Zrušení omezení denní doby lovu

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#18

2013-08-23 18:02

Petice asi smysl má,jen už je to na lidech,jak se budou u vody chovat.Už jsem to psal jinde,tak si dovolím zde zlopírovat můj názor :
Já osobně,kdybych měl tu moc,tak bych to udělal tak,jak už jsem mnohokrát psal a říkal.Dva druhy povolenky: 1) klasická,jako do teď,za stejnou cenu
2)vyjímka lovu nonstop po celý rok,ale s podmínkou lovu pouze chyť a pusť a za příplatek 2000kč.Jen tohle by odradilo masaře si tuhle povolenku koupit.
Pak samozřejmě posílit ryb.stráž.Máš rozdělanej oheň,máš kolem sebe všude odpadky,máš nastražený 3 klacky...atd = okamžité odebrání povolenky na 1 rok a příslušná pokuta.Za hrubý porušení ryb.řádu tě v anglii už nikdy nevydají povolenku.Pokud by to bylo i tady,tak by se možná taky českej člověk naučil u vody chovat......

Odpovědi

masák

#78 Re:

2013-09-03 12:08:50

#18: -

jestli chceš tak si připlat sám a neotravuj lidi.už takhle to stojí dost peněz a k vode se dostanu za rok tak desetkrát proto souhlasím a petice je na správném místě.

standa

#148 Re:

2013-12-04 10:44:22

k tomu odebrani slysel jsem, ze na to lidi nehrajou. Pokud ti vemou papiry tak ti je vystavej v jinej MO novy a jede se dal. Tresty nejsou sledovany a neni sledovany ani statni listek.

 

james

#212 Re:

2015-01-07 06:44:59

#18: -  

 Tak koukám, že už někdo převzal má slova z mých komentářů na stránkách Liga na ochranu kapitálních ryb, to je dobře plně souhlasím, nechodím k vodě kvůli masu, ale relaxovat a pokochat se krásnou českou krajinou... určitě tento projekt a petici podporuji, jen je problém v přípedě této petice elektronické nemusejí být podpisy uznány... bude to záležet na vyhodnocení rozhodně sbírám informace a chystám se vytvořit petici za více změn ve svazu. Petici budu mít s podpisovými archy na různých místech ČR... Až to bude aktuální určitě budu rád, když bude Vámi všemi podpořena s pozdravem Jakub Svoboda - Lov kaprů Jakub a Liga na ochranu Kapitální ryb