Záchrana TRN odd. Klatovy

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#145 Dobrý den slečno kalistová .

2013-04-13 07:51

Přeju Vám brzké uzdravení,hodně uspěchu ve Vaší práci.Když pročítam ruzné správy na internetu je mi do PLÁČE JAK JEDNAJÍ NAŠI ZAKONODÁRCI VE VLÁDĚ VČELE PÁNAMA MINYSTRAMA A Pánama Poslancema.Novináři aby se jim zachovali, píšou co oni chtějí a tim pádem jim lezou do z....u. Nejraději by pozavírali všechny nemocnice,aby jim zbylo na platy a ruzné jejic vídaj, odměny ,JESTLIPAK TAKY PLATI RUZNÉ POPLATKY JAKO PLATÍME MI. Neuvažujou že tam pořád ve VLÁDĚ NEBUDOU a jednou tu Klatovskou namocnici budou potřebovat jako mi, ale kam pujdou když nebude. Ten kdo rozhodoval o stavbě nové Nemocnice neveděl že se budou časem rušit ruzné oddělení. V jednom článku se píše že se o pacienty nebudou starat odborný lékaři, tak za co je PLATÍME. Páni POSLANCI BY SE MĚLI STYDĚT ZA TO CO PŘEDVÁDĚJÍ,za platy co mají,JE K PLÁČI KDYŽ VEDOU ČESKOU REPUBLIKU DO ZÁHUBY. mOŽNÉ ŽE TO SEM NEPATŘÍ A TAK SE OMLOUVAM DĚKUJI.

Odpovědi

Pavla Kalistová
Autor této petice

#146 Re: Dobrý den slečno kalistová .

2013-04-13 08:41:12

#145: - Dobrý den slečno kalistová .

Děkuji za přání,

k naším zákonodárcům: no není asi úplně tak pravdou že patří všichni do jednoho pytle. Jsou mezi nimi i slušní, kteří nechtějí nasypat do kapsy, aby se za nás postavili. Jednáme se spoustou politiků právě kvůli plicnímu odd. někteří nás berou jako sobě rovné, někteří se ohání že nemůžou (protože by  nemuseli být znovu zvoleni), jiní že je to mimo jejich region. Z některých dopisů mi bylo hodně smutno a z některých zase jsem měla obrovskou radost. Přesvědčila jsem se o tom, že čím větší odborník v oboru ten či onen člověk je, tím je více člověkem. Je lidštějším a nehraje si na žánou stár. Před těmito lidmi já se klaním. Až budu vědět definitivní řešení poděkuji jmenovitě, ale zatím vzhledem ke strategii toto udělat nemůžu.  Největší silou a zajímavostí pro problematiku je ovšem síla každičkého podpisu. To, že je nás tolik donutilo další špišky jak politické, tak odborné nám pomáhat plicní podpořit a bojovat o suverenitu a samostatnost tohoto pavilonu. Vždyť se blížíme k 5 tisícům podpisů, když spočtu k sobě jak psanou tak elektronickou část. Jste úžasní, že se nebojíte vyjádřit svůj názor. Mě jako konkrétně mojí osobě to dodává potřebný vítr do plachet. Bojuji s těžkou nemocí, která ještě v současné době byla provázaná dalšími komplikacemi a i ve vysokých horečkách jsem psala emaily, odpovídala na dotazy novinářům. Nechci a nepustím to.... Za plicní budu bojovat až do posledního dechu!!! já a i můj tým, který již brzy také poznáte jmenovitě, ale je to stejné jako s těmi politiky. Jména ze strategiického postu říct zatím nemůžu. Jen jediné co Vám můžu říci že doktorům Uldrychovi, Jakešové, Skalové, Klozarovi a Šafránkovi dlužím za to, že můžu psát tyto řádky a právě proto jsem se k petici rozhodla. Věřím ve správný konec. Děkuji všem podepsaným!!! PK