Záchrana TRN odd. Klatovy

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Záchrana TRN odd. Klatovy

mistral

#126 Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

2013-03-28 12:01

tygr

#127 Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

2013-03-28 14:34

#126: mistral - Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje 

 Tak to nevíš o čem je řeč. Jestli mají vyčlenit pár lůžek na interním oddělení, kde lékaři plicního nebudou mít vyšetřovnu, přístrojové vybavení, tak to samozřejmě není plicní oddělení a do půl roku je tam odtud vystrnadí. A kam potom půjdou pacienti ležet , do Plzně, do Janova, kde na to kapacitně již také nebudou stačit? A co když přijde pacient s otevřenou TBC do monobloku na vyšetření? Je to přeci infekční oddělení, jak se pak budeš tvářit pokud s ním přijdeš do styku právě v nemocnici? Tady je zejména třeba vyzdvihnout odvahu, úsilí a nasazení slečny Kalistové o záchranu tohoto oddělení!!! a hlavně ji za to poděkovat a neurážet ji Vašimi lživými informacemi. Ona dělá práci za Ty, kteří by hlavně měli bojovat o záchranu tohoto oddělení. Položme si otázku - co dělají na městě, co dělá ředitelství hlavně Lešundák  a Jakubčík, to jsou lháři, kteří při dne otevřených dveří tvrdili, že se plicní oddělení rušit nebude a zůstane tam , kde je, protože je plně vybaveno a odpovídá provozu a požadavkům infekčního oddělení a je po rekonstrukci, která stála 26 milionů. To jsou lháři!!!


Nepřihlášený uživatel

#128

2013-03-28 22:58

Pocházím s Klatov a mám tam sestru která má astma i její dcera..proto podepisuji :) děkuji

Nepřihlášený uživatel

#129

2013-03-29 22:24

Zdravím zbylé sestřičky z plicního oddělení.Jsem Vaše bývalá kolegyně.Na plicním oddělení jsem pracovala osm let.Práce s nemocnými lidmi se mně líbila.Jen mi bylo velice líto,že jsem se nikdy nedočkala podpory ze strany naší nadřízené,která si snad nikdy neuvědomila za jakých podmínek musí jedna sestra bez personálu a ošetřujícího lékaře(přímo na plicním oddělení)zvládat svědomitě svoji práci a ještě se usmívat na pacienty,aby nepoznali,že je v psychickém presu a totálně vyčerpaná.Od roku 2003,kdy jsem sem nastoupila,se zde nic nezměnilo.Moc bych si přála,aby se situace na plicním oddělení změnila.Vždycky se říkalo,že záleží na kvalitě odvedené práce,ale odpovězte mi,jak jedna sestra může odvést kvalitní práci,když má na starost celé oddělení a to nemluvím o nemocných,kteří jsou v terciálním stádiu.A co teprve ambulantní pacienti,kterých o víkendech nebylo málo.Měli by se nad tímto problémem pozastavit ti,kteří jsou k tomu kompetentní.Všechny Vás moc zdraví sestřička,která se má fajn.Je totiž na mateřské dovolené.

Nepřihlášený uživatel

#130

2013-03-30 13:07

¨Dobrý den co chcete od vlády, která neumí nic jiného dělat než nám brát penize z peněženek na to aby si mohla ve VLÁĎĚ ZVIŠOVAT PLATY, DÁVAT ODSTUPNÝ A VYPLACET RUZNÉ PAUŠALY A ODMĚNY.ZA CO MALÍ TAKOVÉ PLATY , KDYŽ VE VLÁDĚ ŘEŠÍ NEPODSTATNÝ VĚCI KDO SE KDY VE VLÁDĚ ROZVED A KDO KDY KDE CO SI VZAL JAK JE MOŽNÝ ŽE JSOU POSLANCÍ V BASE A BEROU PENÍZE.KAM ŠLO 10 MILIARD KTERÉ POSÍLALY NA NOMURU A JINÉ A PROČ, TO SE NIKDO UŽ NEDOVÍ.CO SI MAME MYSLET O VLADĚ KTERÁ NEUMÍ NIC JINÝHO NEŽ ZDRAŽOVAT A STRPČOVAT LIDEM ŽIVOT.NA JEDNÉ STRANĚ LIDÉ NEMAJÍ CO DÁT DO HUBY A NADRUHÁ STRANĚ PNECHAME PROPADNOUT DOTACE OD EU. JAK SI PAN KALOUSEK A PAN NEČAS A DALŠÍ POLITIKOVÉ PŘEDSTAVUJOU ŽE TO PUJDE TAKTO JEJICH ROZHODOVÁNÍ DAL. MÍSTO TOHO ABY SE STARALA OTO ABY LIDI MĚLI DOSTATEK PRÁCE,A TÍM MĚLI DOSTATEK PENĚZ A NEMUSELI SI PUJČOVAT A A PŘICHÁZET O BYTY A JINÉ VĚCI.NEUMÍ NIC JINÉHO NEŽ ZDRŽOVAT ROZPRODÁVAT MAJETETEK CO V Č.REPUBLICE JEŠTĚ MAME. BRZY SE TU VĚTŠINA LIDÍ BUDE ASI PAST, PROTOŽE KDYŽ TO TAKTO PUJDE DÁL TAK NĚKTEŘÍ LIDE NEBUDOU MÍT POMALU ANI NA CHLEBA NA TOŽ ABY BYLO NA POPLATKY U LÉKAŘE, V LÉKARNĚ A JINÉ.LIDE VZPAMATUJTE SE NENI UMĚNÍ LIKVIDOVAT NEMOCNICE PODNIKY ALE JE UMĚNÍ PODPOŘIT LIDI.

Nepřihlášený uživatel

#131 aktualita

2013-03-31 16:52

Zde je zřejmě jedna z nejaktuálnějších informací z Klatovského deníku: http://klatovsky.denik.cz/zpravy_region/stehovani-plicniho-je-pozastaveno-20130331.html

Přeji slečně Kalistové hodně životní síly a optimismu a hlavně, aby se jí po zdravotní stránce dařilo o mnoho lépe.
Pavla Kalistová
Autor této petice

#132 Re: aktualita

2013-03-31 17:37

#131: - aktualita

Děkuji za přání, teď budu štěstíčko potřebovat v příštím týdnu mě čeká akutní operace, protože už se několik týdnů opět potýkám s vysokými horečkami, ale už jsme konečně našli příčinu. Takže nejspíš v úterý nebo ve střebu by mě měli odoperovat. Co se týká jednání, tak se nemusíte bát, ty budou probíhat dále. Petiční tým je složen ještě z dalších dvou lidí, kterým stoprocentně věřím a na dalších krocích jsme již domluvení. O dalších krocích Vás budou informovat mým jménem. Díky všem za podporu Pavla


Nepřihlášený uživatel

#133 Re: Re: aktualita

2013-04-01 05:40

#132: Pavla Kalistová - Re: aktualita

Pavlo, přejeme ti aby operace proběhla rychle a velmi úzpěšně a rekonvalescence probíhala bez komplikací a byla jsi zase v pořádku.  Hodně štěstí

Pavla Kalistová a její tým

#134

2013-04-01 19:13

Máme radost, že náš boj není lidem lhostejný a náš tým se rozrostl o další členy. Děkujeme za podporu.
Hana M.

#135 Operace ..

2013-04-02 22:05

Pavlo,držím všechny palce ohledně operace.. :)

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-04-02 22:26



Nepřihlášený uživatel

#137 Re:

2013-04-02 22:29

#114: -

Reakce  na  -114 - Možná byste se divil(a) za jakých podmínek pracují v jiných zdrav.zařízeních.Je to vina ministerstva zdrav.+pojišťoven. Šetří se na všem a nikoho z nich nezajímá,jak to v nemocnicích funguje..Z nemocnic by nejraději udělali výdělečný podnik..Myslíte si,že někoho zajímá,že lékař či sestra je také jenom člověk?A že lékaři dojíždí do jiných měst? Dovedete si přestavit,že lidé,kteří žijí v těchto městech + okolí- dojížděli s dých.potížemi do Klatov??Ten,kdo má němocnici za rohem-tomu se to dobře kritizuje :(((  To je jako když ruší RZS  a do místa dojedou do 20ti minut.. to už nemusí pac.přežít.Už 5minut bezvědomí se podepíše na funkci mozku..:(( A co když se to stane ve vaší rodině??


Nepřihlášený uživatel

#138

2013-04-04 21:53

Dobrý večer.Nechápu rušení určitých oddělení a omezování dostupnosti určité zdravotní péče všeobecně,když by to mělo být naopak. Přála bych si i všem ostatním,aby stav našeho zdravotnictví byl jen špatný sen.Hodně zdraví!

Nepřihlášený uživatel

#139 Re:

2013-04-04 22:50

#21: -

Komunisty bych do toho netahala ,je jich plný parlament.Nováková

Pavla Kalistová
Autor této petice

#140 Článek Rozhled

2013-04-08 11:52

Už jste četli článek v Rozhledu? Plicní oddělení čekají změny. K lepšímu.... Dnes jsem se celkem hodně rozčílená zeptala pana redaktora z Rozhledu jak je možné, že mě tam kdosi cituje a označuje za kritika a přitom se mnou nikdo od nich nemluvil. Bylo mi to vysvětleno víte co znamená zkratka PI v závorce pod článkem? Placená Inzerce..... takže daňoví poplatníci tady jsou vaše daně.... takhle si kraj platí články v novinách, aby byly, tak jak je chce on, ale rozhodne né tak, jak je to pravdou. PK
Z.D

#141 Re: Re: aktualita

2013-04-08 14:02

#132: Pavla Kalistová - Re: aktualita 

 Držím palečky,jste velká bojovnice za dobrou věc.Moc Vás obdivuji a vážím si Vás.


Nepřihlášený uživatel

#142 Re: Re: Never again..milča

2013-04-09 10:25

#26: - Re: Never again..milča 

 Souhlasím. Je hanba se zdenechat léčit, i když i já nesouhlasím se zrušením TRN oddělení. Největší ostuda celé nemocnice je pohotovost pro dospělé, hlavně bych nikomu nepřála potkat tam MUDr. Lebenharta, jako já kdysi dávno... Zmrd...


Nepřihlášený uživatel

#143

2013-04-09 10:35

Tak celá Klatovská nemocnice už ví co kdy a jak se bude stěhovat. Lůžka na unterní , kde mají stěží místo pro své pacienty, následně ambulance TRN na staré ORL, pacienti na infuze v době služby ambulance infuźi tam mimo ambulantní hoduna na TRn budou muset na interbu kde budou sdílet malou místnost s pacienty interny ( blinkajííc a čurající do bažantů) WC vzdálené cca 30m pokud člověk nezabloudí, pokud v době plánované infuze přivazou interního pacienta s bolestí na hrudi či něčím podobným, má samozdřejmě přednost a plicař musí počkat ( pokud nebude modrat nedostatkem kyslíku) . Výsledek toho všeho, o plicní pacienty už se nebudou starat odborní lékaři s potřebným zaměřením, lékaři a sestřičky z interny kteří toho už dnes mají dost budou uštvaní a dle toho i nálěžitě naštvaní, nálady plicních pacientů budou pod bodem mrazu, takže ovzduší nepřívětivé, které nebude pomáhat ani pacientům ani lékařům, bude docházet ke konfliktů a k řešení tohohle marastu který zavinila naše tržní ekonomika se bude někdo zabývat až se stane nějaký malér ale to už bude pozdě neboť už se nebude moci nic vrátit a důsledkem bude úplné zrušení plicního oddělení v Klatovech možná, že zůstane nějaká ambulance. takže umírejme bez reptání v klidu doma a bez obtěžování těch kdo o nás rozhodují.
Pavla Kalistová
Autor této petice

#144 Re: Re: Re: aktualita

2013-04-11 17:57

#141: Z.D - Re: Re: aktualita

Zdravím všechny a Vám moc děkuji. Věřím v úspěšnost mise mojí a mého týmu. Opravdu pracujeme nepřetržitě a jsem stále v kontaktu všichni. Chtěla bych jim touhle cestou poděkovat. PK


Nepřihlášený uživatel

#145 Dobrý den slečno kalistová .

2013-04-13 07:51

Přeju Vám brzké uzdravení,hodně uspěchu ve Vaší práci.Když pročítam ruzné správy na internetu je mi do PLÁČE JAK JEDNAJÍ NAŠI ZAKONODÁRCI VE VLÁDĚ VČELE PÁNAMA MINYSTRAMA A Pánama Poslancema.Novináři aby se jim zachovali, píšou co oni chtějí a tim pádem jim lezou do z....u. Nejraději by pozavírali všechny nemocnice,aby jim zbylo na platy a ruzné jejic vídaj, odměny ,JESTLIPAK TAKY PLATI RUZNÉ POPLATKY JAKO PLATÍME MI. Neuvažujou že tam pořád ve VLÁDĚ NEBUDOU a jednou tu Klatovskou namocnici budou potřebovat jako mi, ale kam pujdou když nebude. Ten kdo rozhodoval o stavbě nové Nemocnice neveděl že se budou časem rušit ruzné oddělení. V jednom článku se píše že se o pacienty nebudou starat odborný lékaři, tak za co je PLATÍME. Páni POSLANCI BY SE MĚLI STYDĚT ZA TO CO PŘEDVÁDĚJÍ,za platy co mají,JE K PLÁČI KDYŽ VEDOU ČESKOU REPUBLIKU DO ZÁHUBY. mOŽNÉ ŽE TO SEM NEPATŘÍ A TAK SE OMLOUVAM DĚKUJI.
Pavla Kalistová
Autor této petice

#146 Re: Dobrý den slečno kalistová .

2013-04-13 08:41

#145: - Dobrý den slečno kalistová .

Děkuji za přání,

k naším zákonodárcům: no není asi úplně tak pravdou že patří všichni do jednoho pytle. Jsou mezi nimi i slušní, kteří nechtějí nasypat do kapsy, aby se za nás postavili. Jednáme se spoustou politiků právě kvůli plicnímu odd. někteří nás berou jako sobě rovné, někteří se ohání že nemůžou (protože by  nemuseli být znovu zvoleni), jiní že je to mimo jejich region. Z některých dopisů mi bylo hodně smutno a z některých zase jsem měla obrovskou radost. Přesvědčila jsem se o tom, že čím větší odborník v oboru ten či onen člověk je, tím je více člověkem. Je lidštějším a nehraje si na žánou stár. Před těmito lidmi já se klaním. Až budu vědět definitivní řešení poděkuji jmenovitě, ale zatím vzhledem ke strategii toto udělat nemůžu.  Největší silou a zajímavostí pro problematiku je ovšem síla každičkého podpisu. To, že je nás tolik donutilo další špišky jak politické, tak odborné nám pomáhat plicní podpořit a bojovat o suverenitu a samostatnost tohoto pavilonu. Vždyť se blížíme k 5 tisícům podpisů, když spočtu k sobě jak psanou tak elektronickou část. Jste úžasní, že se nebojíte vyjádřit svůj názor. Mě jako konkrétně mojí osobě to dodává potřebný vítr do plachet. Bojuji s těžkou nemocí, která ještě v současné době byla provázaná dalšími komplikacemi a i ve vysokých horečkách jsem psala emaily, odpovídala na dotazy novinářům. Nechci a nepustím to.... Za plicní budu bojovat až do posledního dechu!!! já a i můj tým, který již brzy také poznáte jmenovitě, ale je to stejné jako s těmi politiky. Jména ze strategiického postu říct zatím nemůžu. Jen jediné co Vám můžu říci že doktorům Uldrychovi, Jakešové, Skalové, Klozarovi a Šafránkovi dlužím za to, že můžu psát tyto řádky a právě proto jsem se k petici rozhodla. Věřím ve správný konec. Děkuji všem podepsaným!!! PK


Nepřihlášený uživatel

#147

2013-04-16 19:32

Mělo by plicní odd. zůstat tam kde je. Je to celé špatně stěhovat plicní na interní odd.jak to chtějí odělit a co infekce tuberkuloza a jiné plicní nemoci.Osobně bych se do téhle nemocnice nešel léčit ona sama nemá vůbec dobrou pověst.I ty největší kapacity s tím rozhodně nesouhlasí.Příklad by si měli vzít z Prahy a jiných měst.Proč něco rušit co doted fungovalo.O sobně říkám ne.

Nepřihlášený uživatel

#148

2013-04-17 21:29

Smekám! ! !
Páje držím neustále palce, teď už je držím i plicnímu odd. Jedno bez druhého nemá šanci na přežití ! ! !

Nepřihlášený uživatel

#149

2013-04-24 18:36

Nevím,proč se pořád rušej nějaké nemocnice,nebo různá oddělení,když pak nemocní musí čekat,až se uvolní lůžko!!!!!!!!!!!!!!
DANA

#150 Re:

2013-04-26 16:04

#148: -

i já před vámi smekám a držím palce nám všem.I já jsem   byla 14 dnů pacientkou plicního .Kdo nemá skušenost s  těmito pacienty těžko ,může něco zavírat a slučovat s internou .Tito  pacienti prokašlou celý den ale i noc. Pacienti interny potřebují ke své lečbě jine podmínky nežli pacienti plicní .To by se mělo posuzovat.At si každý vyskouší pobyt na plicním myslím,že po jednom dni zde stráveném změní svůj postoj.Ještě bych chtěla poděkovat všem zaměstnancům a lékařům plicniho oddělení.Jejich přístup k pacientům je  profesionální .JEŠTĚ JEDNOU vÁM VŠEM DĚKUJI.