaráží mne, že ti největší křiklouni demokracie bijí na poplach proti řádně zvolené zastupitelce z legitimní strany, ale nevadí jim, že nelegitimní (v době voleb neexistující) strana drží nad vodou ne zrovna košer ustavenou vládu, jíž je součástí.

Peman

#1423 Bzuku, v klidu odjeď do demokratické ameriky tam tě neoběsí ale zastřelí

2012-12-22 19:48

Mrzí mě , že mě nechcete. Jenom doufám,že mě nepopravíte jako stovky jiných, které jste nechtěli.

Nepřihlášený uživatel

#1424

2012-12-22 19:49

Když čtu ty komentáře, je mi smutno. Kam to za 20 let dospěl náš národ?A to Havel prohlásil, že jsme byli nekulturní a nevzdělaný národ!! Teď nás dostihla ta jeho kultura! Sprosťárny by vám šly - ale to je tak všechno. Proti čemu vlastně protestují ti studentíci místo aby seděli ve škole a učili se? Proti demokracii? Zástupci na radnici byli demokraticky zvoleni a je to vůle lidí, kteří mají mozek v hlavě a vidí, co se v naší zemi děje, jak je devastovaná a likvidovaná. Copak to proboha nevidíte?Žít v tom budete vy, mladí a vaše děti to vše budou platit. Jak to, co tihle "demokrati" rozkradli, tak církevní restituce, tučný to dar černoprdelným, kterým majetky ani nepatřily. To vám nevadí, že ani nemuseli prokázat, zda na ně mají nárok, to vám nevadí, že je zem rozkradená, že škody jsou nevratné a že v tom budete žít? To je mi vás líto! Líto, že jen umíte papouškovat, co do vás hučí sdělovací prostředky a nepoužijete vlastního mozku - máte-li nějaký.

Nepřihlášený uživatel

#1425 Re:

2012-12-22 21:05

#1414: -

Nemá cenu se rozčilovat nebo se vulgárními studentíky zabývat. Jen mě zaráží, jak si představují demokracii, a kdo je to takto učí. Lezou sem a píší tady jak skotáci. Jestli je tohle naše mládež,tak to se máme na co těšit. Makat ručičkama se jim nechce,jak to tak pozoruju,tak hlavu nosí na,krku jen proto, aby si na ní dávali čepici.

Co ví o životě?  Život je hlavně za vratama třeboňského gympu. Chtěla bych být u toho,jak za pár let budou z mizerného platu platit nájem a živit rodinu. Doufám, že jednou si s hlavou vztyčenou půjdou stoupnout do fronty na pracák nebo za  pokladnu v Penny, a že pak  přiznají: Je to fér,nemám co na pusy, nemám na dárky pro děti k Vánocům, ale jsem šťastný,tak jsem to už v roce 2012 chtěl, kvůli tomu jsem 24 hodin hladověl. :-))

Jo, ještě k tomu hladovění. Nevím, ale ten klučík s cukrovkou ani moc vysoké IQ nemá, protože jinak by věděl, že diabetik má dlabat pravidelně. Nebo chtěl jen  hrát na city? Stylizoval se ho role mučedníka ?

Všem slušným lidem,ať už volí jakoukoliv politickou stranu, přeji krásné a pohodové Vánoce a vše nejlepší do nového roku.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...