Adopce deti homosexualnim parum

Quoted post

Martin

#1 Ano povolil bych to...

2013-09-14 22:22

Ano povolil bych homosexuálním párům adoptaci dětí k výchově, jelikož kolik dětí a kolik homosexuálních párů by ráno bylo rodiči, ačkoliv nemohou, jen protože jsou jinak sexuálně orientováni, když se všude mluví o diskriminaci romů, tak v tuto situaci jsme diskriminováni mi jako homosexuálové, jelikož proč tedy nemáme právo na to se starat a vychovávat dítě legální cestou, proč v případě homosexuála, že můžeme starat jen o vlastní děti, proč nemůžeme si adoptovat dítě?? Však jsme jako ostatní lidí, jestli je to z obavy, že by dítě pak také mohlo mít sexuální sklon k homosexualitě snad neovlivní to kdo ho vychovává, ale je to geneticky dané, jinak bych musel být asi heterosexuál, jelikož mí rodiče jimi jsou, ale já jsem homosexuál, nepřebral jsem jejich praktiky, jsem homosexuál a nestydím se za to, ale stydím se za náš stát, který není připravený na homosexuální páry, které by vychovávali adoptované děti, když oni sami v homosexuálním páru je zplodit nemohou, tak proto by náš stát měl být tak benevolentní a povolit právě i adoptaci homosexuálním párům, jistě jsou domovy dětí kapacitně plné, proto bych rád touto cestou tam našel pár volných míst, tím, že by se povolila adoptace dětí homosexuálům. Když byl v nedávné době odvysílán pořad Výměna manželek a byl tam homosexuální pár Petra a Petra, docela asi většina našeho národa koukala, jak se Petr co byl v jiné rodině, jak se tam staral o domácnost a jakou péči a lásku dal těm dětem, v mnohých případech by se právě heterosexuální páry mohli stydět za to, že takovou péči a lásku nedají svým potomkům. Když v roce 17.11.1989 byla SAMETOVÁ REVOLUCE, zvonilo se klíčema, myslelo se, že se bude v budoucnu mít náš spát lépe, a má se bohužel tak jak má...jistě jsou dané pochyby o tom jak by daná výchova homosexuálních párů dopadla do budoucna, ale když již zde u nás ve společnosti jsou, jsou to lidé jako každý jiný, ale mají rádi stejné pohlaví, jistě o tom ani nevíte kolik jich v průběhu vašeho běžného dne potkáte, a říkáte si to by byl asi vzorný otec neb matka pro dítě, ale bohužel protože je jinak orientovaný tak na to v našem státě nemá nárok, aby si mohl adoptovat potomka a považovat ho za vlastního....my homosexuální páry by jsme nedělali adopci jako někteří z heterosexuálních páru z toho důvodu, že se tím dá přijít na pěkné peníze za adoptační péči, my by jsme to dělali z toho důvodu, že nemůžeme mít přirozenou cestou vlastní potomky. Proto bych tímto chtěl velice rád pořádat náš Český národ, aby byl benevolentní alespoň on, který má taky docela důležitou roli v tom aby pomohl k povolení a schválení naší zaujatou vládou adopraci dětí do péče homosexuálních párů.

Odpovědi


Anonymous

#2 Re: Ano povolil bych to...

2013-09-14 22:35:20

#1: Martin - Ano povolil bych to...

Plně souhlasím s tím co jste Martine napsal


Nepřihlášený uživatel

#3 Re: Ano povolil bych to...

2013-09-15 15:52:48

#1: Martin - Ano povolil bych to...

Nejste náhodou registrovanej partner autora petice?

Brigita Štolcová

#11 Re: Ano povolil bych to...

2013-09-25 14:36:31

#1: Martin - Ano povolil bych to...

ANO,PLNĚ S MARTINEM SOUHLASÍM

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-09-02 15:49:39