Podpora výstavby hřiště pro bruslení, hokejbal a in-line hokej.


Nepřihlášený uživatel

#1

2013-04-09 18:37

Hřiště v Prachaticích je potřeba, jelikož na vyšší soutěž je potřeba "modernější" aréna. Bez to zkrátka výše nepůjde

Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2013-04-09 18:39

#1: -  přesně tak !!!!!!!!!!

 


Nepřihlášený uživatel

#3

2013-04-09 18:48

Konečně se v PT postaví něco pořádného !!!

Nepřihlášený uživatel

#4 a s kým tu vyšší soutěž jako chcete hrát?!

2013-04-09 18:53


Anonymous

#5 Re: a s kým tu vyšší soutěž jako chcete hrát?!

2013-04-09 18:56

#4: - a s kým tu vyšší soutěž jako chcete hrát?!

Když to může hrát Suchdol který s Prachaticema prohrával tak proč ne ? Je třeba se přijít podívat !!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-04-10 21:17


#34

#7 Bruslení

2013-04-10 21:21

Navíc se to bude moct využívat přes zimu jako normální areál pro bruslení, který v Prachaticích už léta není a je to celkem škoda, takže další plus!

Nepřihlášený uživatel

#8 Místo pro hřiště

2013-04-11 10:50

Příspěvek do diskuse. Zhruba během roku se město stane majitelem stávající střelnice, kterou město odkupuje od střeleckého klubu a který bude stavět novou střelnici v jiné lokalitě.Živě si dovedu představit hřiště v areálu střelnice, dde by bylo místo třeba pro tři hřiště, kde je zázemí (klubovny, šatny, sociál), vlastní zdroj vody a další výhody.Domnívám se,že toto stojí za polemiku.

Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Bruslení

2013-04-11 14:56

#7: #34 - Bruslení 

 a tomu věříte, že se tam bude moct bruslit, jestli si pamatuju, tak tyto argumenty o bruslení zněly i na hřiště u DDM a kde je bruslení?

 


Nepřihlášený uživatel

#10 Re: Re: Bruslení

2013-04-11 17:15

#9: - Re: Bruslení

tak, tak, tyhle imaginární důvody proč hřiště, jsou úsměvný- tak zvané víceúčelové hřiště to nikdy nebude.


Nepřihlášený uživatel

#11 provoz

2013-04-11 18:44

Dotace je krásná věc, ale vydělá si to alespoň na provoz a údržbu? Co s tim potom? Nestane se z toho další koule na nohu?

Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Re: Bruslení

2013-04-11 19:56

#9: - Re: Bruslení

Tak dříve se na DDM bruslit dalo, ovšem pak prý kvůli tomu ledu začal praskat beton a od té doby se to přestalo ledovat.
To jestli by se na tomto novém hřišti dalo přes zimu bruslit je jeden velký otazník, ovšem i kdyby ne, nevidím jediný důvod, proč hřiště nepostavit.

Ninety Six

#13 Ano či ne ?

2013-04-12 09:39

Jsem pro výstavbu hřiště i když asi na něm nikdy nic hrát nebudu. Ale plánovaný rozpočet je trochu "šílený", myslím, že se vysoutěží pod polovinou plánované částky. O peníze jde v tomto případě až ve druhé vlně. Výstavba vadí těm co budou mít arénu na dohled. Sám mám prachatickou střelnici na doslech, ale nikdy bych nesepisoval petici na její odstranění. Za léta provozu si na ni zvykl i náš pes a žádný problém s ní nemáme. Myslím si, že jde o "pohodlí" pár nespokojenců a strhávají za sebou jenom lavinu jako by za záchranu parku. Ale že tam často není kam šlápnout pro psí exkrementy, o tom nemluví. I když musí vidět sousedy, jak tam svoje miláčky venčí.;-)


Nepřihlášený uživatel

#14 Re: Ano či ne ?

2013-04-13 18:42

#13: Ninety Six - Ano či ne ?

Stím, že s výstavbou nebudou souhlasit hlavně ti, co jí mají na dohled bych nesouhlasil. Já jí budu mít kousek od domova a rozhodně mi to vadit nebude a jsem pro výstavbu, několik let jsem snášel DDM, odkud lítaly míče a všechno možné k nám a taky nikoho nezajímalo, že nám to zničí fasádu. Navíc do parku, kde má být hriště postavené, stejně krom venčilů, kteří tam nechají exkrementy svých miláčků nikdo nechodí. :-)

blabla

#15 Re: Místo pro hřiště

2013-04-16 11:03

#8: - Místo pro hřiště

To máte jisto jistě pravdu, ale víte, proč město potřebuje tu střelnici dát pryč? Protože právě v této lokalitě je územním plánem dáno, že jsou to pozemky na stavbu dalších rodinných domů. Dokud tam bude střelnice, postaví se tam leda tak houbelec. Místo střelnice by stejně hřiště být nemohlo. V tomto případě není o čem polemizovat. Hřiště místo toho parku, co se jako park jen tváří, je prostě super nápad. To je stejné, jako když se všichni ti cvo ho tam nechtějí, pořád jen točí dokola kolem hřiště u DDM. Asi nemají děti, které chtějí nejen hrát třeba hokejbal ale také bruslit. Myslím, že vše už bylo řečeno a v tuto chvíli není o čem..... Ale to tam ti lidi, kterým jde jen o to, aby měli svůj klid stejně nepochopí.