Záchrana TRN odd. Klatovy

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Záchrana TRN odd. Klatovy


Nepřihlášený uživatel

#51 Re: Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

2013-03-10 14:14

#46: hana - Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

já sice nechápu nač se tu dohaduje, konec konců už se to brzo dozvíte, a docela mi mrzí nevhodné urážky. Jen jsem chtěla říc že pracuji též s lidmi a v úterý se mi během půl hodiny stalo že přišli 3 lidé nezávisle na sobě, a schodou okolností pracující v nemocnici a řekli mi větu "už jste slyšela novinku, ruší se plicní, jsme zvědavý kam pojedete až dostanete jeden z vašich záchvatů, a jro začíná co?..." ti lidé vědí jaké mám problémy a viděli mi v záchvatu i po absolování cesty z místa bydliště do nemocnice, která trvala 12minut díky mému manželovi, co budu dělat teď vím, nechám to bude lepší se udusit než čelit bordelu v naší republice, kdo má miliardy má zelenou já je bohužel nemám kdybych je měla tak bych tu budovu koupil abych mohla zachovat TRN v Klatovech. Nevím zda jste měla nikdy někoho tak vážně nemocného v blízkem okolí věřte mi že jsem ještě hodně mladá a už jem zažila hodně katastrofických scénářů v naší rodiny a pomoc v Klatovech byla nejblížší, jednou jsem se dostali na internu a dopadlo tragicky!!!to už teď nikdo život nevrátí...to je teď ale vedlejší, myslím že byste si neměla v neděli tím to kazit odpoledne raději vyrazit na procházku a počkáme si do 1.4. až to bude ofic, pak už nepůjde nic dělat a budete nejspíš fajn. Nevím jak se vám pak bude líbik, když půjdete s tachikardií do nemocnice a pobudete si tam o 15 dní déle, protože chytíte zápal plic, ale třeba jo, stejně jako na chíře, kde teď leží vedle sebe operace slepého střeva a hnisavá angína a břicho hniše,proč asi??? Přeji hezký zbytek neděle

 

 


Nepřihlášený uživatel

#52 Re: Re: Re: Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

2013-03-10 14:16

árez

#53 Re: Re: Re: Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

2013-03-10 14:44

#50: h l - Re: Re: Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

když teda špěkuluješ je to tráva nebo hašiš? podle těch názorů nejspíš obojí. počkej na to co oficiálně vyjde a nech si svoje špekulace na jindy. Tady se schází ty co jsou ochotný něco udělat a jeslti nejsi tak odejdi. Jeslti ti to nedošlo tak až to dají inteně tak to nebude plicní pořád to bude interna takže plicní existovat nebude. Autorka ti vysvětlovala že plicní musí mít svoje lůžka mimo tu modrou kraksnu!! o rušení plicního mluví celá nemocnice nevim kdo ti řek informace co máš ty. Jo a buď tý dobroty a slečně Kalistové nekurvi jméno ty paní dokonalá!!! a proč ti tykam? protože na netu je to normální... čau!!


Nepřihlášený uživatel

#54

2013-03-10 15:49

Nerušte prosím něco co dobře funguje.

Nepřihlášený uživatel

#55

2013-03-10 15:49

Koncem roku 2011 nám léčili na tomto oddělení našeho syna s těžkým zápalem plic.Vzhledem k tomu, že syn je mentálně nemocný,nemúže
polykat,nekomunikuje a je upoután na lůžku to byl velký problém jeho těžký stav zvládnout,přesto všechno se to díky panu primáři a jeho podřízeným podařilo.Na tomto oddělení pracuje kvalifikovaný a odborně vyspělý tým.
Děkuji těmto pracovníkům a věřím,že rozum zvítězí.
Jan Bernard Všeruby

Nepřihlášený uživatel

#56

2013-03-10 17:29

Se stále se zvyšujícím znečištění ovzduší trpí stáíle více lidí dýchacími problémy. Já ať nekuřák jsem byla nucena navštěvovat Plicní oddělen í v KT, velice vstřícní lékaří i sestřičky.Nedovolte to zrušit.Kam pak až budeme jezdít? Když se špatné dýchá a jsou problémy tak cesta do Klatov z našeho okresu je i tak veliká .

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-03-10 17:59


Če.

#59 Re: Re: Never again..

2013-03-10 21:58

#7: - Re: Never again.. 

 Musím souhlasit - já toto oddělení považuji za nejkvalitnější z celé nemocnice - s jejich prací jsem nad míru spokojen.


Nepřihlášený uživatel

#60

2013-03-10 23:48

neumím si jako pacientka astmatik představit,kam bych chodila,kdyby toto oddělení zrušili.Díky péči domažlických plicních lékařů,kteří mi 3 roky tvrdili,že jsem pouze zadýchaná po viroze,jsem skončila v Klatovech,kde mi ochotný a milý personál včetně lékařů vždy dokáže pomoct.Přestávám chápat vše,co se v našem zdravotnictví děje.Co všechno ještě dopustíme???

Nepřihlášený uživatel

#61

2013-03-11 02:43

drzim palce at to klapne.
Simča S.

#62 Re: Never again..

2013-03-11 08:01

#2: - Never again.. 

 Nevím, jaké máš s touto nemocnicí zkušenosti ty, ale mně tam minulý týden ležela dcera a mohu říct, že ona i my jsme byli se vším velice spokojeni. Nevím, kam by ji ze Šumavy transportovali po úraze, kdyby klatovská nemocnice nebyla...  a jak by delší cestou trpěla a jak by se delší cesta mohla podepsat na jejím zdraví. Příště, než něco napíšeš, tak trochu více rozmýšlej!!!


Nepřihlášený uživatel

#63

2013-03-11 08:22

Nevím kdy, ale jednou mi to může pomoci.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2013-03-11 08:26



Nepřihlášený uživatel

#65

2013-03-11 12:47

Nejen pacienti s astmatem a CHOPN, přibývá i pacientů s onkologickými diagnózami...
Jana

#66

2013-03-11 12:47

Nejen pacienti s astmatem a CHOPN, přibývá i pacientů s onkologickými diagnózami...

Nepřihlášený uživatel

#67

2013-03-11 13:48

Dobrý den,přidám zkušenost 14 dní starou...Manžel byl odeslán na vyšetření na plicní odd.fakult.nemocnice Plzeň.Bylo to zklamání.Objednání na 12,30 se nekonalo ani v 15 hod.Bylo nám sděleno,že můžeme přijít na řadu i večer!!!přijede-li s někým sanita.Mají prý nedostatek lékařů.Čekala tam slečna se zápalem plic více než 5 hod.Naberou vám krev,tu si musíte odnést do laboratoře,pro kolek také jinam,nebylo to příjemné.A ještě se nás ptali,proč vůbec jezdíme do Plzně,když máme v KT svoje plicní.Tak uvidíme jestli máme či nikoliv.
tulák

#68

2013-03-11 22:20

Bohužel naši páni darmožrouti zapoměli na obyčejné lidičky o ně je postaráno a nic jiného je nezajímá

Nepřihlášený uživatel

#69

2013-03-12 09:52

Moje teta trávila na tomto odělení skoro každé léto či podzim. Bylo tam o ní skvěle postaráno!
Pavla Kalistová
Autor této petice

#70 Byla jsem požádána o zveřejnění tohoto článku,

2013-03-12 09:57

TRN Klatovy
2013-03-12 00:40
Dobrý
den, podle sdělení mluvčího nemocnice,má vedení nemocnice plán jak
rozšířit péči a nabídnout pacientům i personálu oddělení TRN Klatovy komfortnější prostředí.
Tak se mi zdá, že pan mluvčí i ředitel vůbec neví, jak plicní oddělení
vypadá, jak je vybaveno a jaké prostory využívá. V roce 2001 byla
dokončena rekonstrukce oddělení a v té době patřilo mezi nejlepší
oddělení nemocnice. 2 až 3 lůžkové pokoje se sociálním zařízením a s
výborným zázemím pro personál,vyšetřovny atd. V současné době patří
stále mezi nejlepší oddělení. Nic lepšího mluvčí Kokoška ani ředitel
nemůže pacientům nabídnout. Určitě ne! V nově postavené nemocnici
takovýto komfort pacienti již mít nebudou. To, že chtějí toto oddělení
přestěhovat, svědčí o jejich nekompetentnosti.Nejlepší bude pozvat
novináře,televizi,přizvat poslance a senátory napříč politickým
spektrem, aby vedení nemocnice i kraje svoje jednání objasnilo a
vysvětlilo, jak by s budovou TRN naložilo. Pozval bych paní senátorku
Doc. MUDr. Emmerovou CSc.která samozřejmě ví o léčbě pacientů na TRN oddělení více než nějaký ředitel nebo mluvčí,senátora Látku, poslance MUDr. Janka a
poslance Ing. Šídla. Poslance Jakubčíka bych k tomuto jednání nezval,
protože on jako náměstek nemocnice připustil, že se toto děje. To co
dobře funguje se likviduje, aby to potom bylo za pár korun prodáno a
zprivatizováno. V případě zájmu jsem ochoten pomoci. S úctou Jiří Pešek Prosím o zveřejnění mého příspěvku.Děkuji

Jiří Pešek
danay

#71

2013-03-12 10:41

Jsem také pro zachování tohoto oddělení .Moje dcera a vnučka jsou astmatičky,kdo nemá skušenost,těško posoudí.Když je záchvat dušnostin je každá minuta drahá.Mám dojem,že ten kdo si dělá zálusk na budovu plicního nikdy nic takového nezažil.Tato budova je na krásném místě,které je pro jeho pacijenty vhodné,také proto zde bylo postaveno.Tak ho nechte těm kterým má sloužit k uzdravení .Pan doktor si musí najit jiné místo pro své záměry.

Nepřihlášený uživatel

#72

2013-03-12 13:24

S peticí souhlasím,zřejmě je to reakce na nečí "vyšší" zájmy než zájmu o zdraví lidí. Proboha, doktoři, co vaše přísahy? Ale prachy jsou na prvním místě. Co se týká klatovské nemocnice tak o té mám svůj názor už dávno, jestli si na kraji nebo jinde myslí že se něco změní novou budovou,těžce se mejlí. By chtělo obměnit i personál a hlavně naučit sestry a doktory slušnosti a lékařskému tajemství.

Nepřihlášený uživatel

#73 Re: Re: Never again..

2013-03-12 13:28

#36: HPSDL - Re: Never again..

užjste někdy někdo v naší krásné a milované zemi viděl že by doktor podrazil doktora?

Hana M.

#74 Plicní..

2013-03-12 13:51

Jsem také pacientkou plicního odd.- již několik desítek let. Zásadně protestuji proti zrušení tohoto odd.Kdo nezažil potíže s dýcháním - a usiluje o zrušení plicního oddělení - by měl co nejdříve tento pocit zažít.Pro některé v záchvatu dušnosti - by jízda do Plzně-mohla být tou poslední..Pokud si myslí,že spojí plicní s interním oddělením,tak to dopadne jako s kožním odd.,které také spojovali s internou tak dlouho,že po zrušení kožního odd. zůstalo jen u slibu-na který se zapomnělo.Zrušení plicního odd. by bylo ohromnou nehorázností!!! S plicním onemocněním je mnoho dospělých,ale i dětských pacientů.A tento počet nemocných se stále zvyšuje.
Lenka

#75 Plicní....

2013-03-12 14:51

Jsem pacientka take se lečím na astma. A jsem pro zachovaní tohoto oddělení. Nerušte ho prosím.....