Záchrana TRN odd. Klatovy


Nepřihlášený uživatel

/ #51 Re: Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

2013-03-10 14:14

#46: hana - Re: Re: Text petice je lživý, plicní se neruší, jen se stěhuje

já sice nechápu nač se tu dohaduje, konec konců už se to brzo dozvíte, a docela mi mrzí nevhodné urážky. Jen jsem chtěla říc že pracuji též s lidmi a v úterý se mi během půl hodiny stalo že přišli 3 lidé nezávisle na sobě, a schodou okolností pracující v nemocnici a řekli mi větu "už jste slyšela novinku, ruší se plicní, jsme zvědavý kam pojedete až dostanete jeden z vašich záchvatů, a jro začíná co?..." ti lidé vědí jaké mám problémy a viděli mi v záchvatu i po absolování cesty z místa bydliště do nemocnice, která trvala 12minut díky mému manželovi, co budu dělat teď vím, nechám to bude lepší se udusit než čelit bordelu v naší republice, kdo má miliardy má zelenou já je bohužel nemám kdybych je měla tak bych tu budovu koupil abych mohla zachovat TRN v Klatovech. Nevím zda jste měla nikdy někoho tak vážně nemocného v blízkem okolí věřte mi že jsem ještě hodně mladá a už jem zažila hodně katastrofických scénářů v naší rodiny a pomoc v Klatovech byla nejblížší, jednou jsem se dostali na internu a dopadlo tragicky!!!to už teď nikdo život nevrátí...to je teď ale vedlejší, myslím že byste si neměla v neděli tím to kazit odpoledne raději vyrazit na procházku a počkáme si do 1.4. až to bude ofic, pak už nepůjde nic dělat a budete nejspíš fajn. Nevím jak se vám pak bude líbik, když půjdete s tachikardií do nemocnice a pobudete si tam o 15 dní déle, protože chytíte zápal plic, ale třeba jo, stejně jako na chíře, kde teď leží vedle sebe operace slepého střeva a hnisavá angína a břicho hniše,proč asi??? Přeji hezký zbytek neděle