Karle Schwarzenbergu, dodržte slovo a skončete v politice!

Shakalik

/ #177 Respektování demokratického výsledku voleb

2013-02-12 22:09

Respektování výsledku voleb by mělo patřit k základní morální výbavě každého občana, pan Ing. Miloš Zeman vyhrál volby spravedlivě, přestože neměl tak nechutně okatou podporu médií jako jeho protivník. Hysterie tzv. "osobností" je naprosto směšná, tito lidé dokazují pouze fakt, že demokracie se jim hodí, jen když vše dopadne podle jejich představ, stejně tak trapné protesty studentů proti členům KSČM kteří byli na své posty taktéž demokraticky zvoleni. Zástupci pravice i jejich voliči by měli spíš popřemýšlet, jestli za obrat společnosti doleva nenesou sami odpovědnost. Pokud se nemýlím, tak hlavním volebním tahákem ODS i TOP 09 bylo snižování zadlužení země a snižování nezaměstnanosti, výsledkem těchto vlád je, že se zadlužení země od roku 2006 téměř zdvojnásobilo taktéž vzrostla nezaměstnanost, byly schváleny církevní restituce, proti kterým je naprostá většina národa, bylo zvednuto DPH a tím vzrostly ceny naprosto všeho. Mě jako voliče tedy v jakýchkoliv budoucích volbách ani nenapadne volit kohokoliv kdo je jakýmkoliv způsobem spojen s pravicovou částí politického spektra (pro primitivy, kteří na mě budou útočit bych chtěl jen dodat, že mám vzdělání ukončené a technického směru, po ukonćení školy jsem hned nastoupil do práce a na pracovním úřadě jsem byl pouze 3 dny za celý svůj život). S nově zvoleným prezidentem jsem naprosto spokojen a mám pocit, že je to milník, který signalizuje jakým směrem se politika bude v budoucích letech ubírat. Komu se to nelíbí může republiku kdykoliv opustit, žádná pohranićní stráž ani ostnatý drát mu v tom nebrání.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...