Zrusenie povinneho cipovania psov

Quoted post

Mária

#433 Dobrý pocit.

2013-10-19 09:32

Každopádne sme prispeli aj my ,aby sa s tým nezmyselným zákonom niečo robilo.Určite máte z toho dobrý pocit ,tak ako ja.Len my nejde do hlavy,že tak dlho čušali a vedeli,že to je protiústavné.Tentoraz sme sa presvedčili ,že "psí hlas išiel do neba"Dušička nášho psíka to vie,že sme za neho bojovali. Jeho šibalský pohľad a úsmev je nám odmenou.

Je mi ľúto tých čo pod tlakom a strachom z pokuty dali svojho psíka očipovať.

Odpovědi

eva

#434 Re: Dobrý pocit.

2013-10-19 16:14:49

#433: Mária - Dobrý pocit. 

 Ja si myslim,ze oni dobre vedeli, ze ten zakon nie je tak celkom cisty. len to nechali tak do poslednej chvile, aby si nahrabali prachy za cipovanie. je to hnusna mafia, su navzajom poprepajani . s domienkou ze ludia su sprosti a nevedomi kludne im to vtlkali do hlavy a hrozili skutocne nehoraznymi pokutami. avsak nie vsetci sme podlahli, chvalabohu.A media su ticho ako vos pod chrastou /okrem stv/, doteraz by som to ani nevedela,ze to idu novelizovat, keby som nekukala na tuto stranku, spinavci jedni.Vcera som to povedala jednej znamej ktora tiez nedala ocipovat psika a bola cela stastna, lebo stale zila v strachu, ze co ked na nu pridu... Ja som tiez mala z toho riadne nervy,ale siesty zmysel mi hovoril, ze nemam podlahnut a poskodit si svojho milacika akousi cinskou suciastkou. A DOBRE SOM UROBILA. AJ VSETCI, KTORI SA NAD CIPOVANIM ZAMYSLELI A POSTAVILI SA PROTI. EstE ZIJU NA Slovensku ludia,ktori vedia normalne uvazovat a neposierat sa z kazdeho bububu.  SU TO LUDIA, KTORI MAJU svOJICH PSIKOV SKUTOCNE RADI .