Podpora výstavby hřiště pro bruslení, hokejbal a in-line hokej.

Quoted post

Ninety Six

#13 Ano či ne ?

2013-04-12 09:39

Jsem pro výstavbu hřiště i když asi na něm nikdy nic hrát nebudu. Ale plánovaný rozpočet je trochu "šílený", myslím, že se vysoutěží pod polovinou plánované částky. O peníze jde v tomto případě až ve druhé vlně. Výstavba vadí těm co budou mít arénu na dohled. Sám mám prachatickou střelnici na doslech, ale nikdy bych nesepisoval petici na její odstranění. Za léta provozu si na ni zvykl i náš pes a žádný problém s ní nemáme. Myslím si, že jde o "pohodlí" pár nespokojenců a strhávají za sebou jenom lavinu jako by za záchranu parku. Ale že tam často není kam šlápnout pro psí exkrementy, o tom nemluví. I když musí vidět sousedy, jak tam svoje miláčky venčí.;-)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#14 Re: Ano či ne ?

2013-04-13 18:42:07

#13: Ninety Six - Ano či ne ?

Stím, že s výstavbou nebudou souhlasit hlavně ti, co jí mají na dohled bych nesouhlasil. Já jí budu mít kousek od domova a rozhodně mi to vadit nebude a jsem pro výstavbu, několik let jsem snášel DDM, odkud lítaly míče a všechno možné k nám a taky nikoho nezajímalo, že nám to zničí fasádu. Navíc do parku, kde má být hriště postavené, stejně krom venčilů, kteří tam nechají exkrementy svých miláčků nikdo nechodí. :-)