Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM


Nepřihlášený uživatel

/ #1475 Re: Re: Podporuji paní Baborovou

2012-12-26 13:50

#1472: MIP - Re: Podporuji paní Baborovou

Zamáčkla jsem slzu, Vy jste byl takový chudáček. Nesměl jste na Západ? No  a co ? Teď tam můžeme,a co z toho máme?

Myslíte, že na Vás čekali nebo stále čekají s otevřenou náručí? Tak naivní snad nejste.

A co se týká těch front na banány a pomerečně, ptala jsem rodičů,jak to bylo.  Na konci 70.let jsme stavěli dům, nemusím dodávat, že v dnešní době, už bychom neměli ani na parcelu, a rodiče mi řekli, že i když stavěli a peněz moc neměli,tak   banány a pomeranče mi vždycky v pohodě koupili,takže co to tady furt melete? Dochází vám munice? Ještě máte ty vaše ODSácká nadávky, ty vám jdou "dobře".

A ještě něco, pokud bych si měla vybrat, tak raději budu stát frontu na banány,než na Úřadu práce

KOmunistického voliče nazýváte kreténem, a co jste potom Vy? Všímáte si toho, jak jsou voliči levice slušnější,než ti pravicoví? Nebo Vám tady snad někdo napsal, že když volíte ODS jste debil? Myslím ,že neřekl, a to také o ně čem svědčí.

Napadáte petici za paní Baborovou, lezete sem a tady plácáte ty svoje nesmysly. Jste pod španou peticí, musíte k Rosochovi, tam Vás budou možná plácat po rameni, ale my tady o Vás a VAše kecy opravdu  nestojíme.

Doufám, že ti, co vyvolali a přiživovali tuhle nenávist, boudou dohnáni k odpovědnosti.

Nejsem žádný extra počtář, ale řekla bych, že volby vyrhála ČSSD, takže nevím, co tady ODS stále řeší.

Prostě prohráli. Jdou od koryt, nechce se jim,ale mají snad smůlu. Demokratické volby ukázaly jasně. Pokud si chtějí vyřvat změnu výsledků, tak to se chovají jako ti "zlí " komunisté, které tady chtějí zničit.

 

 

 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...