Petice proti snížení počtu družstev v ligových soutěžích kuželek

Quoted post

Petr

#11 pro pana Karla

2013-07-25 17:02

každý má právo na svůj názor a já ten Váš respektuji, ovšem myslím si, že jinak na tímto tématem bude uvažovat člověk, který tu ligu hraje a jinak ten, kterého se to - dovolím si tvrdit - příliš nedotkne
vzhledem k tomu, že patřím do první skupiny, nemůžu souhlasit jak s podobou tohoto návrhu, tak ani se způsobem, jakým byl tento návrh schválen
zajímavé je, že tu byla řeč o vetší podpoře soutěží jednotlivců, ale nikdo zatím nebyl schopen přesněji vysvětlit, o co by se vlastně jednalo a jak by to probíhalo - i proto mi přijde rozhodnutí o snížení počtu družstev jako unáhlené a značně nedotažené do konce

Odpovědi

Karel

#18 Re: pro pana Karla

2013-07-26 11:47:16

#11: Petr - pro pana Karla

O způsobu schválení nemíním diskutovat, nezúčastnil jsem se toho. Dělal jsem si trochu statistiku z 1.KLM. Jistě se shodneme na tom,, že výkon 150 na dráhu je se zamhouřením obou očí spodní hranice světovosti. A takových výkonů se v naší 1.KLM vyskytuje 20 - 25%! Myslí si snad někdo, že to svědčí o vysoké výkonnosti hráčů v této soutěži? A to se nezmiňuji o tom, kolikrát po takové dráze následuje dráha za 110 nebo i méně! A jak tedy tu výkonnost hráčů pozvednout? Má někdo jiný a realizovatelný nápad? Psal jsem, že to považuji za vykročení, tedy za první krok, správným směrem. Předpokládám tedy, že další kroky třeba na podporu soutěží jednotlivců, budou následovat. Nechápu ty, kteří souhlasí s tím, že výkony našich hráčů pokulhávají za světem a přitom se brání zkusit něco jiného, co možná přinese zlepšení. Výsledek neznáme nikdo, ale nic nezkusit, znamená jen smíření se s osudem a zalézt za pec!

krákora

#29 Re: pro pana Petra

2013-07-29 16:02:05

#11: Petr - pro pana Karla

návrh nebyl schválen, návrh byl předložen k diskuzi (cituji ze zápisu -

Návrh byl podán jako námět, diskuze proběhne na dalším zasedání VV ČKA

na mém webu http://kuzelky-forum-open.webnode.cz/ o tvaru soutěží diskutujeme a věř mi, že prezident tyto stránky čte

připoj se místo podepisování petice z neznalosti věcí probíhajících a petice, jež jen podporuje prohnilost současného zastaralého systému vedení kuželek i tvaru soutěží a způsobu vedení reprezentace, do konkrétní a věcné diskuze ... tím pomůžeš víc, jak anonymním podepisováním petice a diskuzemi na fejsu mezi příspěvky typu - poblil jsem kuželnu, sláva, poblil jsem toho, sláva a to se mi líbí, ...

ahoj