Stop šikanování Vlada!

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#19

2013-11-23 14:35

ODESLÁNO DNES POLICII ČR-prosím českou policii jménem všech diváků tv prima,kteří už nesnesou dál přihlížet šikaně a psychickému teroru,který je páchán štábem, na soutěžícím v

vladu dobrovodském v soutěži vyvolení.prosím prověřte neúnosné praktiky tohoto štábu a zasáhněte.u obrazovek už kolabují i diváci,kteří už dál

nesnesou příkoří,které je na tomto soutěžícím pácháno.po ,psychyckých nátlacích štábu a soutěžící reginy holáskové se dožadoval dle smlouvy opuštění soutěže,štáb smlouvu porušil a soutěžícímu vladu dobrovodskému,odcho ze soutěže neumožnil,naopak dál na něho vytváří ještě silnější psychycký nátla,šikanu a ponižování.prosím zakročte.děkuji s pozdravem zimáková

Odpovědi

Bobo 40

#22 Re:

2013-11-23 15:15:04

#19: -

Skvela prace ! Klobouk dolu pred temi, kteri se rozhoupali/y.diky! Prosim informujte nas, zda bude odezva.

Ema

#53 Re:

2013-11-26 12:17:47

#19: -

Ahoj, policie s tím nic neudělá. Já jsem kvůli tomu, že mi hned v pátek v noci po duelu, jak Vlada začali šikanovat, přišlo špatně kolem srdce a celou noc jsem kvůli tomu neusnula, zavolala na 158, aby mi poradili, na které telefonní číslo policie mám volat a popsala jsem, co se děje ve Vile Vyvolených, že to už není normální, že je tam zfetovaná slečna Holásková, která už před 8 lety ohrožovala tehdejší soutěžící nožem. Bohužel mi službu konající policajt nejenom neporadil žádné číslo, ale řekl mi, že žádná policie tam nepůjde a řešit to nebude, jelikož Prima má se soutěžícími sepsané smlouvy.

Chtěla bych vidět ty smlouvy, kde stojí, žee je mohou druzí šikanovat a jakýmkoli způsobem terorizovat. OK, tak jsem chtěla volat do Primy a mluvit s někým ze štábu. Našla jsem si na netu jejich telefonní číslo a zavolala. Zvedl to nějaký noční strážný, který prý nikoho ze štábu neviděl, neví kde jsou, a když jsem tedy chtěla kohokoli z vedení Primy, který má službu, bylo mi řeceno, že tam není vůbec nikdo.

Takže jak vidět, stačí SMS-ky diváků, jinak si Prima a úchylové, kteří jsou tam zaměstnáni, může dělat, co chce. Fuj, ještě nyní mi je špatně při vzpomínce na tu páteční noc a sobotní dopoledne.

A nepomůžete si. Horší než za socializmu, tam pomohlo pohrozit ÚV KSČ a hned každý skákal.